Şimdi Ara

Orijinal tyt mat denemeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu denemeyi çözüp cidden iyi net yapan var mı ya 6’ya kadar çözdüm ve hiçbirinde netim 35e yaklaşamadı. Hem zor hem de aradaki birçok soru o kadar zor olmasa bile psikolojik olarak zor olduğu hissi verip yapılamıyor. Max verebileceğim 65dkda +5 boşum da cabası zaten. Moral bozmaya değer mi sizce sınavda bu kadar psikolojik zorlama yapmazlar umarım 🥺

• Zor evet ben moralimi bozdum sen bozma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan yanlışlarımızı anlamak çocuklar. Orijinal denemeleri sizi epey geliştirecektir
  • 2020 baskısı var bende baya zor soruları var. cevap anahtarında bazı hatalar var ama olsun ben de 60dkda 32ye kadar gelebildim, geometrisi özellikle tyt için çok sağlam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bazı denemelerde zorlanmıştım. netler de normalden birkaç net düşük geldi

3-4 sorunun da cevap anahtarı hatalıydı (video çözüm doğruydu)

ben bazıları gibi 40 dk felan verip yetişmeyeni bırakmayı sevmiyorum. çünkü sınavda mat böyle zor(daha doğrusu vakit alıcı) olursa diğer branşlar ona göre ayarlanacağı için vakit de o oranda artacak.

diğer denemelerde 50-60 dk veriyordum, orijinalde bazı denemelerde 70 verdim.

zaten normalde mata baya vaktim kalıyor.

• Evet trolledigimi biliyolar zaten orası ayrı. Acele etme çakmadı başkası çaktı önce durumu😂😂
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
  • Hocam kerimcan kız mı?
  • Gerek varmış hocam 2021 boru gibi geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.