Şimdi Ara

Orite PMP-100 İncelemesi---Voldroy5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
6.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bndede bi orite pmp100 var.alırken oyun vermediler.sana 1300 oyun vermeleri gerçekten ii olmuş bnde oyun yüklemek istiorum ama bulamadım nerden indirebilirim bildiğiniz bi yer varmı?
  • 123deneme123:
    bende araştırıyorum 1300 oyunun çoğunu sevmedim,nes uzantılı olduğu için daha önce oynadığım atari oyunlarından biliyorum,güzel oyunlar arıyorum,bir de seninki türkçe dilde iken müziği yana geçirirken takılıyor mu?bende türkçe de iken öyle olmuştum,şimdi ingilizce sorun çıkmıyor da herkeste mi oluyor diye merak ettim
  • aaa ufak psp
  • quote:

Orjinalden alıntı: Voldroy5

123deneme123:
    bende araştırıyorum 1300 oyunun çoğunu sevmedim,nes uzantılı olduğu için daha önce oynadığım atari oyunlarından biliyorum,güzel oyunlar arıyorum,bir de seninki türkçe dilde iken müziği yana geçirirken takılıyor mu?bende türkçe de iken öyle olmuştum,şimdi ingilizce sorun çıkmıyor da herkeste mi oluyor diye merak ettim

2 gb lık bi hafıza kartı taktım bi takılma olmuo ve türkçe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123deneme123 -- 24 Mayıs 2008; 7:48:02 >
  • 123deneme123:
    hafıza kartında iken olmuyor ama kendi hafızasında sorun yaşıyorum ben bu nedenle türkçe ve hafıza kartında kullanıyorum(not:sanırım 4gb sd desteği varmış ama denemedim)

goxel:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoldroY -- 25 Mayıs 2008; 23:37:06 >
  • Arkadaşım şu uydudan kayıt olayını bir türlü anlayamadım? Yazdığının hepsini okudum ama yinede tık yok Nasıl yani uydudan kayıt derken? Uydu alıcısına takıp mı kayıt edebiliyoruz? Yada ne biliyim işte Fiyatı gerçekten uygun geldi, pspden sonra sence tercih edilir mi? Maksat çeşitlilik olsun
  • Beyler ben .nes uzantılı oyun bulamadım
    oynayamıyorum.
    Hiç site filan bileniniz yokmu?
  • quote:

Orite PMP-100 İncelemesi---Voldroy5

şu anlık bunlar kendi çekimlerimi aktaracak bir upload sitesi bulunca hemen kendi çekimlerimi atacağım

iyi olur

• quote:

bu resimde ise reset tuşunu görüyorsunuz müzik geçişlerinde türkçe ise ve de kendi hafızasındaysa,sık sık donup kalıyor bu nedenle bu düğme çok işinize yarayabiliyor(ben inglizceye aldım ve de bazen kendi bazen kartın hafızasında aktif bu durumda iken hiç takılmıyor ve bu yuşa ihtiyacım olmuyor

ışık eksik bu resimlerde ama yinede teşekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Arkadaşım şu uydudan kayıt olayını bir türlü anlayamadım? Yazdığının hepsini okudum ama yinede tık yok Nasıl yani uydudan kayıt derken? Uydu alıcısına takıp mı kayıt edebiliyoruz? Yada ne biliyim işte Fiyatı gerçekten uygun geldi, pspden sonra sence tercih edilir mi? Maksat çeşitlilik olsun

psp den sonra tabi ki tercih olur uyduya girişlerini takıosun o kendisi gelio kayıt başlat fln diosun işte bildiğin gibi(bilmiyorsan böyle yani...)

ismail:
    ışıklı halini sunmaya çalışırım ancak şu anda çok yoğunum 1 hafta fln sonra belki...

• quote:

Orjinalden alıntı: kaplanck

Beyler ben .nes uzantılı oyun bulamadım
    oynayamıyorum.

ewet ya yokmu bulabilceğimiz bi yer.
  • quote:

Beyler ben .nes uzantılı oyun bulamadım
    oynayamıyorum.

BEYLER BEN OYUN BULDUM
    AŞAGIDAKİ LİNLTEN 15 TANE SUPER OYUN İNDİREBİLİRSİNİZ:

http://rapidshare.com/files/119100115/Orite_Pmp_100_Games.zip.html

NOT: ADVENTURE ISLAND OYUNLARINI KESİNLİKLE DENEYİN! (ÖZELLİKLE DE 3Ü)

eMeĞe sAyGı

• BEYLER BEN OYUN BULDUM
    AŞAGIDAKİ LİNLTEN 15 TANE SUPER OYUN İNDİREBİLİRSİNİZ:

http://rapid*share.com/files/119100115/Orite_Pmp_100_Games.zip.html
    (Adresi Birleşik yazın)

NOT: ADVENTURE ISLAND OYUNLARINI KESİNLİKLE DENEYİN! (ÖZELLİKLE DE 3Ü )

eMeĞe sAyGı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkumaRai XIII -- 1 Haziran 2008; 17:51:18 >
  • cevap yazın hadi pyunlar nası?
    bn contra manyaqımm
  • quote:

cevap yazın hadi pyunlar nası?
    bn contra manyaqımm

güzel oyunlar daha iisini beklioruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: 123deneme123

quote:

cevap yazın hadi pyunlar nası?
    bn contra manyaqımm

güzel oyunlar daha iisini beklioruz

En yakın zamanda yollıycam

• saol oyunlar güzel 5 gün içinde yollayabilir misin?3 günlük bi tatile çıkcam da yolculuk 8 saat ve oyunsuz geçmez...
  • benimde orite pmp 200 var ama oyun yukleyemedim sen nasıl yukledin tam olarak nereye attın oyunları yardımcı olursan sevinirim
  • GAME klasörü var,.nes uzantılı oyunları oraya direk kopyala yapıştır dersen sorun çözülür ve oynarsı yani pmp-100 de böyle ama 200 de değişik midir bilemiyorum internetten bakarım eğer farklı ise sana nasıl olduğunu söylerim ama ben böyle yaptım sorunsuz da çalıştı
  • işte sorunda burda ben usb ile mp4 du biligsayara baglayınca bende sadece 3 klasor cıkıyo bunlar mp3 TXT(kitap okuma) birde MEDİA olarak (video ve resimlerin bulundugu klasor ) bu durumda benim orite pmp 200 sahte mi oluyoo forumlarda arastırdıgım kadarıyla boyle diyolarda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.