Şimdi Ara

Orjinal PS2 oyunlari tüm oyunlar eklendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS2
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhabalar ilanımı madde madde açıklamak istiyorum;

1 - Oyunlarım daha önce hiç duyulmamış saçma sapan oyunlar ile karıştırılmasın lütfen

2 - Oyunların kutuları ve kitapçıkları mevcuttur, kuşe kağıdın kokusunu alabilirsiniz.

3 - Resimler kesinlikle oyunların kendilerine ait olup başka yerden kopyala yapıştır değildir, satın aldığınızda elinize geçecek neyse o.

4 - Oyunlar çipli çipsiz makinalarda çalışır gözünüz standart bir durumda ise takılma vs yapmaz, çünkü aldığım her oyunu önce pc de img burn ile imajını alıp okunamayan bölüm varmı diye kontrol ederim içiniz rahat olsun.

5 - Güven için referanslarıma bakabilirsiniz.

6 - Sormak istediğiniz soruları, ihtiyacınız olan diğer ps2 oyunlarını yazarsanız elimde varsa sizle irtibata geçerim. Oyunlarımın hepsini koleksiyonluk olarak almıştım ama DDR 4 sisteme geçeceğim için satıyorum.

7 - Eğer almayı düşünürseniz ürünlerin yakından detaylı fotoğraflarını çekebilir ona göre kesin kararınız verirsiniz alacak arkadaşların titizliklerini anlıyabiliyorum

3 ü için istediğim toplam fiyat 120 TL dir. Lütfen pazarlık ve takas teklifinde bulunmaz iseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar

Orjinal PS2 oyunlari tüm oyunlar eklendi.Orjinal PS2 oyunlari tüm oyunlar eklendi.Orjinal PS2 oyunlari tüm oyunlar eklendi.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Enter The Matrix: 25 TL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Metal Gear Solid 2 - Sons of Liberty + Bonus Disc li özel sürüm 50TL

-----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayako -- 5 Ocak 2021; 20:36:27 >

• metal gear a talibim.başka oyunların varsa onlarında resimlerini görebilirmiyim? birde kutu parçalanmışmı tam anlayamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azzazill -- 21 Ekim 2018; 11:2:33 >
  • azzazill A kullanıcısına yanıt
    Akşama diger oyunlarida eklerim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crash icin tesekkur ederim sağolun.

• Fatal Frame var mııı?
  • Maalesef

• mortal kombat shaolin monks varmı hocam
  • Maalesef hocam

• Bu ilan hala aktifmi?

• the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aktif
  • Rally serisi ne kadar hocam 3-4-5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 110 olur hocam son

• The Thing ne kadar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.