Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 ml orijinal

La Nuit De L'Homme Edt Sevil ürünüdür tester değildir eğer düşünürseniz yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK

Guerlain L'Instant Edt 100 ml Erkek original (tester değildir)Sevil ürünüdür

• İSTENİLEN BİR PARFÜMLERDE YARDIMCI OLURUM

(Orijinal ürünler ) piyasa fiyatının altında

• Leopolidas hocam selam

Kış için yaşıma uygun parfüm arıyorum. Yılbaşı kampanyalarından faydalanıp alacağım. Fiyat önemli değil . Yaş 45 , buğday ten , erkek

Beğendiğim kokular : hermes , chanel blıe , acqua di parma blu mediterraneo, dg the one

Piyasada çok beğenilen çok bilinen parfümleri pek beğenmiyorum. Onun için kararsızızm

Tavsiyelerin için şimdiden teşekkür ederim

By_efendy34 e de tavsiyeleri için teşekkürler

• tunag kullanıcısına yanıt
    Valla abi ben senin yerinde olsam sahsen bende bugday tenliyim dior homme parfüm veya dior homme intense yada tom ford noir extreme denerdim hepsi performans olarak üzmez ama fiyat olarak 500 + kolay düşmez fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 19 Kasım 2018; 16:50:4 >
  • Joseph55 kullanıcısına yanıt
    Haftasonu düz spicebomb aldım hocam performans canavarı sonunda parfümümü buldum galiba :) efsane kalıcıydı bende 2 saat cok yoğun farkedildi sonra tene yakın kaldı ama aksam hala alıyordum kokuyu bu böyleyse extreme nasıldır acaba ama tobacco vanilia ya benziyor diyorlar extreme için

• davidoff cool water Önerir misiniz arkadaşlar kalıcılığı nasıldır ?

Aradığım koku tıraş kolonyası tarzı erkeksi kokular

• kaliciligi iyi degildir ama guzel kokudur
    tras kokusu seviyorsan joop nightflight'a . da bakabilirsin daha kalicidir
  • Kış için parfüm arayan arkadaslar var ise dior homme parfüm tektir performans olarak efsanedir asla pişman etmez tende 1 gün kalıyor cok rahat olarak farkedilirliğide ilk 2 saat iyi boğuyo sonra normalleşiyor kışlık böyle koku arayan varsa tavsiye ederim

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Extreme bende çok merak ediyorum hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün yurtdışından dönmeden önce kendime Prada Luna Rossa Black EDP aldım 85 euro'ya inşallah pişman olmam .Normalde Versace Eros kullanıyordum 1.5 ay önce sevilden 691 tlye Versace Dylan Blue aldım ancak kokuya alışamadım şimdi satıcam bunu.

Prada Black edp kullanan var mı daha önceden nasıl acaba?
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Normalde herzaman kullanmam lakin bugün 2 fıs sıktım dior homme parfümden saat 4 gibi saat 11 e kadar buram buram hissedildi hocam o derece yani ilk 2 saat cok boguyor ama arkadaslarım hep sordu mesela ismini

Kesinlikle kalıcı bir parfüm ama günlük kullanıma pek uygun değil bence. Özel zamanlarda kullanılsa daha güzel olur gibi.

Normal spicebomba göre biraz daha yoğun ve oturaklı bir havası var, ayrıca daha tatlı gibi. Çok soğuk olmayan havalarda kullandım 1-2 kez, çok baydı beni, neden almışım diye düşündüm. Fakat geçen gün hava çok soğuktu ve kullandım, tamamdır dedim, çok hoşuma gitti. O baygınlık hissini vermedi bu kez. 👍🏻

- derece havalarda, kar yağdığında, ağaç bir dağ evinde, şömine başı romantik bir ortamda, yün kazağınıza, atkınıza sıkıp kullanabileceğiniz bir koku canlanıyor gözümün önünde 🙂 Kalıcılığı da güzel.

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım fakat parfümeride denedim. Prada yine herkesin sevebileceği, çok güzel bir parfüm yapmış. Koklayınca müthiş bi koku bayıldım demezsin belki ama güzel olduğu aşikar. Bir kere alıştığımız tatlı-vanilyalı tarzı sonbahar-kışlık parfümler gibi değil. Bu da artı birşey bence. Hafif pudralı, karanlık, bitkisel bir havası var. Aklıma sonbaharı getiren bir koku, kalıcılığı idare eder fakat farkedilirlik zayıf. Prada parfümlerinin genel sorunu bu maalesef. Çok zamlandı pradanın parfümleri, yoksa geçen aylarda almayı düşündüğüm bir kokuydu.

• stekk S kullanıcısına yanıt
    Zaten bu fiyatla özel zamanlarda kullanıyorum normalde baska parfümleri kullanıyorum boyner fiyatı 860 dı en son dior homme parfümün

862 lira evet.

Ama ben geçen indirimde morhipodan 580 tl.ye aldım, iyi oldu

Üretim tarihine de baktım, yeniydi.

Dior homme parfümü bende çok beğeniyorum. Nerden aldın hocam ?
    Boynerde jpg ultra male denedim odaya girdiğin an koku yayılıyordu. Sonra tamam işte bu dedim aldım aldığım parfümle denediğim arasında dağlar kadar fark var. Aldığımın adını kimse sormadı daha :(
    Testerla satılan arasında fark var bence.

• stekk S kullanıcısına yanıt
    Sevilde görevli normali daha iyi extreme biraz acı demişti.

Parfümerilerdeki görevlileri dinlersek işimiz var 😀 ben bir iki soru soruyorum, konuşuyorum, baktım anlamıyor ezberden konuşuyor, ben kendim bakarım sağol diyorum, uzuyorum yanından 😀

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.