Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1079. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.633
Cevap
324
Favori
1.614.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir güvenilir sevil,beymen ve tekin acar var diyorlar ama pek güvenilir gelmedi.

https://tekinacarkozmetik.com.tr/Urun-Detay/1685/ACQUA-DI-GIO-P-HOMME-200ml-EDT.html

beymende 2300 tl olan şeyi 1300 e satmaları mümkün mü?. olmazsa aynı fiyata sevil den 100ml olanı alacağım. trendyol n11 hb hepsi sahte arkadaş ülkede orjinal parfüm bulmak ne kadar zor

• Tekin Acar kapanalı çok oldu hocam. Burası kesinlikle sahte parfüm satan bir yer alış veriş yapmanı önermem.

• Acil cevap; dicora urban fit parfümler nasıldır? Kalıcılık ortalaması nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aqua parfüm çeşitlerini kullanan varsa tavsiye alabilir miyim, Aqua kokusunu beğeniyorum, bu tarz da hoş, ferah ve kalıcı parfüm bildiğiniz var mı?

• Bey V kullanıcısına yanıt

Aqua di gio Profumo veya Profondo’yu tavsiye ederim. Profumo okyanus+tütsü ile mistik ferah bir koku. Kalıcılığı ve yayılımı çok iyi. Profondo okyanus+narenciye ağırlıklı çok beğenilen bir parfüm ama kalıcılığı profumo kadar iyi değil.

Dolce Gabbana light blue intense veya forever olanını da tavsiye ederim.

Yeni çıkanlardan Kenzo homme edp’de harika bir kokudur. Okyanus ve deri notası ile ferah fakat ağırbaşlı bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türkiye'de orijinal parfüm nereden alınır? Sephora vs. en bilindik markalar arcon kozmetikten tedarik ediyormuş. Arcon kozmetik için sahte yorumları gördüm.

• orjinal parfüm nerden almalı takip...

• Oud Vanille

Vanilyalı, ağır efsane bir koku.

2021 den beri bu kokuyu alırım, benim için imza koku haline geldi, tavsiye ederim.

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

• Özdilek mağazasının online alışveriş sitesi olan Ozdilekteyim.com’dan pafüm getirten oldu mu? Sahte olma ihtimali var mı?
    Parfüm alsam orjinalliğini tasıy test edebilirim?

• Bugün gittiğim mağaza da bu parfümleri denedim;

Üçü de benden tam not aldı, lakin bunlar muadil markalar sanırım.

Direkt orijinal parfümünün olduğu markayı bulup almak lazım, kokular az da olsa burnuma hala geliyor, lakin güzel kokuyorlar diye de bu tester muadil görünümlü markaya da para vermek istemiyorum.

• Dün Miskhane mağazası görünce uğradım ve bu kokuyu deneme şansım oldu;

https://www.miskhane.com/herms-narguile-unisex

Herms Narguile isimli 50 CC ve de Extrait De Parfüm yani klasik EDP’den bile daha yüksek esans oranlı bir parfüm.

Fiyatı da site de göründüğü gibi aynı 250₺, kokusu hoşuma gitti, lakin satın almadım. Kalıcılığı, yayılımı nasıldır emin değilim.

Lakin şans vermeyi de düşünmüyor değilim.

Birazcık ağır ve de fresh bir koku gibi geldi bana, kısaca bahsetmek gerekirse.

• Trendyol da indirimleri üst üste görünce mağazaların da denemiş olduğum kokuyu hemen siparişini verdim, aslında bu fırsat ile 2 adet alabilirdim, ama bakalım mağazada ki tadı verebilecek mi?

Arada Trendyol vb siteleri takip edin, gerçekten güzel fırsatlar denk gelebiliyor.

Kargo gelince buraya kısa bir yorum ve parfüm den görselleri bırakırım.

Kendi sitesin de 577₺, ben ise Trendyol dan fırsatlar sayesinde 472₺’ya aldım, ücretsiz kargo ve de söz de hediye bir küçük tester gelecek.

Normal de 2021’den beri önceki yorumlarımı da görmüşsünüzdür Kehf Koku’dan Oud Vanille vb kokular kullanıyordum, ama bu parfümü de mağazasın da deneyince ve hoşuma gidince, başka yerlere de şans verelim dedim.

Önceki aldığım parfümlerin fiyatlarına göre neredeyse bedava fiyata aldım, bana göre öyle yani.

Aslında 2-3 paket daha alırdım da, yukarda dediğim gibi mağazada ki gibi ise ilerde tekrar sipariş geçebilirim, zaten fırsat kuponu olmasa da önce ki aldığım parfümlere göre bayağı uyguna alıyorum yine.

