Şimdi Ara

Orijinal Rotring-Faber Castell Grip 1347 Kalemler ve Serve Tombow Uçlar SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Tamamen Orijinal olan Rotring-Faber Castell Grip 1347 Kalemler ve Serve Tombow uçlar satılıktır.

Rotringler(5-7-) 2.50 YTL(Klasikler 3.5 YTL)
    Faber Castell(5-7-) 3.50 YTL
    Serve Tombow(5-7-) 50 YKR

Fotoğraflarda görebileceğiniz gibi ürünlerin Bandrol ve Seri Numaraları bulunmaktadır.İlan her türlü yoruma açıktır.

Makro Çekimleri

Barkod ve Seri Numarası

Rotringler

Uçları(Yeni Versiyon)

Orijinal Paketi

Paketin Arka Kısmı

Uçların Genel Fotoğrafı

Bandrolleri

Güvenemiyenler için Gittigidiyor Linki

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plexici -- 16 Eylül 2008; 18:01:48 >

• kutusuyla satar mısın? tabi biraz indirim yaparak
  • Hocam ürünler 10'lu paketler halinde kutusunda.Fiyatta yukarıdaki gibi.İsteyen alır...

BU ARADA KLASİK(İNCE-ESKİ SÜRÜM) ROTRİNGLER KISITLI OLARAK STOKTADIR.KLASİKLERİN FİYATI 4 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plexici -- 24 Ağustos 2008; 23:01:56 >
  • pm...
  • Hocam almayı düşünüyorum kesinlikle ama bizim burda üniversitenin orlarda sürekli satış yapan elemanlar var 2 ytl'ye 1 ytl'ye rotring satıyorlar dışarıdan görüntü %100 aynı ancak kalemi alıp 1 kere kullanmanız yetiyor zaten 2-3 gün içinde gidiyor. Ürünlerin orjinalliğini tam olarak halledebilirsek toplu alabilirim ?
  • bizim ordada satıolar 1 ytl ye aynı 1e1 nerdeyse bandrolleri varmı ? zaten orjinal bandrolü sökünce 4-5 noktada iz kalır
  • quote:

Orjinalden alıntı: cturna

bizim ordada satıolar 1 ytl ye aynı 1e1 nerdeyse bandrolleri varmı ? zaten orjinal bandrolü sökünce 4-5 noktada iz kalır

Eskişehir ?
  • yazılan fiyatlar 10 luk paket fiyatı mı ? tek adet fiyatı mı anlayamadım
  • Hocam fiyatlar tek ürünlerin fiyatı.Ürünlerin ucuz olmasının sebebi ise kaçak geliyor olması...Üzerindeki bandrolleri sökmek ise ustalık ister..Uzun süre uğraştım fakat tam olarak çıkmıyorlar.Ürünler hakkında bilip bilmeden yorum yapan arkadaşları kınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plexici -- 1 Eylül 2008; 19:31:06 >
  • Klasik Rotringler gelmiştir.(İnce Seri)....Sadece 3.5 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plexici -- 16 Eylül 2008; 18:02:36 >
  • Rotringlerin kırmızı çizgisinede bi makro çekersen güzel olur, bana orjinal değil gibi geldi.

orjinal rotringde o kırmızı çizgi kusursuzdur, bunda biraz yamuk yumuk gibi =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaqe -- 2 Eylül 2008; 20:12:30 >
  • Tabiikide hocam buyrun...

• sAHTE GİBİ DURUYOR
  • Hocam sizler nasıl anlamak isterseniz.Fiyat düşük oldumu illa sahte falan diye düşünmeyin lütfen.Bu Türk toplumunda resmen bir alışkanlık olmuş
  • Benim fotoğraflardan anladığım ürün orjinaldir.

Teşekkürler ,hayırlı satışlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaqe -- 2 Eylül 2008; 20:33:56 >
  • Hocam üründen anladığınız çok belli oluyor.Bazıları sizin mesajlarınızı dikkate alıp konuşsa çok sevinecem
  • şimdi anladıgım kadarı ile kutu olarak satıyorsun ve bir kutuda da 10 adet var ,tane fiyatıda 2,750ytl ve dolayısıyla 10 tanesi 27mılyon 500bin tl oluyor değil mi?
  • Evet hocam.Düz 25 YTL denilebilir

İlla kutu olarak almak zorunda değilsiniz...Tek tek olarakta satıyorum fakat kargo ile tek tek uğraşılmaz
  • Valla bilmiyorum da bizim bir arkadaş vardı almanyadan babasına orjinel rodring getirdi ikili halde satılanlara ynlış olmasın 14 euro mu ne vermişti sanırsam rodringler de alman malı oluyor.Bilmiyorum da seninkiler sanırsam türkiyede kırtasiyelerde satılanlardan onlarda pek orjinel olmuyor sanırsam
  • Hocam ürünler Almanya'dan kaçak olarak geliyor.Türkiye ile hiç bir bağlantısı yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.