Şimdi Ara

Orjinal Adidas mali `made in china` ya da Cin mali orjinal Adidas olurmu arkadaslar!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
46.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bi kac hafta once Adidas magazasindan adidas siyah renkli bir spor ayakkabisi aldim. Gecen gun ayakkabinin sol yan tarafinda bi dugme gibi aksesuar vardi,ustelik hic bir zorlama hatta zorlamayi birakin ellemisligim yok (akbil dugmesi gibi) dun farkettim ,yok olmus kopmus yani bugunde ayakkabimi baglarken bagciklarin altindaki kismi bi kaldirim dedim `made in china` yaziyordu. Acikcasi sasirmistim Adidas benim bildigim alman malidir ve oylede... Tamam cinde yapilmisda (ne bilim cin mali olunca dandik ucuz mallar aklima gelmiyo degil hani,zaten kopmasindan belliydi). Yarin Adidas magazasina gidp soracagim... Sizin gorusleriniz ve yorumlariniz nelerdir arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum...

• Adidas Türkiye de satılanlar çoğunlukla Çin veya Vietnam malıdır. Ama bazen Türkiye üretimi olanlar çıkabilir. Bendeki bir tanesi (rook mid di sanırım modeli) Türkiye üretimi ve çok sağlam. Ayrıca eğer ayakkabıda sorun varsa sorgusuz sualsiz geri alırlar merak etme. 6 ay kullanıp değiştirdik biz yerine başka 2 model verdiler.
  • ayakkabının bi resmini koysana modeli için bende de öyle bi ayakkabı varda düğme gibi adidas yazan bişey vardı o koptu
  • Kardeş ayakkabının tipi adidasın mı evet o zamn sorun yok iyibir şekilde giyersen orjinal ayakkabı gibi gider ( tabi sahte ise)

Dbakırda nıke,adidas,reebok gibi ünlü markaların sahte ürünleri var ve orjinalinden hiçbir farkı yok içinde bile nerde yapıldığı yazmıyor isteyene kargo ile gönderilir :D (şaka haa belki ciddiye dökerim)
  •  Orjinal Adidas mali `made in china` ya da Cin mali orjinal Adidas olurmu arkadaslar!?

Orjinal Adidas mali `made in china` ya da Cin mali orjinal Adidas olurmu arkadaslar!?

buyrun arkadaslar resimler yorum sizin (ayrica ayakkabi superstarmis)
  • böyle bir SUPERSTAR modeli olduğunu sanmıyorum, büyük ihtimalle sahte.
  • Yarin magazaya gidiyorum zaten bakalim hirr cikcak mi !?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

böyle bir SUPERSTAR modeli olduğunu sanmıyorum, büyük ihtimalle sahte.

sahte değil. supersta'ın basketbol modeli
  • quote:

sahte değil hocam adidasın böyle bir modeli var. hatta yeni sezon. 111ytl heryerde.
  • Sahte değil.
  • Bencede sahteye benziyor değilsede öle duruyor.Benim kullandığım adidas ayakkabılar hep vietnam malı nikeler çin malı oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dell1300

buyrun arkadaslar resimler yorum sizin (ayrica ayakkabi superstarmis)

kokuyor bunlar

• Adidasın 2G modeli. süperstarın basketbol modelidir. Adidas, nike, puma vs. ürünlerinin %90 ından fazlası çin, taiwan v.s. uzakdogu ithalatı. Textil ürünlerinin bir kısmı burada yapılıyor. Adidasın pro futbol ayakkabılarının bazıları almanya yapımıdır, ( Örnegin copa atlanta, worl cup gibi)
    onun dısındaki ayakkabıların cogu çin malı.

Ürünü ilk etapta geri almayabilirler, ancak fatura ibraz etmeniz durumunda incelenmek üzere firmaya göndermek durumundalar. 15-20 gün içerisinde yazılı cevap gelir. sonuc olumsuz olursa tüketikemesine gidebilirsin ama bunlar sonraki aşamalar. sen yarın bi ugra bakalım ne diyecekler. sonucu yazmayı unutma buraya
  • Adidas Superstar serisinden ve aynı ayakkabı bendede var ve rahatça söyleyebilirmki elindeki mal sahte değil.

Bende dün yine Adidastan ayakkabı aldım fakat Endonezya malı.

hatta o sendeki ayakkabı bende var dedim kutusu hala duruyor kodunu söyliyim sana googledan bak istersen,

Adidas

665730 Superstar 2G Light

Black/RWHITE/MTSILV/

BASKETBALL

ve made in china

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 14 Mart 2008; 23:57:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: altanns

quote:

sahte değil hocam adidasın böyle bir modeli var. hatta yeni sezon. 111ytl heryerde.

doğrudur ama arkadaş içine etmiş ayakkabının

• bizim arkta da aynı ayakkabı vardı aynı yeri kopmuştu tasarım hatası olabilir.
  • üretim maliyetleri nedeniyle çinde yada vietnamda üretiliyo malzeme aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

üretim maliyetleri nedeniyle çinde yada vietnamda üretiliyo malzeme aynı

aynı malı deme corç aynı malı deme
  • Aynı ayakkabıdan bende de var.
    Barçın Spordan geçen yaz 108 YTL'ye aldım.
    Çok hafif ve rahat bir ayakkabı.
    Bende henüz bir deforme ya da arıza olmadı, gerçi ben haftada bir-iki kere giyiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.