Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GKHN1905 ilgin için çok çok teşekkürler.Dp den mi yoksa bargello dan mi alsam armani yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

GKHN1905 ilgin için çok çok teşekkürler.Dp den mi yoksa bargello dan mi alsam armani yi

rica ederim arkadaşım ben ikisinden de denemedim açıkcası ixora ve ankarada olan mor parfümeri diye bir yerde denedim ixora orta notaları güzel yakalamış mor parfümeri üst ve orta notayı deneme ihtimalin varsa ikisini de dene bargello ve d&p de ilk başta turunçgil koku geliyor o koku sonra kendini odunsu kokuya bırakıyor müthiş kalıcı bir koku tahmini ikisi de aynı yapmıştır ama o turunçgil kokuyu yakalamış olanı al derim.
    ixora direkt odunsu kokuyu yakalamış. Odunsu kokusu da süper de o geçişini çok beğendim ben.
  • tamamdır gökhan hocam.bargello dan deniim bi,bi de iyora da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 24 Şubat 2011; 23:48:17 >
  • Arkadaşlar, açık bvlgari pour homme SOIR bulabileceğimiz bir yer var mıdır?
    Bvlgari pour homme ları en iyi taklit edebilen firma hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuq35

Arkadaşlar, açık bvlgari pour homme SOIR bulabileceğimiz bir yer var mıdır?

quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

www.basenotes.net parfüm incelemeleri veren bir site burda unisex olarak gözüküyor
    az önce ixoradaydım tom ford extreme yorumum: kokusu yeşil dunlop u andırıyor ama dunlop daha freshken tom ford da odunsu notalar daha hakim diyebilirim başarılı bir koku ama mükemmel değil
    bvlgari pour homme ada baktım ixora her zaman ki gibi mükemmel bir iş çıkarmış kokuyu çok beğendim orjinaline çok yakın tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Armani he Rochas tan sonra nasıl gider acaba.Hiç denemedim bilmiyorm kokusunu
    Severek kullandığım bir parfümdü Rochas.Ama herkeste var artık.Ya da başka ne tür parfüm önerebilirsiniz Esmer tenli,ağır abi işi olsun ama:)

Givenchy pi, paco rabanne ultraviolet, dior home. dkny red delicious,lacoste red bunları bir dene kardeşim. Armani he 'yi denedikten sonra bunlara ihtiyacın olmayacak gibi geliyor bana. Fresh koku arıyorsan da jpg le male denemeni tavsiye ederim.

Arkadaşım jpg le male nasıl fresh koku olabilir? Yanlış anlama ama alakası yok. Tam bir kış kokusudur, aromasında vanilya falan var. Fresh kokular genelde yazın sıkılan çiçekli, ferahlatıcı kokulardır.

• Markafoni orjinal parfümlerde baya indirime girmiş bugün güzel markalar var göz atın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Arkadaşım jpg le male nasıl fresh koku olabilir? Yanlış anlama ama alakası yok. Tam bir kış kokusudur, aromasında vanilya falan var. Fresh kokular genelde yazın sıkılan çiçekli, ferahlatıcı kokulardır.

Kullandığım diğer kokulardan dolayı olabilir bana öyle gelmiş olabilir.Çiçekli erkek kokusu olarak ben bir narciso rodriguez'i biliyorum bi de euphoria'yı bir de zeni genelde meyveli kokular da yazın iyi gider. Le male'in yazın öyle boğduğu olmadı beni belli bir süre kullandım hatta.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polkol

kokusu ve kalıcılık olarak hugo boss classici hangi açık parfümerinde bulabilirim...

hugo boss clasic derken hugo boss boss'u mu kastediyorsan onu kastediyorsan ixora birebir yapmış.

armani he 18 22 yaş arasına gidecek bir parfüm club, gece ortamı hareket seven gençlere sana basit kaçar zaten o kadar da başarılı bir koku değil 212 in portakal notaları çıkarılmış donuk hali diyebilirim
    jpl oryantal bir kokudur fresh ile alakası yok
  • çiçekli kokulardan hoşlananlarda burberry weekend e bakabilirler ama aşırı çiçek koktuğu için ben bir erkeğe yakıştıramıyorum

bu arada kim yazmış unuttum ama davidoff echo hakkında baharatlı bir koku yazmış echo aromatik meyve tarzında sucul bir kokudur kokusu kavunu andırır fresh olduğu halde çok kalıcıdır
  • quote:

