Şimdi Ara

Orijinal Nillkin marka Magic Disk II (2) kablosuz şarj cihazı - Siyah 60TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
3
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S7 Edge
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Orijinal Nillkin marka Magic Disk II (2) kablosuz şarj cihazı - Siyah renk. Hemen hemen tüm kablosuz şarjı destekleyen telefon ve akıllı saatleri şarj eder. Kablosuz şarj desteği olupta şarj etmediği bir cihaz yok diye biliyorum. Bu cihazların tümü aynı işleyişe sahip. (LG - SAMSUNG -NOKIA LUMIA VS..)

Marka olarak NILLKIN markasını zaten bilenler biliyordur, ürünlerinin tümü kaliteli ve dayanıklıdır, kıytırık bir ürünü yoktur. Cihazınıza ve bataryasına herhangi bir zarar vermez. Ve ayrıca güvenlik anlamında hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bi hevesle aldım, toplam 10 kere dahi kullanmadım, zaten gördüğünüzde bunu anlayacaksınız ki en ufak deformesi yok, çiziği eziği çatlağı yok. Usb kablosu da aynı şekilde kullanılmamış gibi. Kullanmadığım için satıyorum.

Özellikle masa başı kullanımda büyük avantaj, telefonunuza şarj kablosunu tak çıkar uğraşmaktan kurtarır.

Ürün ile ilgili detaylı bilgiyi nette model isimin yazdığınızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kutusu mevcut değil.

Not: Bu kablosuz şarjı kullanabilmeniz için şarj başlığına ihtiyacınız var. Telefonunuza ait şarj cihazını kullanabilir siniz. Satış paketinde şarj başlığı mevcut değil bilginize.

Fiyat: 60TL

Fiyatta pazarlık mevcut değil İstanbul içi Beşiktaş Üsküdar ve Ümraniyeden elden teslim. Diğer il ve ilçelere havale sonrası kargo. Ptt ile kapıda ödeme sistemi ile ürün satmıyorum, boş yere teklif etmeyiniz.
    Saygılar
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DarkKnight_ -- 7 Temmuz 2017; 12:11:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.