Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Orjinal Windows 7 olmayan pcye windows 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 8 >> Orjinal Windows 7 olmayan pcye windows 8
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    141 Mesaj
    Orjinal windows 7 olmayan pc mehttp://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0%C5%9Fletim%20Sistemi/microsoft-3ur-00042-windows-8-pro-32-bit--64-bit-turkce-yukseltme/productdetails.aspx?I_ID=62808 vatan computerden bunu alsam ve kursam hiç bi sorun olurmu yani kurulabilirmi windows 8 sorunsuz

|
    |
    Olur, oluyordu, ama son zamanlarda bu şekilde kurulum yapamadığını söyleyenler olmaya başladı, beceremiyorlar mı yoksa MS açığı kapadı mı henüz kesinleşmiş değil. Mümkünse Vatan'a ellerindeki ürünlerin ne zaman stoka girdiğini sorun, yeni gelmemişse sorun çıkmaz görüşündeyim..
    |
    |
    ASRocK 880GM-LE FX, Phenom II X4 B55 3.9ghz, Kingston HyperX Dual DDR3 1800Mhz 4096Mb, AMD Radeon HD4250, Samsung HD103SJ 1 Tb, Samsung SP2504C 250 Gb, Samsung Writemaster DVD RW Lightscribe External, Twinhan Starbox TV Satelitte USB, HP Compaq LA2306x 23" FHD LED Widescreen, Canon Pixma MG5350, Canon Ixus 60, Jiayu S3 Advanced, Zopo ZP998, Thl W200S, Win XP Home SP3 32-Bit, Win 8 Pro 64-Bit with Media Center
  • Yarbay
    12755 Mesaj
    Senin için cd key yeterli. Yükleme cdsini internetten indirip nero ile yazıp kurulum yapabilirsin. Aldığın cd işe yaramazsa dediğim yöntemle yükler Yükseltme cd key ile aktif edersin. Diye düşünüyorum.
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Tam iki gün önce kürekli win 7 64 ult mi win 8 e 75 tl ye yükselttim sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.