GKHN1905 ilgin için çok çok teşekkürler.Dp den mi yoksa bargello dan mi alsam armani yi

armaniyi dpden almanı tavsiye ederim ama dediğim gibi 18 22 yaş arasına gidecek bir koku daha üzerine basit kaçar
  • quote:

bvlgari pour homme dan fazla bir kalıcılık beklemek yanlış bence tam bir ofis kokusu 18 30 yaşları arasına gidecek bir koku zaten kalıcılığından memnun olmayanlara firma 4 sene sonra bvlgari pour homme extremi çıkardı aşırı benzer kokular fakat extreme de yeşil çay ve limon notaları daha baskın

ben az aönce ixoradan aldığım bph u burberry classicle değiştirdim çünkü hiç bir kalıcılık göstermedi bende

bph hafif çiçeksi nemli oldunsu bir yapıda olan bir koku o bakımdan agresif davranmıyor sakin efendi bir koku

ama benim favori kokumdur hiç bir zaman yeri değişmez

en iyi yapan bence mystical cts günü alıcam zaten oradan bakmanı tavsiye ederim

• quote:

bu arada görmemişim soir hiç bir açık parfümcüde yok
  • quote:

çiçekli kokulardan hoşlananlarda burberry weekend e bakabilirler ama aşırı çiçek koktuğu için ben bir erkeğe yakıştıramıyorum

bu arada kim yazmış unuttum ama davidoff echo hakkında baharatlı bir koku yazmış echo aromatik meyve tarzında sucul bir kokudur kokusu kavunu andırır fresh olduğu halde çok kalıcıdır

Şimdi echo'yu ixora'da denedim ben ilk başta baharatlıydı sonra fresh'e döndü hatta kahve kokusu geldi baya bir başta.
    Armani He'ye gelince arkadaşlar bir denesin derim beğenenin çok olacağını düşünüyorum sen 18-22 yaş arasına ben de daha üst yaşa gideceğini belirttik demek ki bir yaş sınırı yok sen kendi yaş grubuna yakıştırdın ben kendi yaş grubuma. İXORA da ağacımsı demiş echo'ya ama :D
  • renkdaş benim yaş 30 bu arada yakınız senle armani he aromatik turunçgil kokusu bu tür kokular genellikle gençlere hitap eder kendi nazarımda öyle düşünüyorum

echoya valla ne yazdıklarının önemi yok gayette açık bir şekilde söylüyorum aromatik tarzda sucul bir koku kavun kokusu yoğun fresh ama çok kalıcı bir koku

bu arada kesinlikle bargellodaki burberry classicten uzak durun bu kadar burnu rahatsız eden koku zor bulunur ixoradaki paco rabanne ultravioletide beğenmedim çok sönük yapmışlar
  • quote:

Mor parfümeri'den aldığım parfümleri sıralıyım.Bir kaçının orjinalini biliyorum daha doğrusu hepsinin biliyorum kokusunu da kullandıklarım vardı içlerinden güzel parfüm yapmışlar.
    1-Blue jeans
    2-ultraviolet
    3-issey miyake
    4-pi
    5-terre-hermes
    6-cool water
    7-burbery weekend
    8-armani he
    9-dior home

gökhan terre d'hermes i beğendin mi?

david walkerda bvlgari aqva marine hermes e oldukça benziyor ama artık d.w da üretilmiyor bu koku son bi kaç tane kalmışsa bakabilirsiniz
  • quote:

renkdaş benim yaş 30 bu arada yakınız senle armani he aromatik turunçgil kokusu bu tür kokular genellikle gençlere hitap eder kendi nazarımda öyle düşünüyorum

echoya valla ne yazdıklarının önemi yok gayette açık bir şekilde söylüyorum aromatik tarzda sucul bir koku kavun kokusu yoğun fresh ama çok kalıcı bir koku

bu arada kesinlikle bargellodaki burberry classicten uzak durun bu kadar burnu rahatsız eden koku zor bulunur ixoradaki paco rabanne ultravioletide beğenmedim çok sönük yapmışlar

