Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Orjinal Huawei Kulaklıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
6
Favori
2.080
Tıklama
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    709 Mesaj
    Katılım Zamanı
    20 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Orjinal Huawei Kulaklıklar

Huawei Honor Monster N-tune 100 AM15 = 120 TL

Huawei Honor AM13 = 100 TL

Huawei AKG H300 = 120 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clinteastwood1981 -- 9 Temmuz 2019; 10:54:9 >

Katılım Zamanı
    23 Temmuz 2010

Durum
    Forumda değil

Yahya abiden üçüncü alışverişim oluyor; en son Marshall Mode almıştım. Her şeyden önce bir satıcı değil bir arkadaşla muhatap olduğunuzu bilmenizi isterim. Gerek ilgisi gerek tavsiyeleri yüzlerce mesajda mevcut zaten burayı kısa geçiyorum.

Aldığım kulaklık Huawei Honor Am175'in yorumuma geçersek, bir armatür ve bir dinamik olmak üzere iki sürücüyle geliyor. Daha önce kullandığım Brainwavz S1, R1 gibi çift dinamik sürücülere nazaran daha da dengeli ses alıyorsunuz. Hemen belirteyim arabesk ve rap dinliyorum. Telefonum LG G6 32bit ses veriyor. Bazı şarkılarda güçlü, tok bass isterim. Klasik parçalarda gereksiz uğultu duymak istemem. Marshall Mode bunu layığıyla yapıyordu. Honor am175 de aynı işi çift sürücü ile yapıyor. Hatta ses yüksekliği konusunda Marshall'dan bile iyi,hem de yarı fiyatına. Şarkıda mid yerine bass uğultusu duymuyorsunuz. Özetle dengeli, temiz ses isteyenlere tavsiyedir. Kaçırmayın derim.
    |
    |

• Teğmen
    239 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2013

Durum
    Forumda değil

ürünler kullanılmış mı?
    garanti durumları nedir?
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.