Hatta bu kadar ucuza aldığım için korkuyorum, umarım şişe kırılmış olarak gelmez.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yokizm58 kullanıcısına yanıt
    Az önce geldi.

Şöyle bir kutu ile karşılıyorlar;

2 tane de tester denemelik koku gönderilmiş;

Şükür sorunsuzca geldi, kırılma vs olmadan;

Uygulama dan da sorgulattım;

Kokuya baktım, fena değil.

Denildiği gibi baharatlı bir kokusu var, önceki kullandığım parfümler den birini anımsatıyor ama ismini hatırlamıyorum.

Denemek için 2-3 fıs sıktım, henüz kalıcılığı ve yayılımı hakkında bir şey diyemiyorum o yüzden.

Testarlar dan da morumsu kağıtlı olan güzel kokuyor.

• Tıpkı nishane kalitesinde ve onun ilk doğduğu zamanlar gibi bir marka keşfettim. kokuları, naturelliği, kalıcılık ve yayılımları efsane olan bu marka feromon da kulanarak koku dünyasıında çıtayı oldukça yükseltiyor. fırsatı olan tüm parfüm severlerin denemesini tavsiye ederim.

www.astralexclusive.com

• penhaligon P kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar da bir o biçim, özellikle 100 CC olanlar fena.

•  ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

Parfümlerin hepsine sahibim kokularını biliyorum, varsa merak ettiğiniz koku söyleyeyim.

-Loris in performansı MAD parfüme göre daha iyi ama daha pahalı, mesela lorisin niche kirkesi mad in niche kirkesinden çok daha güzel kokuyor. Bruno Gold biraz daha nasıl denir bilemiyorum soluk kalıyo desem olur mu acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotryzer -- 6 Ocak 2024; 14:11:13 >
    Aklıma gelmişken yorum yazmak istedim, kalıcılığı hoşuma gitmedi, yayılımı fena değil.

Ama bir daha sanırım bu marka dan almam, yine bildiğim yerden yani Kehf Koku dan devam ederim gibime geliyor.

Koku gerçekten çok hafif bana göre, hafif sevenler tercih edebilir diyeceğim ama kalıcılığı düşük, tavsiye etmem.

Başkan, hesabınızı @Mobilizm yapsanız daha çok oturacak aslında.mobil bölüme.

• Arkadaşlar merhaba, yıllardır Hugo Boss Bottled kullanıyorum. Aslında memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Birkaç ay önce duty free den hugo boss dark blue almıştım ve arkadaşlarım kokusunu beğendi. Boyner de sephora da farklı markalar denedim ama bir türlü anlayamıyorum. Versace fena değil gibi geldi, sizce nasıl bir koku ? Yada öneriniz var mıdır ? Birde Versacede farklı fiyattan satılan ürünler var, ikisi de parfüm ama farklı mı anlayamadım. Biri hepsiburada da ki satıcısı hepsiburada, diğeri de boyner. Linkleri atıyorum, bunlar aynı değil mi ?

https://www.hepsiburada.com/versace-eros-parfum-200-ml-p-HBCV00002YRNKQ?magaza=Hepsiburada

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞIboyner
    Versace Eros Edp 200 Ml Erkek Parfüm - 997732 | Boyner
    https://www.boyner.com.tr/versace-eros-edp-200-ml-erkek-parfum-p-997732
  • hDundar kullanıcısına yanıt

Bizzat hepsiburada daki ürünü aldım sözde orjinal, batch kodu filanda var ama nedense 3-4 saat sonra yok oluyor koku. Hepsiburadadan almanı tavsiye etmiyorum, gerçi Boynerdende Tommy Hilfiger İmpact İntense aldım oda pek kalıcı değil (belki parfümden kaynaklı olabilir bilemiyorum, inidirimdeydi diyemi böyle oldu bilemiyorum  ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI ).

Bu arada birisi PARFUM birisi EAU DE PARFUM. PARFUM > EDP (esans yoğunluğu) (PARFUM = EDP İntense) diye düşünebilirsin. Düşün Hepsiburada parfüm olanını yani normalde daha pahalı olması gereken ürünü daha ucuza satıyor.

Bendeki ürünün BATCH kodu 6-7 aylık bir ürün olduğunu gösteriyordu.

Artık açık parfümlerden gidiyorum, 800 liraya 50ml niche parfümler, emin ol şu orjinal parfümlerden daha kalıcı. Ne kadar sağlıklı orası muallak işte. Zaralar filan kalıcılık yok.

Bu arada beyler Jean paul le beau le parfum ürününü çok beğendim bu ürünün muadili varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotryzer -- 8 Ocak 2024; 23:50:36 >
  • 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.