Şimdi Ara

Origin Fifa 17 20 euro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Origin'de Fifa 17 19,99 Euro. Bu ay içerisinde origin access'e düşebilir bilmiyorum. Bu arada hafta sonu için Battlefield 1 bedava

• Fifa mi pes mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Fifa mi pes mi

The boom has been planted
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Fifa mi pes mi

13'e kadar pes'ti. 13'ten sonra fifa... 17 gercekten cok güzel olmuş demosunu oynuyorum
  • ALMAYIN. Oyuna bu hafta bi update geldi oyun rezil oldu sakın ama sakın almayın. Mekanikleri tamamen değiştirdiler ve oynanmaz hale geldi resmen. Kol klavye ne varsa kırdırır. 2 division düştüm. Kötü oynayan az şut atan kazanıyor artık.
  • 17 çok güzelde momentum vs. çok sıkıntılı ya belli bi noktadan sonra oyun resmen rakibe veriyor oyunu. Momentum zımbırtısı bu kadar belirgin olmasa sabahtan akşama kadar oynanır yani ama çok oynayınca momentum tokatlıyor seni
  • Xbox da da fiyat 80 tl civarina inmiş. Bedava verse pes derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • origin den banka kartım ile alsam sorun çıkarmı. steam gibi güvenli midir ?
  • 20 € ucuz görünüyor 80 tl az değil halbuki.

• ben origin access'e düşmesini bekliyorum. düşse de yıllık üyelik alsam 25 euroya
  • Aldım oyunu ing bank kredi kartımdan 21 dolar aldı.

• Link verecek var mı bende 60 euro çıkıyo

• berixx B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yeni aldım 19 euro gözüküyodu karttan 21 dolar çekti. Hesapladım ikiside aynı para yapıyo tl olarak. Neyse şimdi 59 euro yazıyo. İndirim bitmiş :/ 1 hafta olmadı ben alalı ve bayadırda 19 euro idi.

Yine iner alırsınız inşallah. Pes 17, 64 tl daha da ucuz benim aldığın fiyattan. Ama kötü dediler diye fifa aldım ben. Belki siz pescisinizdir ona bakın isterseniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.