Şimdi Ara

Origins2 Global Ana Konu | 20.07.2019 | 11 Dil Desteği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109
Cevap
1
Favori
10.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 80 lv deyim. 50 ortlu kin, 9 ortlu kuşak, başlangıç kostümleri, vahşi savaş domuzu, ölümcül güç yüzüğü, mutluluk yüziğü, ve başlagışta verilen yüzük. 97lv 16.5 saldırı 8.5 canavarlı pet, buz ankaası pet 8 ortlu ve 8 er metin canavar lider ki simyalar. Zelkova dalına kadar getirilmiş biyolog a sahibim. 24 saatlik vote konusunu alıyorum ve hesap koruması bonusu aktif. Şuan mavi, mor Şebnem ve enerji basılı halde metine 47k vurabiliyorum. Bundan sonra ne yapmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi günü 6k baremini de aşıp 6.25 k yı buldu server. Dur durak bilmiyor. Nereye kadar gidecek bakalım. 6k yı oturttu şuan.

Origins2 Global Ana Konu | 20.07.2019 |  11 Dil Desteği

3 Nisanda çok kapsamlı bir Paskalya Etkinliği başlayacak, beklemede kalın. Yeni eklenen mapteki boss miktarı arttırıldı ve dropları %100 yapıldı.

@bladeGny
    Kusursuz simya yap, perma şebnem yap, kuşak yap, perma kostüm, perma binek, ruh kristal set. Bunlara yönel. Adım adım yap, hasarını arttır.

Grup bonusuda alın bu arada. Grup lideri kendine güçlendirme verebiliyor.

@senuzulme1

Biraz üstlerde rehberler atmıştım ,tekrar atayım

Seviye50 :https://board-origins2.org/index.php?/topic/862-level-50-farm-guide/
    Seviye90 :https://board-origins2.org/index.php?/topic/1311-level-90-120-farm-guide/

Povac'ın Rehberleri:https://board-origins2.org/index.php?/topic/1208-detaylı-anlatım-farm-rehberleri-ve-öneriler/https://board-origins2.org/index.php?/topic/106-oyun-içi-yardımcı-olacak-bilgiler/https://board-origins2.org/index.php?/topic/981-guide-for-beginners/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 25 Mart 2020; 21:35:37 >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Paskalyada low lvli unutmayın, bi çok kişi yeni başladı ve başlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Paskalyada low lvli unutmayın, bi çok kişi yeni başladı ve başlayacak
    Paskalya demişken biraz bilgi vereyim. Paskalya 3 Nisanda başlıyor.
    Çok detaylı kapsamlı bir etkinlik olacak. Low lvlara yarayacak zaten en çok. Bunun dışında rubi eventine benzer şeyler olacak. Yeni binekler, petler, kostümler ve daha fazlası olacak.
    Seveceğinize eminim.
    Zaten şu son corona eventi de sırf yeni başlayanlar için getirildi.
    Bu arada yeni boss mapinde sandık drobu %100 hale getirildi ve spawn süresi 30 dkdan 15 dkya düşürüldü.

Ek olarak bugün lagı azaltmak için bir sistem güncellemesi yapılacak.

• Origins2 Global Ana Konu | 20.07.2019 |  11 Dil Desteği

Bu bakımla ilgili bilgiler:

-Binek ve evcil hayvan gizleme sorunu giderildi
    -Nemere ve Razador anahtarlarını yapmak için gereken anahtar parça sayısını 200'den 150'ye düşürüldü.
    -Liderler Sandığı III'de bulunan Razador-Nemere anahtarının düşme şansını biraz arttırdık
    -Büyülü Orman ve Kristal Dağı'ndaki Metin'deki Anahtar Parçacığı III'ün düşme oranı arttırıldı

03.04.2020 tarihinde Paskalya Etkinliğini ekleyeceğimizi unutmayın!
  • Krallık Savaşı
    36 Kill
    1 Death

• Paskalyada 10bin olacak galiba

• Uzun soluklu Paskalya Etkinliği yarın başlıyor. Tüm detaylara forumdan bakabilirsiniz. Türkçeye çevirlmiştir. Çok detayı olduğu için burda paylaşamıyorum. Ay boyu sürecek. Yeni başlayan veya başlayacaklar için muazzam bir fırsat.
    https://board-origins2.org/index.php?/topic/1487-easter-event-2020/
  • Full pvm eksiksiz çarlar arasında hasar sıralaması nasıl? En yüksek hangi karakter vuruyor?
  • quote:

Full pvm eksiksiz çarlar arasında hasar sıralaması nasıl? En yüksek hangi karakter vuruyor?
    Savaşçı diyen var lycan diyen var. Ama lycan genel olarak buglu bir karakter. Vuruş falan kaçırıyor. Hasarı değişken. Savaşçı candır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Savaşçı diyen var lycan diyen var. Ama lycan genel olarak buglu bir karakter. Vuruş falan kaçırıyor. Hasarı değişken. Savaşçı candır bence.

