Şimdi Ara

Orijinal ve Muadil olan Dual Shock 4 Nasıl Anlaşılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
2
Favori
34.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • trendyoldan aldığım dualshock4v2 bugün geldi fakat orjinalmi deilmi bilemedim kutuyu açmadım geri yollayacağım sanırım kolu açtığımız ps logolu tuşun rengi siyah deil gri orjinal olmayan bir kolada 450 tl vermek istemiyorum nasıl anlarım orjinal olup olmadığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

3-4 gün önce N11'de güvenilir bir mağazadan aldığım ürünün özellikle L3 ama özellikle R3 tuşu sert geldi. PS4 Pro'nun yanında gelen DS4 gibi değildi. Bir de kutu içinden kablo çıkmadı. Bu normal mi? Ayrıca dijital yön tuşlarının etrafında ok işaretine benzer koyu gri renkte işaretler var ancak PS4'nün yanında gelen kontrolcüde bu yok. Bu normal mi? 245 TL'ye bulmuştum. Hatta ürünün linkini de atayım. Tabi şu an fiyatı biraz daha artmış. 254 TL olmuş.

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-dualshock4-v2-kol-P300002081
    2 ay da 2 katına çıktı fiyatlar 487TL olmuş inanılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

2 ay da 2 katına çıktı fiyatlar 487TL olmuş inanılmaz.

Alıntıları Göster
    Evet ama ben bu mesajı 2019 Mart sonunda yazmışım. Ürünü de o tarihlerde almıştım, üründen memnunum halen daha kullanıyorum. Dediğiniz gibi fiyatlar 2 katına çıktı. PS4 ve Pro'nun kendi fiyatları da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Mayıs 2020; 10:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnerglu

trendyoldan aldığım dualshock4v2 bugün geldi fakat orjinalmi deilmi bilemedim kutuyu açmadım geri yollayacağım sanırım kolu açtığımız ps logolu tuşun rengi siyah deil gri orjinal olmayan bir kolada 450 tl vermek istemiyorum nasıl anlarım orjinal olup olmadığını
    PS logosu farklı ise çakma koldur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.