Şimdi Ara

Origin ve Battlenet hesabı İki hesabı Alana Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ban Durumu #Yok Mail Devri #Hayır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Origin ve Battlenet hesabı İki hesabı Alana Kampanya

Arkadaşlar başlıkta bulunan hesapların ikisine de uzun zamandır girmiyorum bilgisayarım da yüklü dahi değiller.

Call of duty modern warfare 2019 baya oynamışlığım var 3 sezon boyunca battle pass falan alındı silahların hepsi hemen hemen max kasılmıştır sonra dan silah geldiyse bilmiyorum.

Origin hesabın da ise battlefield 4 normal sürümdür battlefield 1 de premium vardır dlc haritaları vs vardır apex lenegs 60 saat oynanmıştır. 

Anthem 2 saat oynandı.

battleifled 4 1 saat 

battlefield 1 3 saat 

Fifa 20 2 saat 

NFS Head 22 saat

star wars battlefront 2 yarım saat 

titanfall 2 4 saat 

Call of duty modern warfare 2019 kaç saat oynandığına nereden bakıldığını bilmediğim için söyleyemiyorum maalesef. Warzone de falan epey vakit geçirmiştim.

Fiyat olarak şöyle düşünüyorum ve son fiyatları söylüyorum. Bu arada call of duty i Rusya VPN ile almıştım hiç bir sorun olmuyor aksine kredi falan çekerken daha karlı oluyorsunuz.

Son olarak Origin ile steam hesabım bir birine bağlı mı tam anlamadım daha önce den steam dan 3 tane oyun alıp sinir olduğum için iade etmiştim ayırma işlemi nasıl yapılıyor anlamıyorum.

Battle.net hesabına 150 TL istiyorum

Origin Hesabına 150 TL istiyorum.

İkisini de aynı kişi alacak ise ikram yaparım 250 TL ye bırakırım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 150 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Şubat 2050 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• battlenet hesabı bykrql97 nickli arkadaşa satılmıştır.B B

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.