Şimdi Ara

Orijinal Teyib güçlendirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba aracın orijinal teyibinin çıkışlarını amfi takmadan bir nebze güçlendirmek mümkün mü?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha ayrıntılı yazmanızı rica edicem, teybin tam marka modeli, araba marka modeli, mevcut hoparlörler nelerdir?

• Orjinal ünitenin ses çıkışlarını yükseltemezsiniz çünki çıkış entegreleri datasheet olarak farklı çalışma ve pin yapılarına sahiptir
    devre kartında bulunan diğer bileşenler ile uyum sağlar
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Araç ford fiesta 2010 titanyum infiniti pirimus coaxial kapı hoparlörleri ve orijinal teyip mevcut

Amfi takmakla uğraşmak istemiyorum orijinal teyibi biraz güçlendirsem yeterli gelir diye düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Araç ford fiesta 2010 titanyum infiniti pirimus coaxial kapı hoparlörleri ve orijinal teyip mevcut

Amfi takmakla uğraşmak istemiyorum orijinal teyibi biraz güçlendirsem yeterli gelir diye düşündüm

Söylediğim gibi çıkışları yükseltme şansınız yok malesef.
  • quote:

aciko ekolayzer tak, az da olsa bir iyileşme olur, takması anfi kadar meşakkatli degildir. anfili ekolayzer modeli olacak dikkat et, her ekolayzer güç artışı sağlamaz, sahibindende 2. el 100tlye birçok nostaljik ürün mevcut. kanal başına 15w rms iyileşme olur en az.

bizamanlar aciko 5014 üm vardı, 4x75w diyor ama o max değerdir
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-aciko-5014-ekolayzer-439989119/detay
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teşekkürler ama bişey daha sormak istiyorum amfi dönüştücüler güç artışı yapıyor mu ? Teyipten amfi dönüştücüye girsem amfi dönüştürücüden hoparlöre bağlasam bi faydası olur mu

• quote:

Teşekkürler ama bişey daha sormak istiyorum amfi dönüştücüler güç artışı yapıyor mu ? Teyipten amfi dönüştücüye girsem amfi dönüştürücüden hoparlöre bağlasam bi faydası olur mu

yok hocam onunla onun alakası, artış sağlamaz

• Orjinal Teybe Yapılacak Pek İşlem Yok. Harici Teyp Montajı Yapmanız Gerekir. Yada Orjinalliği Bozulmasın Dersen 1 Adet Çevirici Alıp Stereo Anfi Montajı Yaptırıp Daha Sağlıklı Ve Verimli Ses Artışı Sağlayabilirsiniz.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Her Aciko ekolayzır Aciko olmayabiliyor,, kopyası fasonu çok.

Aynı cihazı 100 TL ye bulurken, farklı birisi 60 TL yazabiliyor.

Entegreli veya transtorlü trafolu iki farklı çeşiti var, en güçlüsü galiba transtorlü trafolu olan,,

Pioneer in yeni teybi var aracımda, Aciko eko veya eko + Otoanfi eklemek konusunda kararsızım, Aciko ile Pioneer kapışması denemek gerek aslında 199x - 2017 😂.
    Yeni Goldmaster teybi geride bırakmıştı, Pioneer GoMa den güçlü, Aciko Pioneer den güçlümü ,, beynim yandı 😂

Modeli yeni arabalarda nasıl durur bilmiyorum, faydası olup olmayacağı , şu anki ana ünitenin çıkış gücüne bağlı,

arkadaşımız ne kadar rms nin üstüne güç istiyor ?

Güç artışına mevcut hoparlörler müsaitmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 6 Ağustos 2017; 1:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Her Aciko ekolayzır Aciko olmayabiliyor,, kopyası fasonu çok.

Aynı cihazı 100 TL ye bulurken, farklı birisi 60 TL yazabiliyor.

Entegreli veya transtorlü trafolu iki farklı çeşiti var, en güçlüsü galiba transtorlü trafolu olan,,

Pioneer in yeni teybi var aracımda, Aciko eko veya eko + Otoanfi eklemek konusunda kararsızım, Aciko ile Pioneer kapışması denemek gerek aslında 199x - 2017 😂.
    Yeni Goldmaster teybi geride bırakmıştı, Pioneer GoMa den güçlü, Aciko Pioneer den güçlümü ,, beynim yandı 😂

Modeli yeni arabalarda nasıl durur bilmiyorum, faydası olup olmayacağı , şu anki ana ünitenin çıkış gücüne bağlı,

arkadaşımız ne kadar rms nin üstüne güç istiyor ?

Güç artışına mevcut hoparlörler müsaitmi ?

kanal başına 15w rms artışı hoparlörlere sıkıntı yapmaz, anfisiz tek çözüm bence bu olur. orj. çakma mı bilemiyorum artık, benimkinin üzerinde aciko abe 5014 yazıyordu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şuanda Ses Kalitesi Bakimindan Piyasada Satilan Oto Teyp Icerisinde Benim Kanatime Gore En Iyisi Alpine Daha Sonra Pioneer Gelir. Islem Bakimindan eko Ve Teyp Calisma Prensipleri Farklidir. Bana Kalirsa 1 Adet Deck Cevirici Takip Stereo Anfi Baglayip Keyfinize Bakmaniz. Hem Daha Saglikli Olur Hem Daha Verimli Ses Alirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.