Şimdi Ara

Orijinal tyt mat deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alanlar varsa ne düşünüyorlar deneme hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Shepard- -- 21 Şubat 2021; 16:27:43 >

• Zor ama güzel. Ben geometri sorularını beğendim (sadece ilk denemeyi çözdüm).
    Bu tarz sınavları ÖSYM ile karşılaştırmamak lazım bence. Orijinal biraz daha üst segmente hitap ediyor. Sonuçta sınava 2.5M insan giriyor. Sınavda herkesin yapabileceği sorular da soruluyor.
    Ama orijinal gibi denemelere net odaklı bakmamak lazım. Sınav sorularına göre zor olsa da yorum gücüne güç katan bir deneme olmuş bence.
  • Baya zor ama kaliteli. Saçma sapan sorular yok. Soru tarzları ösym ye yakın ama hem fazlasıyla zaman kaybettirici hem de cidden zor sorular. 8. Denemesinde saldım denemeyi çözdüğüm günlerde deneme + 2 saat daha yapamadığım sorularla uğraşıyordum.
  • Geometri soruları baya kaliteli problem soruları orta-zor arası denemeyi genel olarak begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 basımı leş gibi zorlugu anlaşılmazlığında yeni basımıni bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya sağlam
  • Aynen hocam. Geçen senekine göre eli ayağı biraz daha düzgün sanırsam bu sene. Alırken bir kere daha bakmak lazım yüzeysel
  • kardeşim orjınal fantezi denemesi ösym abimizle yakından uzakdan alakası yok

• Zor ama güzel. Ben geometri sorularını beğendim (sadece ilk denemeyi çözdüm).
    Bu tarz sınavları ÖSYM ile karşılaştırmamak lazım bence. Orijinal biraz daha üst segmente hitap ediyor. Sonuçta sınava 2.5M insan giriyor. Sınavda herkesin yapabileceği sorular da soruluyor.
    Ama orijinal gibi denemelere net odaklı bakmamak lazım. Sınav sorularına göre zor olsa da yorum gücüne güç katan bir deneme olmuş bence.
  • Erenk1903 E kullanıcısına yanıt
    İlk denemeye baktım hocam şimdi. Geoda son soru güzeldi bence. Keza problem kısmında 3-4 soru var bunun gibi vakit alıcı. Süreye pek takılmadan çözmek lazım gibi geldi bana. Ufuk açıcı sorular var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.