Şimdi Ara

Origin Hesabıma ulaşamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 1 buçuk yıl önce aktif olarak kullanabildiğim origin hesabıma giriş yapamıyorum.
    durumumu size kısaca özetleyeyim;
    Önceleri indirim başlığı altında kendime bir origin hesabı açmıştım. Firefox'un hola eklentisiyle oyunları ucuza getirip o şekilde 4-5 adet oyun satın aldım hesabımda çok fazla oyun yoktu ama hiç olmazsa istediğim oyunlar vardı. Sonra bir gün hesabıma giriş yaptığımda oyun listemde Fifa 15 (veya 14 emin değilim) ultimate edition oyununun hesabımda ekli olduğunu gördüm. Şüphelenmiştim ve ödeme detaylarına baktığımda 100tlinin üzerinde kredi kartımdan para çekildiğini gördüm çok panik olmuştum hemen bankayı arayıp kredi kartımı kapattırdım. Sonra yeterli İngilizcem olmasa da bir şekilde origin yönetimi ile irtibata geçip oyunun iadesini sağlattırdım ve param iptal olmasına rağmen hesaba geri yattı. Buraya kadar sorunu çözmüştüm ancak asıl sorun sonra başladı.

Hesabıma o sıralar zaten giriş yapamıyordum çünkü hesabım kötü niyetli kişilerin eline geçtiği için platformdan epey soğumuştum ancak Aradan aylar geçti yıl geçti (askere gittim geldim) derken hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda
    your email, id, or password is incorrect or has expired. please try again or reset your password
    uyarısını aldım neyse e-mail parola sıfırlama yöntemi ile şifremi değiştirdim yine denedim yine aynı hatayı aldım. Parola sıfırlama mailindeki linki tıkladığımda yeni şifremi girmemi istiyor giriyorum onay için 1 kez daha giriyorum ve paroılanız güncellenmiştir diye 2. bir mail geliyor ama ne hikmetse ne origin programından ne de origin sitesinden hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum.
    sorunumu ea desteğe iletmeye çalıştım o şekilde bile benden hesabıma giriş yapmamı istiyor. Zaten hesabıma girebilsem sorunum olmayacak

Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum. Benim gibi sorunla karşılaşanınız oldu mu?
    Çözümü nedir neler yapmalıyım? Ea platformuna epey soğudum ama arada güzel indirimler oluyor mesela şuan Battlefield 4 5Euro imiş. Fiyat uygun yani denemek isterim ama ah birde hesabıma giriş yapabilsem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.