Şimdi Ara

ORİJİNAL ÜRÜN - Espor Oyuncu Eldiveni - Flashe Gaming Glove Esport Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ORİJİNAL ÜRÜN - Espor Oyuncu Eldiveni - Flashe Gaming Glove Esport Edition
    Dünyada espor için performans arttıran ve bilek sakatlıklarını engelleyen tek ürün. Muhtemelen ülkemizde tek. Sıfır ürün. Kutu sadece fotoğraf çekmek için açıldı. Sitesindeki fiyatı 199$+Kargo ücreti. Detaylı bilgi için sitesini ziyaret ediniz. https://flashegaming.com/products/flashe-esport-edition-glove

Arkadaşlar çok yoğun bilgisayar oyunu oynadığım dönemde ürünü %25 indirimli görüp bir heves almıştım. Sipariş verdiğim esnada üretim aşamasında olduğu için indirimdeymiş. Fakat ürün 6 ay sonra elime ulaştı o ara sakatlandım sonra evlendim geldikten sonra da kullanmaya hiç hevesim kalmamıştı nitekim artık o kadar oyun oynamıyordum. Sıfır kalsın satayım bari diye de hiç kullanmadım kutusunda bekliyor. Harika bir ürün sitesinden detaylı inceleyebilirsiniz. Kargo Türkiye’nin her şehrine bana ait. Ankara içi gelip görebilirsiniz.
    Makul tekliflere açığım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 599 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Çankaya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.