Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ORIJINAL PARFÜM YORUMLARI 16-08-2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
122
Cevap
16
Favori
19.015
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> ORIJINAL PARFÜM YORUMLARI 16-08-2019
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Isbara

Parfümmeraki forumu vardı eskiden. Parfummeraki.com blogunun sahibi Raşit Aydın Bey'in.

Çok sağlam ekip vardı oarada baya iyi muhabbet dönerdi kozmetik üstüne. Sonra o bir tatsızlık oldu herhalde o ekip dağıldı. Matrai vs. o ekip nedere takılıyor acaba şu an biliyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    http://parfumhobisi.com 'a göç ettiler.

• Binbaşı
    1853 Mesaj

Suandada gayet güzel muhabbet olan gruplar mevcut kokuyorum - parfümhobisi vb gruplar var bakmanızı öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Isbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@Mmertkk

İkinize de çok teşekkür ederim. Bulduğum iyi oldu. Gerçekten çok güzel muhabbet dönerdi o ekip arasında. Ben üye değildim ama okumakta çok keyifliydi.

Bu arada Raşit Bey'in forum gibi blog da ölü. Eskiden bir incelemesinin altında 50-60 yorum olurdu. Artık tek tük incelemelerin altında yorum var. Sanırım Yutubırlar Raşit Bey'in blogu da vurdular.
    |
    |
    :ArHaus: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"This is Him" incelemesi için çok teşekkürler. Gerçekten epey merak ettiğim ve denemek istediğim bir ürün. Bİr şişesini almaya değer mi ? Emin değilim ama bir tectrübe edeceğim mutlaka.
    |
    |
    tritone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben cok cok begenmesem de oldukca populer bir koku bence de denemelisin ama hemen karar verme bi 30 dk beklesin ustunde
    bi de ESCENTIC MOLECULES MOLECULE 01 dene, tavsiye ederim
    |
    |

Çok sağolun üstadım. Molecule 01'i edinmeye çalışacağım mutlaka. Raşit Bey'in blogunda da gördüğümde epey ilgimi çekmişti.
    Bir incelemelerinizden şu parfüm ilgimi çekti. LOCCITANE EAU DES BAUX onu da kör alış yapıp deneyeceğim.

Z6V This is Him'e epey düşük puan vermişsiniz. Bazı yerlerde epey beğeniliyor. Zaten benimki de merak. Alıp doya doya kullanayım değil. Bir tecrübe etmiş olmak.

Çok sağolun tekrardan incelemeleriniz için.
    |
    |

parfum sever insanlarla yazismak konusmak her zaman zevktir hocam

parfum meraki resit bey mi? haha onla bazi kokularda farkliyiz, rasit bey luca turine bile kafa tutuyor bazen,
    mesela erosu fahreinheit hic sevmezken o
    benim en sevdigim kokulardan eros ve fahreinheit
    ama benden de cok parfum denemis seven bir insan, benim de bir suru okudugum bilgi edindigim yazilari oldu

loksitan o de bo, cok guzel bir secim
    etraftan duyulumu fazla degil ama ustunde kaliciligi guzel bir koku

this is him daha onceden kullandigim bikac parfumu hatirlatti bana sanki bende olan bir kokuyu denemis gibi hissettim ve cok yakindi ve cok daha ucuza da olabilrmis fiyati gibiydi
    ama belki begenirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 4 Temmuz 2019; 16:8:9 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Herkse merhaba. Farmasi'den parfüm almak istiyorum. Önerebileceğiniz parfüm var mı?

|
    |

LOCCITANE EAU DES BAUX: eczanelerde raflarda duran ilaçlar gibi kokar. Kör alışa uygun değildir..dikkat edin

Ama LOCCITANE cedre oranger yi alabilirsin..
    https://www.fragrantica.com/perfume/L-Occitane-en-Provence/C-dre-Oranger-21773.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 15 Temmuz 2019; 15:39:18 >
    |
    |

Sıkıntı yok üstadım. En sevdiği parfümler YSL - Kouros, Chanel Anteaus, Coron Third Man olan adamım ben.

