Şimdi Ara

Orjinal Ekrana Geri Görüş Kamerası Takmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 ay önce 2007 nissan primera visia aldım, aracta renkli lcd ekran mevcut fakat tekna donanımından farklı olarak geri görüş kamerası bulunmuyor, yetkili servisle görüştügümde bana sadece geri görüş kamerası takamayacaklarını onun yerine 2.000.tl civarında komple bir multimedya sistemi takılabildigini söylediler cok inandırıcı gelmedi zira kendileri de emin degildiler baska bir servise sordum onların da konu hakkında bilgisi yoktu, oto elektrikcilerle görüstüm biri takılabilir derken digeri takılamaz dedi takılabilen kisi ise ilgili firmadan baglantı hakkında bilgi bekledigini soyledi yani 2 aydır bir netice albilmiş degilim, konu hakkında bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum. yani nissan primera visia model araca orjinal monitörü kullanılarak geri görüş kamerası takmak mümkün mü degil mi ?

bir de şu aynadan ekranlı geri görüş kameraları var piyasada, bluetooth lu dvd calarlı vs modelleri de mevcut, ögrenmek istedigim bu aynalardan sarkan bir kablo oluyor mu ? kablolar aracın tavan dösemesinden felan mı gecirilip saklanıyor ? yoksa kablosuz olarak, sensörlerle mi veri, güc alıs verisi yapılıyor,

• Tam olarak ekranın modelini söylerseniz bilen arkadaşlar daha kolay yardımcı olabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.