Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluelizard17

quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

bu tür konularda polemiğe girmek sidik yarıştırmak öyle bi uzarki banlanana kadar devam eder kendimden biliyorum
    bu arada bugün jil sander for men kullandım gerçekten kör alışa müsait parfümlerden birisi beğenmeyen çıkmaz diye tahmin ediyorum.

peki açık olarak nereden alacağız. ixorayı denedim pek hoşuma gitmedi. son olarak efsane markalı bir burberry classic aldım. 50 cl 5 tl. bayağı yaklaşmışlar orjinaline ama biraz keskinleşiyor zaman geçtikçe. bir de sameden neler önerirsiniz.

senin açığğını denediğin for men değil jil sander sun turuncu şişe for men in açığı yokki zaten yapacaklarınıda sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 8 Ağustos 2011; 15:10:17 >

• Arkadaşlar, 4 parfümden hangisini seçebilirim özelliklerim adına?

Esmer ten, 20 yaşlarında, sportif giyinen, Başak (toprak) burcu.

Hugo BOSS - BOSS
    Armani - GIO
    Armani - CODE BLACK
    Givenchy - Intense Ultra Marine

bir de bir sorum daha kullanan arkadaşlara, en iyi bu parfümleri IXORA mı yoksa D&P mi (ya da bildiğiniz farklı bir firma) yapıyor koku benzerliği ve kalitesi açısından?

Sevgilerimle...
  • Boss in motion giderek sevmeye başladığım koku oldu.

Kalıcılık ve farkedilirlik olarak çok iyi noktaya çıkabiliyor.(az sıkmadığınız takdirde. )

Çok beğeneni çıktı diyebilirim.
  • Açık parfümeride kalem boy satan varmı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheoreticaL

Açık parfümeride kalem boy satan varmı acaba ??

sansiro satıyor internet sitesinde var ama çok az secenek var
  • arkadaslar acık parfumerılerden hangılerı kullanılmamıs boş şişeleri satıyor
    yurt dısından bı kac tane dökme parfum getırtebılme ıhtımalım doğdu alırsam şişeye ihtiyaç duyucam
    bildiğiniz firma varsa yazabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

arkadaslar acık parfumerılerden hangılerı kullanılmamıs boş şişeleri satıyor
    yurt dısından bı kac tane dökme parfum getırtebılme ıhtımalım doğdu alırsam şişeye ihtiyaç duyucam

http://www.esans.com.tr/VIDALI-ACIK-PARFUM-SISELERI-cid-19.html

ben burdan 10 tane almıştım ama ödediğim kargo parası 10 tane şişeye bedeldi.istanbuldaysan eğer istoçta bu firma

• quote:

quote:

ben burdan 10 tane almıştım ama ödediğim kargo parası 10 tane şişeye bedeldi.istanbuldaysan eğer istoçta bu firma

eyvallah cok tesekkurler

kalem parfum sıselerının hacımlerı nekadar oluyor yazılmamıs sıtede sızın bılgınız var mı ?

• quote:

quote:

quote:

eyvallah cok tesekkurler

kalem parfum sıselerının hacımlerı nekadar oluyor yazılmamıs sıtede sızın bılgınız var mı ?

rica ederim.kalem parfümler zannedersem 8 ml oluyor

• 8 kucukmus baya

vıdalılar rahat kapatılıp acılan sıselerden mı ?
  • quote:

8 kucukmus baya

vidalılar aynı açık parfümcülerin kullandığı şişelerden.kendim kullanıyorum sağlamlar bi sıkıntı yok yani güvenebilirsin şişelere
  • quote:

quote:

8 kucukmus baya

vidalılar aynı açık parfümcülerin kullandığı şişelerden.kendim kullanıyorum sağlamlar bi sıkıntı yok yani güvenebilirsin şişelere

buna cok sevındım :)
  • Bugün bargellodaydim.Armani mania aldım ama değiştirmeyi düşünüyorum.Aqua'yı denedim ama mandalina kokusu vardı.Yanlışlıkla marine verdiniz dedim ama hayır dedi.
    Bu arada Bargello YSL jazz'ı başarabilmiş mi?
  • bugün lacoste red ve armani black code aldım deneyeceğim bakalım, red i önceden kullanmıştım ama armaniyi ilk defa deniyecem düşünceleriniz nelerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

bugün lacoste red ve armani black code aldım deneyeceğim bakalım, red i önceden kullanmıştım ama armaniyi ilk defa deniyecem düşünceleriniz nelerdir

Arkadaşım ikisi de farklı klasmanda farklı kulvarlarda lacoste red artık çocuksu geliyor hepimize, armani code ise 20'li ve üstü yaşlara hitap ediyor. Red daha spor giyimken örneğin gömlekle pantolon gitmezken code gayet güzel gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Bugün bargellodaydim.Armani mania aldım ama değiştirmeyi düşünüyorum.Aqua'yı denedim ama mandalina kokusu vardı.Yanlışlıkla marine verdiniz dedim ama hayır dedi.

Armani mania bence abartıldığı kadar güzel kokan bir koku değil yeşil meyve sebze kokuyor. Aqua zaman tanınması gereken bir koku. Hani biraz kullan seversin senin gibi başta beğenmeyen çok oldu forumda zaman tanındıkça sevilen bir koku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Bugün bargellodaydim.Armani mania aldım ama değiştirmeyi düşünüyorum.Aqua'yı denedim ama mandalina kokusu vardı.Yanlışlıkla marine verdiniz dedim ama hayır dedi.

Armani mania bence abartıldığı kadar güzel kokan bir koku değil yeşil meyve sebze kokuyor. Aqua zaman tanınması gereken bir koku. Hani biraz kullan seversin senin gibi başta beğenmeyen çok oldu forumda zaman tanındıkça sevilen bir koku.

Aqua'yı orijinal olarak denedim,koku zaten iyi ama Bargelloda sırf mandalina kokuyordu.Nota geçişi yakalayamadım normal olarak.Belki de ben karıştırmışım.Deniz kokan Marine miydi?

• D&P'nin bir kaç yan firması var sanırım, örnek olarak "Blackpoint"

Bu parfümerilerde aynı D&P'nin kokularıyla eş değer mi, bir bilginiz var mı acaba arkadaşlar?

Bir de en iyi Armani Black Code tam olarak hangi açık firmada tutturulmuş, IXORA'daki kullanma şansım oldu, orjinalini bilmiyorum fakat hoş geldi, sonradan oturuyor tene ve epey kalıcı.

Sizlerin düşünceleri nedir bu kısımda?
  • @NeverDies7 İkisi de deniz kokuyor mandalina değil de mandalina yaprağı kokuyor daha çok o da başta kokuyor sonradan kendini bırakıyor zaten. Marine i daha çok seviyorum ama açık marine yok daha. Ama aqva da açık fresh parfümler içinde benim favorim.
  • @atay03 Armani Black Code genel olarak açık parfümcülerin iyi tutturduğu bir koku bana göre.Ciddi farklar olacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.