Şimdi Ara

ORITE DVD-838 DVD/DiVX OYNATICI Hakkında.. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
0
Favori
51.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: @dministrator

arkadaşlar bende 1024 gigabyte'lık yani 1 tblık harici disk var onu taksam görmez değil mi

80 GB'lık bir kısmını böl. öyle görmesini sağla.
  • 11 Ekim 2008 de Carrefour dan ORITE DVD-838 DVD/DiVX aldim. 59 ytl. Kredi kartına taksitli... Tavsiye ederim. Express Carrefourlarda yok sanırım. Digerlerinde varmis.
  • Ankarada nerden bulabiliriz arkadaşlar batikent carrefoura a baktım bulamadım
  • cepa veya armada carrefour larda olup olmadığı hakkında bilgisi olan varmı?
  • Bugün orite 838 zi carrefour Bayrampaşadan aldım çok memnunum 115 ytl verirseniz 5+1 ve orite 838 alabiliyorsunuz kampanyada...
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yıllar önce aldığım Akai Home Theatre ımın DVD'si ölmek üzere. Bazen okuyor bazen okumuyor. Yeni ev aldığım için kablolarını süpürgeliklerin içinden geçirttim. Hem ekonomik şartlardan hemde kablolar yüzünden yeni bir sistem almak istemiyorum. Şimdi bu konudan anlayan arkadaşlarıma bir şey danışmak istiyorum. Bu cihazı alıp (Orite) mevcut 5+1 ime bağlayabilirmiyim? Yardımlarınız içim şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

cepa veya armada carrefour larda olup olmadığı hakkında bilgisi olan varmı?

Cuma günü ankara cepadan aldım 10-12 tane daha vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

Merhaba Arkadaşlar,

Yıllar önce aldığım Akai Home Theatre ımın DVD'si ölmek üzere. Bazen okuyor bazen okumuyor. Yeni ev aldığım için kablolarını süpürgeliklerin içinden geçirttim. Hem ekonomik şartlardan hemde kablolar yüzünden yeni bir sistem almak istemiyorum. Şimdi bu konudan anlayan arkadaşlarıma bir şey danışmak istiyorum. Bu cihazı alıp (Orite) mevcut 5+1 ime bağlayabilirmiyim? Yardımlarınız içim şimdiden teşekkür ederim.

Sanırım sorumu kimse yanıtlamayacak.
  • kullanıyorum ve çok memnunum. tavsiye ederim.
  • 1 TB lık diski 2 ye böldüm. 500 GB FAT32 geriside NTFS olarak, yaklasik 300 GB filmi FAT32 lik bölüme attım. Diski USB den Orite 838 Divx playerima taktigimda 5-6 sn icinde tum filmleri goruyor ve flash belleklerden hiz farki olmaksizin calistiriyor. Disk Adaptorle calisiyor ayrica. Herkese tavsiye ederim. Bir de arkadaslar Firmware güncellemesi çıktı mı bu aletin ve güncellemeyi nerden bulabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerb26 -- 24 Ekim 2008; 17:59:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerb26

1 TB lık diski 2 ye böldüm. 500 GB FAT32 geriside NTFS olarak, yaklasik 300 GB filmi FAT32 lik bölüme attım. Diski USB den Orite 838 Divx playerima taktigimda 5-6 sn icinde tum filmleri goruyor ve flash belleklerden hiz farki olmaksizin calistiriyor. Disk Adaptorle calisiyor ayrica. Herkese tavsiye ederim. Bir de arkadaslar Firmware güncellemesi çıktı mı bu aletin ve güncellemeyi nerden bulabiliriz.

500 gb lık kısmı nasıl fat32 formatladınız? Çünkü windows xp veya vista 32 gb tan fazlasını görmüyor?
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım sorumu kimse yanıtlamayacak.

bağlayabilirsiniz. herhangi bir sorun çıkmaz..

• carrefourda 29 ekim-12 kasım arasında 49 ytl imiş. yazılanların coğunu okudum memnun kalacağımı umuyorum. herkese yorumları ve resim ekledikleri için teşekkür ediyorum.
  • acaba homotech 567 ile karşılaştırma olanagı olan oldumu sizce hangisi daha iyi.
  • 80gb disk desteği var denesine rağmen 300gb lık harddiskimin 200gb lık bölümünü fat32 olarak formatladım ve sorunsuz bir şekildde çalışıyor. Forumda 500gblık harddiskler de bağlayanlar var. Sonuç olarak 80gb den fazla disk desteği olmasına rağmen neden 80 yazmışlar ki?
    Neyse önemli olan çalışması bence cihaz çok iyi
  • Arkadaşlar tüm sayfaları detaylı inceledim.

Alt yazı olayı ve USB girişi ile bu cihaz mükemmel.

En kısa zamanda almayı planlıyorum..

Yorumlar için teşekkürler.
  • safranboy kardeş. servis işi ne oldu. halledebildin mi tamir problemini.

quote:

Orjinalden alıntı: safranboy

dün dvd player arıza yaptı şuanda hiçbir diski okumuyor usb de sorun yok ama dvd maalesef çöktü..Üstelik öyle çok fazlada kullanmamıştım işin yoksa servisle uğraş..

safranboy kardeş. servis işi ne oldu. halledebildin mi tamir problemini.
  • 29 ekimde carrefourdan 49 ytl ye ürünü aldım yazılanların tamamı doğru cıktı. 80 gb hdd yi fat32 ile biçimlendirdim. taktım hemen gördü takılma olmadı sorun yok. cd-usb-sd kart gecişleri tek tuş ve cok hızlı.
    yani bu fiyata bu cihaz mukkemmel. başka player aramayın dört dörtlük bir cihaz.

tek sorun yaşadım ve tüm kullanma klavuzunu okudum çözüm bulamadım. Senkron sorununu çözebiliyor muyuz? alt yazılar konuşmadan önce geliyor bazı filmlerde. bilgisayarda bs playerde izlerken ayar yapabiliyoruz peki bu cihazda yapabiliyor muyuz acaba?
  • arkadaslar ben de aldım sonunda ancak ıcınden dvd player kumanda kullanma klavuzu 2 adet pil garantı belgesı ve 1 adet sarı kırmızı beyaz kablo cıktı... 15 yıllık dandık vestelde tuplu tvde ızlıycem malesef :( kutudan cıkan aletler tam mı? scart kablosu gerekıoyor sanırım bana... onu ayrıyetten mı alıyoruz ve baska bı kablo almam gerekıo mu? ılgılenırsenız cok sevınırım...
  • arkadaşlar ürün herhalde 80 gb lık harddiske hakim olabiliyor diye öyle yazmışlar ben 1tb lık harddisk bağladım içinde 550 klasörlük film vardı sadece 144 klasör gösterdi ve 144 kalsördeki dosyaların da bazılarının içini boş gösterdi yani 80 gb tan fazla harddisk bağlarsanız sorun çıkarıyor. USB olayı bu dvd player da kötü acaba
    piranha 1tb lık harddiski sorunsuz açıyor mu arkadaşlar bilgisi olan varsa söylesin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.