Şimdi Ara

ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
20
Favori
88.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0x1

İnternet hizmetim aktif olmuş. K.adı sifreyi nasil alacagim? M.Hizmetleri kapali :/
    Hocam başka iss den mi geçiş yaptınız ?
    Hizmetinizin aktif olduğuna dair sms mi geliyor ?

Ben çarşamba günü geçiş için başvuru yaptım ama daha hiç bir gelişme yok sesli onayımı almaları dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 18 Ağustos 2018; 10:1:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Yeni hat basvurusu yaptim carsamba gunu. Persembe telefon acildi. Bugunde internet aktif oldu.

Evet sms geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0x1 -- 18 Ağustos 2018; 10:4:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0x1

Yeni hat basvurusu yaptim carsamba gunu. Persembe telefon acildi. Bugunde internet aktif oldu.

Evet sms geliyor.
    Bende çarşamba günü yaptım başvuru perşembe sesli onay alındı ondan sonra hiç bir gelişme yok Allah Allah sizin nasıl oldu anlamadım. Kimlik fotokopisi gönderdiniz mi sizde mail ile ?

• Saat 12:33 de sabit telefon hattınız açılmıştır sms i geldi. Telefon çalışıyor bir sıkıntı yok. İnternetin aktif olmasını bekliyorum..Araya bayram giriyor ama umarım Pazartesi günü halledilir işlemler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 18 Ağustos 2018; 13:44:44 >
  • Aktivasyon ücreti bulunmaktadır. Aktivasyon ücreti abonenin ilk faturasına indirim olarak girilir
    yazmışlar aktivasyon ücreti kaldırılmış mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Aktivasyon ücreti bulunmaktadır. Aktivasyon ücreti abonenin ilk faturasına indirim olarak girilir
    yazmışlar aktivasyon ücreti kaldırılmış mı

İlk sayfada 50 tl yazmışlardı aktivasyon ücreti için. Faturaya indirim olarak giriyorlar, abonelik iptalinde 50 tl'yi alıyorlarmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    netspeed gibi 6 ay kalırsan ödemezsin gib birşey varmı yoksa 2 yılda kalsan iptal ettin mi alıyorlarmı o ücreti
  • Ucret degisimi konusunda bir bilgi var mi? 1 yil sure ucret garantisi gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

netspeed gibi 6 ay kalırsan ödemezsin gib birşey varmı yoksa 2 yılda kalsan iptal ettin mi alıyorlarmı o ücreti

Yok. Her şekilde alıyorlar

https://www.oristelekom.com/sss

Aktivasyon bedeli kısmında yazıyor. 25 tl yazmışlar orda ama site biraz eski, ondan kaynaklı herhalde. İlk faturaya indirim olarak girilir. Abonelik iptalinde bu bedel alınır yazmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waggish34

Bu mesaj silindi.
    selam hocam ev telefonu mecbur zaten paket içinde var modem almak zorunda değilsin kendi modemini kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiro1907

Ucret degisimi konusunda bir bilgi var mi? 1 yil sure ucret garantisi gibi?
    sabit ücret garantisi yok fiyat artabilir ama uçuk fiyatlar olmaz olsa olsa enflasyon oranında zam olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Saat 12:33 de sabit telefon hattınız açılmıştır sms i geldi. Telefon çalışıyor bir sıkıntı yok. İnternetin aktif olmasını bekliyorum..Araya bayram giriyor ama umarım Pazartesi günü halledilir işlemler.
    büyük ihtimal bayram sonuna kalır gibi
  • bağlatmayı düşünen ama tereddütü olan arkadaşlar hızda dalgalanma falan olmuyor 7/24 aynı hız akşamları hat yavaşladı durumu yok telekom gibi youtube bant kısıtlaması yok ayrıca cgn ip uygulaması yok gerçek ip alıyor

ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: waggish34

Bu mesaj silindi.
    şuan için mümkün değil
  • Merhaba ben abone olmayı düşünüyorum ancak evimde telefon hattı yok kullanmadıgımız için kapattırmıştık ben bu interneti alınca bana yeni bir telefon hattı felanmı tanımlanıcak yoksa telefon hattım olmadıgı için bağlatamayacakmıyım cevap verirseniz sevinirim
  • Oris telekpmun kaç gerçek ip si varmış

Netspeedin turk etin kaçmış gösteren bür site vardı

Bilen var mı

Orisin kaç taneymiş

Netspeed gibi yaygınlaşınca cgn başlar mı hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.