Vız gelir bana ilaç kokusu.

Sahibi olduğum parfümlerin çoğunu sosyal ortamlarda kullanmıyorum zaten.
    |
    |
    EcheLoN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    maalesef bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 10 Eylül 2019; 2:44:37 >
    |
    |

:)
    12 yasinda basladi annem sayesinde bu parfum meraki
    42 yasindayim, 30 sene...
    sigarayi birakinca bu merak abardi, ona gidecegine buna gitti para

magzada hic anlayamiyorum ben bi suru koku karisiyor
    dekant 1-2 parfumerilerin verdigi oldu, herhangi bir siteden almadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 12 Eylül 2019; 23:3:0 >
    |
    |
    köle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bende de ciddi bir merak başladı. 2 senedir yoğun olarak ilgileniyorum. günlerim fragrantica da geçiyor =)

sizin evinize yakın oturmak isterdim sizdeki parfümleri denerdim, sizde bendeki dekantlara bakardınız. designer parfüme merak duyan çok insan yok, ilgilenenler de üstünkörü ilgileniyor. designer dekant bulmak konusunda sıkıntı çekiyorum, bu aralar niş parfümlere daldım. notaları tanımaya ve parfüm içinde ayırt etmeye çalışıyorum.

güzel parfümler denedim ama henüz 1-2 koku hariç hiç bir kokuyu sürekli kullanacak kadar beğenmedim. terre d hermes bence oldukça kalite bir koku, creed aventus da kullanabileceğim bir diğer parfüm.

2005 yılında denediğim ve adını bulamadığım muhteşem parfümden sonra ne denesem çok hoşuma gitmiyor. bakalım bu hobi nereye kadar gidecek.
    |
    |

cok ucsuz bucaksiz bir hobby benim anladigim yani cok begensen de bir sure sonra onu sadece suraya giderken sunu giyerken bu mevsimde kullanabiliyorum oluyorsun haydiii bu sefer baska durumda ne kullansam oluyorsun, bitmiyor yani
    ben hollandada yasiyorum uzagizdir muhtemelen ama zamana yayaybilirsin ben oyle yapiyorum yani ortama girince her turlu parfumu parfumeride falan deniyorum cunku bazen ilk basta hosuna gidiyor bazen de sonradan hosuna gidiyor veya tam tersi
    bu aralar is yogunlugundan fazla bakamiyorum kokulara
    dizaynir kokular daha risksiz oluyor zaten herkes begensin fazla satis yapilsin diye cikartiyorlar
    nis ise biraz daha farkli olsun az kiside duyulsun diye dusunen insanlar daha cok ilgileniyor
    ben de nislere biraz bakmak istiyorum ama daha detayli daha cok ilgi istiyor ve tabii ddaha cok para, benim aklimda da o var mesela ama henuz ilgilenemedim ben de
    |
    |

• Binbaşı
    1853 Mesaj

Kalıcı ve şağlam yayılımlı parfüm arıyorsan niş olarak mfk grand soir ve xerjoff more then words öneririm dostum özellikle xerjoff yayılımda ilk 4 saat bıktırıyor ilk 2 saat bunaltıcı derecede sonra normale dönüyor , grand soirde kalıcılık ve yayılımda baya iyi

|
    |
    Yayılımı iyi , uzun süreli genel beğeniye uygun bi parfüm önerisi var mı? İnternette araştırıyorum ama eski başlıklar çıkıyor, yeniden formülize edildiği için çoğu parfüm için o yorumlar geçerli değil pek sanırım, örneğin lemale in yayılımı iyi mi halen veya uzun süreli mi? Baska bildikleriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

su an benim kullandigim dior sauvage edt ve givenchy xeryus rouge var kalici ve yayilsin diye kullandigim
    |
    |
    green_arrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Le male değilde ultra male suan hala cok iyi reformüle olmasına rağmen

|
    |
    green_arrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.