Şimdi Ara

ORJİNAL TYT KURUMSAL DENEMESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
30.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cigerimsoldu kullanıcısına yanıt
    acının tatlı tebessümü :)

Yapmayın hocam o kadar mı kitabındaki sorular aşırı zor gelmemişti aslında
  • Ben de bugün oldum sınavı. Türkçe netlerim genelde 35 üstü olmasına rağmen bunda baya arada kaldığım sorular oldu, çok çelişkiliydi sorular. Sosyal iyiydi soruları güzeldi, fen yaptım 10-11 tane dilci olmama rağmen kolay geldi, aynı şekilde matematik de.
  • Yarın gireceğim ben de. Katılıma 600 k diyor bizim hocalar. Hadi hayırlısı

• Sınavı taratıp pdf olarak atabilecek hayırsever bir kardeşimiz var mı

Daha kötüsü çıktı gerçekten girdiğim en zor deneme
  • Cevap anahtarı olan var mı

• ozybgrisback O kullanıcısına yanıt
    nasıldı
  • yarın giriyorum mister

• Cidden iyi denemeydi. Zorluk 10 üzerinden 8.5 denebilir.

• Vitriyol V kullanıcısına yanıt
    9 aralıkta aciklanacakmis

• Pazartesi gireceğim hayırlısı bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byenx kullanıcısına yanıt
    Denemeye girdim. Kalitesizdi bence. Türkçesi çok arada bırakıyordu ve şık dağılımı kötüydü. Ösym böyle olmaz sorular net olur. Matematikte de çok fazla en çok en az kaç olabilir tarzı sorular vardı zaman ayarlaması kötü yapılmış yetişmedi çoğu kişinin. Fen sosyal normaldi

• bazıları diyorki " sorular çok zordu ama çok GÜZEL di.... zaten ÖSYM de böyle soruyor" iyi halt ediyor.

sanki hızlı okuma yarışması yapılıyor. hadi türkçeden hızlı okuma yarışını anlarımda Matematikten bir sayfa soru verip 1 dakika da cevap süresi nedir allah aşkına. bunun matematik bilgisi ile ne ilgisi var. insanların çoğu 40 matematik sorusunun sadece 20 veya 25 sorusunu okuyabiliyor. süresi olsa kalan soruları da yapabilme olasılığı mevcut ve en kötüsü şifreleme sistemi. yani A kitapçığı B kitapçığı C kitapçığı diye yaklaşık 8 farklı kitapçık var. BAZI KİTAPÇIKLARDA KOLAY SORULAR BAŞTA olurken bazı kitaplarda KOLAY SORULAR diyelim 20. ve 30. sorular arasında olabilir ve o öğrenci bu soruları zaman yetmediğinden OKUYAMAMIŞ olabilir. nasıl bir sınav adaleti olabilir ki bu durumda. ya tek kitapçık olur herkes aynı sorudan başlar(bu da kopya olasılığı nedeniyle imkansız) yada herkese tüm soruları GÖREBİLECEĞİ kadar süre verilir ve eşitlik sağlanır

ve sevgili yaşıtlarım SİZLER bu tarz sorulara nasıl güzel dersiniz hiç anlamıyorum. Nasıl kabullenirsiniz??

Sınava gelince özdebirde tyt de 100+ ile ilk 500 de idim bunda da 90+ gelir ama OSYM bu tarz soruları soracaksa bu tarz sınav sisteminden sadece utanç duyabilirim. soruları yapabiliyor olsam bile bazı arkadaşlar gibi "GÜZEL" sorular demem. benim gibi çok hızlı okuyanları kayıran ADALETSİZ bir sistem diyebilirim sadece.

• fenerbahçe. F kullanıcısına yanıt
    +99999 :) Bu sınava iyi diyenlere saşıyorum gerçekten. Merakla bekliyordum bu sınavı orijinal yayınları güzel bir yayın. Beklentim çok yüksekti. Ama cidden krize girdim soruları çözerken. Bu nasıl türkçe arkadaş. Söylenebilir diye soruyor 5 şık var ve bunların 5i de söylenebilir. Birini eliyosun ikisini eliyosun ama yok yani tüm şıklar doğru. Sosyal desen o da saçma. Tarihte bile sıkıntılı bir soru vardı haritalı olanda. Matematikte garip garip amele soruları. Geometride tyt seviyesinden çok üstte bir soru vardı. Neyse sinirlendim yine akşam akşam
    O Türkçe sorularını hazırlayan hocaları çok merak ediyorum. Ne diyerek ne düşünerek hazırladılar acaba o soruları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.