Şimdi Ara

Orijinal Lightning Kablosu Alev Aldı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
4
Favori
12.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeşimin telefonunda iPhone 11 ile gelen şarj aleti 2 kere garantiden değişti, ikisinde de bozulduğu için şarj etmiyordu. Kabloda sorun yok ancak bana sorarsanız iPhone 11lerde bir durum var olması gerekenden yüksek akım çekiyor sanki, o yüzden bozuluyormuş gibi geliyor. Ancak Bu 5V 1A lık şarj aleti ile o kablonun böyle olması çok düşündürücü, çünkü kaldı ki hızlı şarj aletleri 5Wattın çok üzerine(18Watt) çıkıyorlar.

• Ne oldu para koparabildinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Kardeşimin telefonunda iPhone 11 ile gelen şarj aleti 2 kere garantiden değişti, ikisinde de bozulduğu için şarj etmiyordu. Kabloda sorun yok ancak bana sorarsanız iPhone 11lerde bir durum var olması gerekenden yüksek akım çekiyor sanki, o yüzden bozuluyormuş gibi geliyor. Ancak Bu 5V 1A lık şarj aleti ile o kablonun böyle olması çok düşündürücü, çünkü kaldı ki hızlı şarj aletleri 5Wattın çok üzerine(18Watt) çıkıyorlar.

Vodafone da şarjı çok sömürüyor diyenler vardı, hatta bu sim karttan ötürü de olabilir diyorlardı. Ne karıştırıyorlarsa artık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    4.5 g açıksa ve sinyal zayıf ise telefon daha fazla pil tüketiyor doğru. Bu bir çok cihaz icin geçerlidir diye düşünüyorum. Şebeke ve WiFi çekim gücü konusunda iphone cihazlar pek iyi değil maalesef
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.