Kusura kalma kardeşim o zaman dershane felan diyince dedim herhalde osym'dir sen de mi kpss kursuna gidiyorsun? ruhumuz genç olsun boşver echo bence çok hoş bir koku terre hermes'i lacoste'un bir parfümü vardı ona benzettim ya da mor parfümeri ona benzetmiş baharatlı çiçekli bir koku gibi çiçekli kokuyla pek aram yok da benim ağır bir koku gibi geldi bana 25 yaş üstü özellikle.Turunçgil kokular hoşuma gidiyor benim armani he'nin turunçluğu biraz az gibi başta tamam yoğun da sonradan dağıtıyor kendini. İxora'daki gibi değil mor parfümeride orjinalini denemiş miydin sen he'nin?

• Ultraviolet'i ben de beğenmedim ixora'da. Hakkaten güzel bir koku.Mor parfümeriden aldığım pek kalıcı değildi onu da ben benzetememişler gibi geldi ultraviolet orjinaline para değecek bir kokudur.Paco Rabanne kalıcı farklı güzel koku yapıyor hakkını vermek lazım.Lacoste armani paco güzel farklı kokular yapıyorlar ve de kalıcı.
  • quote:

quote:

renkdaş benim yaş 30 bu arada yakınız senle armani he aromatik turunçgil kokusu bu tür kokular genellikle gençlere hitap eder kendi nazarımda öyle düşünüyorum

Kusura kalma kardeşim o zaman dershane felan diyince dedim herhalde osym'dir sen de mi kpss kursuna gidiyorsun? ruhumuz genç olsun boşver echo bence çok hoş bir koku terre hermes'i lacoste'un bir parfümü vardı ona benzettim ya da mor parfümeri ona benzetmiş baharatlı çiçekli bir koku gibi çiçekli kokuyla pek aram yok da benim ağır bir koku gibi geldi bana 25 yaş üstü özellikle.Turunçgil kokular hoşuma gidiyor benim armani he'nin turunçluğu biraz az gibi başta tamam yoğun da sonradan dağıtıyor kendini. İxora'daki gibi değil mor parfümeride orjinalini denemiş miydin sen he'nin?

dershane üds dershanesi hayatımız sınav ne yazıkki yaş geldi 30 a hala uğraşıyoruz işte

he yi dp de denedim başarılı buldum silik yapmamış dp, zaten dpnin parfümlerinde çoğu parfüm için kalıcılık konusunda en iyisi dp diyebilirim, orjinali he nin biraz daha hafifken dp çok az esansını yoğun yapmış ama dediğim gibi çok az

• quote:

dershane üds dershanesi hayatımız sınav ne yazıkki yaş geldi 30 a hala uğraşıyoruz işte

he yi dp de denedim başarılı buldum silik yapmamış dp, zaten dpnin parfümlerinde çoğu parfüm için kalıcılık konusunda en iyisi dp diyebilirim, orjinali he nin biraz daha hafifken dp çok az esansını yoğun yapmış ama dediğim gibi çok az

terre hermes konusunda yanılmıyorum di mi çiçekli ve baharatlı bir koku?Mor Parfümeride de çok beğendim he'yi ixora o güzellikte yapamamış bir de parfüm satıcılarını anlamıyorum firman üretiyorsa o parfümü neden elinde bulundurmazsın illa bayii açtırcaklar bana . 10 tane parfüm deneyecektim 4 ü ellerinde vardı ixora bayiisinde. Yeni açılan ankara dikmendeki ixora bayiisini tek geçerim o hususta bir abla duruyor hevesli ilgi ve alakalı.

d&p kalıcılık olarak iyi de yağlı geliyor bana nedense hatta kalıcılığı da o yağ oranı ile sağlıyorlar gibi geliyor.
    Kalıcılık olarak şöyle bir test uyguluyorum tuvalet kağıtlarını tek tek kopartıp üzerine sıkıyorum parfümü belli sürelerle kontrol ediyorum.

Yazın da üds kursuna gidicem böyle düzen olmaz olsun niye üniversite bitirttiler o zaman.Gelişmeyi üniversite açmak olarak görüyorlar işte sonuç ortada diplomalı işsizler ordusu ya da yok pahasına çalışan diplomalılar ordusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 25 Şubat 2011; 12:26:18 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.