Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Orjinal FSP 300-60ATV(PF) -PSU -35 milyon- Resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Orjinal FSP 300-60ATV(PF) -PSU -35 milyon- Resimli
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Orjinal <b>FSP 300-60 ATV(PF)</b> Gerçek 300 Watt PSU 35 milyon.

<b>Gerçek 300 watt PSU'ların en iyisidir.</b>

<b>Bu incelemesi;</b>
    http://www.tomshardware.com.tr/howto/20030113/psu-05.html

<b>Bu Test sonuçları;</b>
    http://www.tomshardware.com.tr/howto/20030113/psu-15.html

<b>Bu bendeki PSU:</b>

Bu da<font color='red'><b>NOISE KILLER</b></font id='red'> " <b>GÜRÜLTÜ ÖLDÜREN </b>" ETİKETİ;

<b>Bu etiketi;</b>

<b>Bu da sonuç:</b>
    http://www.tomshardware.com.tr/howto/20030113/psu-16.html

Aşağıda imzamdaki sistemimi sorunsuz kaldıran bir psu'dur.

Ankara ve İzmir'e MNG kargo ile + 2.5milyona'e gönderebilirim.[frndsp]

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Binbaşı
    1341 Mesaj
    Katılım Zamanı
    09 Ağustos 2002

Durum
    Forumda değil

ARKADAŞLAR PSUPPLY COK GÜZEL BEN DE OLAMASA ALICAM VALLA KAÇIRMAYIN DERİM..
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

<i>Originally posted by potspot</i>
    <br />
    Orjinal <b>FSP 300-60 ATV(PF)</b> Gerçek 300 Watt PSU 35 milyon.

<b>Bu incelemesi;</b>

quote:

Görüºelim özgür 0532 267 23 21
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Badboys2</i>
    <br />
    quote:

<i>Originally posted by potspot</i>
    <br />Orjinal <b>FSP 300-60 ATV(PF)</b> Gerçek 300 Watt PSU 35 milyon.
    <b>Bu incelemesi;</b>
    quote:

<b>Görüºelim özgür 0532 267 23 21</b><hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

PM attım.
    |
    |

30 milyon diyorum başkada bişey demiyorum,millet 30 milyona indirmeni bekliyor zaten,o fiyata zor diyorum 2 haftadır,ihtiyacım var,elimdeki dandik psu ile overclcok yapacak yakacam her yeri sorumlu sen olcan sonra..:)))
    |
    |
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by spike</i>
    <br />30 milyon diyorum başkada bişey demiyorum,millet 30 milyona indirmeni bekliyor zaten,o fiyata zor diyorum 2 haftadır,ihtiyacım var,elimdeki dandik psu ile overclcok yapacak yakacam her yeri sorumlu sen olcan sonra..:))) <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Yaw 3 haftadır bi 5 milyoncuk biriktiremedin... Tüm sorumlusu sensin walla... Kaç kere söyledim sana be spike'cım satamam 35'in altına diye. Sen PSUdan anlyan adamsın nasıl kıyamadın bi 5 milyona, hayret...??!!

Sana kötü bir haber vermek istemiyordum fakat, bir problem olmazsa, canavar gibi PSU P.tesi yolcu... Üzgünüm.... [bwlng]
    |
    |

• Binbaşı
    1440 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    22 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

dostum 35 milyon az bile çok[frndsp] sağlam bir psu;ama en iyisi değil:))elanvital de var
    |
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    06 Eylül 2003

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by potspot</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by spike</i>
    <br />30 milyon diyorum başkada bişey demiyorum,millet 30 milyona indirmeni bekliyor zaten,o fiyata zor diyorum 2 haftadır,ihtiyacım var,elimdeki dandik psu ile overclcok yapacak yakacam her yeri sorumlu sen olcan sonra..:))) <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Yaw 3 haftadır bi 5 milyoncuk biriktiremedin... Tüm sorumlusu sensin walla... Kaç kere söyledim sana be spike'cım satamam 35'in altına diye. Sen PSUdan anlyan adamsın nasıl kıyamadın bi 5 milyona, hayret...??!!

Sana kötü bir haber vermek istemiyordum fakat, bir problem olmazsa, canavar gibi PSU P.tesi yolcu... Üzgünüm.... [bwlng]

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Walla potspot'cum haklısın bence 35 milyonun altına satmak zarardır. Mesela bende elanvital satacam yakında bende düşünmüyorum 35'in altını. Ve dolarda bu sıralar yüksekken kimsenin kaçırmaması lazım derim.
    |
    |

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by necroshine</i>
    <br />dostum 35 milyon az bile çok[frndsp] sağlam bir psu;ama en iyisi değil:))elanvital de var <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

" Yeri geldiğine göre, dış görünüşlerine, fiyatlarına, ağırlıklarına ve en önemlisi dünya literatüründeki yerlerine göre baştan iyi kabul ettiğimiz güç kaynaklarına biraz değinelim. Türkiye'de bu markalardan sadece birkaç adet olduğunu söylemiştik. Bunlardan biri Elan Vital EVB-3006B. Eskiden Asus'un Elan Vital kasaları ile geliyordu, artık yerini Fortron FSP Group'un modellerine bıraktı. Distribütörü Çizgi Elektronik, ikisinin de aynı güç kaynağı olduğunu söylüyor. "

-------

" Bu da, kendi sistemimde kullandığım 300 Watt'lık Elan Vital EVB-3006B'nin etiketi. İlave bilgi olsun diye bu etiketi de sunuyorum. Uzun süre sadece Elan Vital kasalarla geldi. <u>Distribütörü artık bu kasalarda FSP Group güç kaynakları kullanırken, aynı ürün olduğunu söylüyor ama kontrol ettiğimizde yerine geçen FSP modelinin daha yüksek özelliklere sahip olduğunu görüyoruz."</u>

Örnek olarak; Aopen'da FSP'ye ürettiriyor. Fakat, Aopen kasalarını da beraber satabilmek için daha düşük amperlerde olanları ürettiriyor FSP'ye. Örnek olarak; Aopen'da <b>FSP 300-60 ATV </b>var. Bu hem PF'li değil hem de Amperleri çok daha düşük bendekinden.

Markası ne olursa olsun sonuçta üretici FSP ve 300 watt'ların içinde en iyi PSU, <b>FSP 300-60 ATV(PF)</b>
    [frndsp]
    |
    |

• Binbaşı
    1593 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Temmuz 2003

Durum
    Forumda değil

aldım satılmadıysa pm den numaranı yollarmısın ? ben avcılardayım bakırköye de uğruyorum sık sık
    |
    |
  • Yarbay
    3132 Mesaj
    Referanslar: 55

Katılım Zamanı
    09 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

psu tarafımdan satın alınmıştır.
    saygılar.
    |
    |
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by snuffxxx</i>
    <br />psu tarafımdan satın alınmıştır.
    saygılar.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Mutlu günlerde kullan arkadaşım.[frndsp]
    |
    |

• HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    1
    Reklamlar
    son dakika
    google reklamları
    Masal
    SEO
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,391
    1.2.165

Reklamlar

üniversite son dakika Kurumsal Web Tasarım Şirketi
    Mobilya Takımları haberler SEO Masal
    google reklamları Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR4
    0,484
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.