Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy Note 9
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILDI
    Note 9 telefonumu sattığım için elimdeki orijinal kılıfları da satıyorum. Telefonu hep orijinal şeffaf silikon kılıf ile kullanmıştım, bu sebeple büyük bir iştah ile aldığım diğer kılıfları kullanmaya pek fırsatım olmadı. Özellikle lacivert "Clear View Standing Cover" çok çok az kullanılmıştır. Hatta kapak çizilmesin diye telefona uygulanan ekran koruyucuyu bile takmıştım ve üzerinde kılcal çizik bile oluşmadı. Aynı şekilde gri "Protective Standing Cover" da kusursuz ve yeni durmaktadır. Mavi "Silicone Cover" diğer iki kılıfa nispeten biraz daha fazla kullanılmıştır. Fotoğraflarda da göreceğiz üzere alt taraf uçları biraz soyulmuştur. Ama telefona taktığınızda uçları görünmemektedir ve kozmetiği iyi durmaktadır. Antakya dışından almayı düşünen forumdaşlarım için ödemeyi aldıktan sonra alıcı ödemeli istediği kargo ile korunaklı bir şekilde gönderimini yapabilirim. Fotoğrafları yetersiz bulmanız halinde başka açılardan da fotoğraflar çekip tarafınıza gönderebilirim.

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 275 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Hatay Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forumdan Metin arkadaşımıza satılmıştır. Hayırlı olmasını dilerim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dürüst bir satıcı guvenle alışveriş yapabilirsiniz teşekkür ederim hocam tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.