Şimdi Ara

Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba, bu hafta üst düzey bir Beşiktaşlı yöneticinin hediye ettiği 2019-2020 sezonun iç saha forması bulunmaktadır, bedeni (M) medium dur lakin kalıbı geniştir (L) large giyene rahat olur. Satma nedenin koyu Fenerbahçeliyim hiç giymeyeceğim bir şeyi dolapta çürütmeye gerek yok hem bana hem bir Beşiktaşlıya yarasın diye satışa çıkarttım. Ürün sıfırdır hiç kullanılmamış etiketi üzerinde durmaktadır. Kendi mağazasında 249 tl ye satılmaktadır bende 190 tl değil en son 150 tl istiyorum. Saçma sapan olmayan takas tekliflerine açığım kimsenin hurdasını istemiyorum. Ankara içi uygun saatler olmak üzere elden teslim edilir diğer şehirlere kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir. Aşağıdaki fotoğraflar temsilidir birebir aynısıdır. Ciddi alıcılara Whatsapp üzerinden fotoğraflarını çekip atabilirim.

Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)
    Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oNuR0675 -- 28 Eylül 2019; 0:37:33 >

• ürün satıldı mı ?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    hala satışta hocam iki adet var
  • oNuR0675 kullanıcısına yanıt
    ikiside m beden mi hocam
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    evet ikiside aynı beden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.