Şimdi Ara

ORİJİNAL TYT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    o zaman fen ya da sosyal daha işine gelebilir. hızlı çözüp motive olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Ekman -- 6 Aralık 2019; 14:10:44 >
  • Matematik çok zor değil miydi ya. Çakıldım resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamandır böyle sağlam düşmemiştim 😅 Avantaja çevirmeye çalışacağız.

• Paul Ekman kullanıcısına yanıt
    matematikten kaç tane isaretlediniz?

• ne kadar zor olabilir diyorum ki ve yarın sabah 10 u bekliyorum
  • Hayatımda girdiğim en zor tytydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.sinifim okulda girdik tum 11 ve 12ler olarak. İlk defa tam olarak bir tyt denemesine girdim. Daha once baslangic seciyesi bolum denemeleri cozuyordum. Turkceden baslayip mat fen sis diye ilerledim. Turkce biraz zordu bana gore arada kaldigim siklar vardi. Hergun paragraf cozmeye calismama ragmen 1 saatte cozdum ve 38 siru isaretledim.Matematikte gercekten batim. Sadece 13-14 sorysu isaretledim. Sosyal temelim olmamasina ragmen 17,fende ise temelim vardi ama konulari unutmustum 18 soru isaretledim kac net cikar bilmiyorum

• 40 soru işaretledim sınavdan çıktım. baya zordu

• Türkçesi 2019 tyt paragrafları gibiydi hatta bence daha da zordu dil bilgisi bir nebze daha kolaydı ama genel itibariyle zaman yiyen ve çeldirici şıkları olan bir Türkçe idi Sosyal de tarih orta zorlukta bilgiden çok yoruma dayalı idi coğrafya bence kolay denebilirdi 3 yorum sorusu vardı diğer 2 si bilgi idi tarih ve felsefe bence gayet basitti okuduğunu anlayan ve birkaç kavrama hakim olan herkes rahatlıkla yapabilirdi Matematik ve geometri bence gayet zor ve kaltieliydi 2019 tyt den daha zordu feni ise bir iki soru haricinde basit ve temel düzeyde idi
    Sınavın genel itibariyle çok kaliteli bir TG denemesiydi komisyonu tebrik ediyorum

• Biri taratıp atsa ya

• Hocam okul olarak girdik bugün 11-12ler. Çok zor geldi bence güzel denemeydi sağlamdı. Battım ama özellikle matematikte şu yeni nesil bitiriyor beni..

• Satsuki S kullanıcısına yanıt
    33-34 işaretlediğimi hatırlıyorum ama sonuçtan pek umutlu değilim açıkçası.
  • Sınavı pdf olarak paylaşabilecek var mı

• çok yorucu bir denemeydi,girdiğim sınav ortamı da pek iyi değildi ayağa kalkanlar sınav başladığı halde yoklama 5 dk alınması falan pek iyi geçmedi benim mat yetişmedi yarısı
  • Bugün girdim soru dengesi yoktu hazırlayanların bunun süreli bi şekilde çözüleceğini düşünmeleri gerekirdi mat ve geoda zorlayarak kitaplarına ilgi çekmek istemişler gibi geldi bana
  • Scath S kullanıcısına yanıt
    Up

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.