Alıntıları Göster
    Bi savaşçı yapalım o zaman Şaka maka rubi s1'e ilk başladığım zamanlardaki zevki alıyorum ki o zamanlar rubinin en zevkli olduğu zamanlardı, umarım böyle devam eder. Şimdi aynı emeği veririz 3-5 ay sonra rubide olduğu gibi 2. server gelirse hoş olmaz ama
  • quote:

Bi savaşçı yapalım o zaman Şaka maka rubi s1'e ilk başladığım zamanlardaki zevki alıyorum ki o zamanlar rubinin en zevkli olduğu zamanlardı, umarım böyle devam eder. Şimdi aynı emeği veririz 3-5 ay sonra rubide olduğu gibi 2. server gelirse hoş olmaz ama

Alıntıları Göster
    Yok hiç öyle bir plan yok. Serverın online ı 6 ay önce düşmüştü, herkes yeni aç yeni aç derken Vyper kesinlikle hayır dedi. Şuan 7.5-8k online var mümkün değil olmaz o. Server gerçekten keyiflendi herkes başlayınca. Herkes birbirinden gaz alıyor.
    Gelecek güncellemeler hakkında küçük resimler. Detayını ben vereyim. Yeni zindan gelecek ve yeni pvp silahlar gelecek. Gerisi süpriz

• Zaitan kullanıcısına yanıt
    Hocam nicki PM atar misin bende yeni basladim akabiliriz

• Bugünden 22sine kadar her gün nesne markette ücretsiz eşya veriliyor piyango ile, mutlaka alın

Rekor kırılmaya devam ediliyor, 8kyı geçtik.

Dün itibariyle çok daha performanslı bir servera geçildi oyuncu artışında dolayı. Bazı tırışka serverlar gibi 20-22 saat sürmedi sadece 1 saatte halloldu işlem
  • Aklıma takılan 2 nokta var ve bu konularda çokça şikayet gördüm ama oyunda denemedim doğru mu bilemiyorum.

1.si pvm konusunda: oyuncular özellikle yüksek lvl dungeonlardan zarar etmekten yakınıyorlardı. 2-3-5t'ye anahtar alıp, dakikalarca uğraşıp anahtar parasını bile çıkartamamak can sıkıcı olur herhalde.

2.si pvp konusunda: full pvp hesapların öldürülmesi çok zormuş diyorlar. 1-1de öldürmeyi geçtim 1 kişiyi 3 kişi bile öldüremiyormuş, bu da bence can sıkıcı olur.

Onun dışında online sayısına pek güvenemiyorum ama neyse
  • quote:

Aklıma takılan 2 nokta var ve bu konularda çokça şikayet gördüm ama oyunda denemedim doğru mu bilemiyorum.

1.si pvm konusunda: oyuncular özellikle yüksek lvl dungeonlardan zarar etmekten yakınıyorlardı. 2-3-5t'ye anahtar alıp, dakikalarca uğraşıp anahtar parasını bile çıkartamamak can sıkıcı olur herhalde.

2.si pvp konusunda: full pvp hesapların öldürülmesi çok zormuş diyorlar. 1-1de öldürmeyi geçtim 1 kişiyi 3 kişi bile öldüremiyormuş, bu da bence can sıkıcı olur.

Onun dışında online sayısına pek güvenemiyorum ama neyse
    Haklı payları var ama abartıyorlar.

1. Kolay zindanların karı az. 5dk süren bi zindan çok kar ettiremez zaten. Zarar etme şöyle. Kesin drop atmıyor. Örneğin bazı droplar nadir. Düşerse 4-5t kar, düşmezse 1t zarar gibi düşün.

2. Yeni pvp silahlar geliyor. 3 kişi 1 kişiyi öldürür. Topluda kalabalık olduğu için ölüyorsun. Vs zaten potsuz atılır. Ama bende istiyorum daha fazla hasar.
  • Discord 10k üyeye erişti, bu sebepten discordda çekiliş var, katılmayı unutmayın

https://discordapp.com/invite/jNuqRpf

[/CENTER]
  • Dizi izleyerek zaman geçmeyince şu oyuna başlayayım dedim zaten uluslararası pvpler zevkli oluyor. Kalabalık falan oyun iyi, gmlerde sürekli aktif ama sürekli metin kesip durmak sıktı açıkçası. Oyun sürekli metin kesme üzerine kurulu, metinden düşen efsun nesnesi zaten tam yetmiyor. Herkes metin kesiyor başka bir yönü falan da yok mu oyunun ben mi yanlış yapıyorum acaba. 40 lwle geldim sıkılır gibi oldum. Bıraktım 3 gündür girmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesegayi batiran adam

Dizi izleyerek zaman geçmeyince şu oyuna başlayayım dedim zaten uluslararası pvpler zevkli oluyor. Kalabalık falan oyun iyi, gmlerde sürekli aktif ama sürekli metin kesip durmak sıktı açıkçası. Oyun sürekli metin kesme üzerine kurulu, metinden düşen efsun nesnesi zaten tam yetmiyor. Herkes metin kesiyor başka bir yönü falan da yok mu oyunun ben mi yanlış yapıyorum acaba. 40 lwle geldim sıkılır gibi oldum. Bıraktım 3 gündür girmedim.
    90 mapten sonraki metinlerde zindan anahtarı parçası düşüyor. Çeşitli zindanlara girebilirsin. Düşük leveller map bosslarından çıkıyor. Metin2 zaten boss ve metin kesme üzerine kurulu. Bunun dışında günlük etkinlikleri kaçırma. Paskalya zaten aktif. Ticaret de iyi kar getirir.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Dün yeniden tekrar başladım yeni bir bedensel karakter açarak. 61'e geldim ve itemleri kasılmalık efsunladım. Hava kılıcını P yaptım. 90 lık metine düz 7 k giriyorum ama çok daha hızlı kesenler var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.