Şimdi Ara

Origin üzerinden oyunu aldım ama key vs. gönderilmedi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Korin (2 mesaj) losthell (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Origin üzerinden oyunu aldım ama key vs. gönderilmedi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler başlıkta belirttiğim gibi Origin üzerinden oyunu aldım hatta yanlışlık 2 kere aldım ama herhangi bir cd key vs. gönderilmedi profilimde B2K erişim hakkı kazandığım yazıyor ama serverlardan birine girmeye çalıştığımda B2K görmüyor.Böyle bir problem yaşayan var mı aranızda ?

|
    |
  • Yarbay
    3374 Mesaj
    Profilinde adının yanında b2k yazıyorsa almışsındır ayrıca aldığın oyunu ikinci defa alamazsın zaten sahipsiniz uyarısı verecektir steam'de gift falan olayları var fakat originde göremedim ben gift falan.

Neyse eğer nickinin yanında b2k varsa logout olup tekrar gir oyunu oynayabilirsin.
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Profilinde adının yanında b2k yazıyorsa almışsındır ayrıca aldığın oyunu ikinci defa alamazsın zaten sahipsiniz uyarısı verecektir steam'de gift falan olayları var fakat originde göremedim ben gift falan.

Neyse eğer nickinin yanında b2k varsa logout olup tekrar gir oyunu oynayabilirsin.

Çok saol sanırım bir şekilde buglandı nerden baksan 10-15 kere denedim logout olayını ama şimdi işe yaradı
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,220
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.