Şimdi Ara

Origin'e Yeni Özellikler Eklendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Electronic Arts, online dağıtım servisi Origin için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme servise yeni özellikler ekliyor.

Bu özelliklerden ilki indirme hızının yönetimi. Artık uygulama ayarları kısmına girip oyun dışındayken maksimum indirme hızı ve oyun oynarken maksimum indirme hızı seçeneklerini yönetebiliyorsunuz.

İkinci özellik ise FPS sayacı. Tüm Origin oyunlarında kullanabileceğiniz FPS sayacı sadece kare hızını gösteriyor, başka bir detay vermiyor.

Üçüncü ve son özellik ise cross-game party invite sistemi yani farklı bir oyunda olan arkadaşınızı davet edebilme özelliği. Bu özellik ile eğer arkadaşınız size başka bir oyun için davet gönderdiyse oynadığınız oyun kapanıyor ve arkadaşınızın davet ettiği oyun açılıyor.

Tüm bu özellikler şu anda Origin üzerinde ulaşılabilir durumda.

• Originin en istediğim özelliği kapatılıp oyunlarının steame taşınması, fazlalık bir platformdan kurtulmuş olur oyuncu milleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayy.lmao -- 21 Haziran 2017; 2:42:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen sırf şunlar yüzünden Pc platformundan soğuyorum.Ben tembel adamım gelemem böyle şeylere :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bana hitap eden oyunlarin hepsi origin da steam e ihtiyac duymuyorum ben
  • şu tasarım güncellemesinden sonra güzelim origin çöp oldu resmen. cloud save'i her kapatmamda tekrar açılıyor kanser olacağım.

• quote:

Orjinalden alıntı: ayy.lmao

Originin en istediğim özelliği kapatılıp oyunlarının steame taşınması, fazlalık bir platformdan kurtulmuş olur oyuncu milleti

Origin online oyun sisteminde kırılması zor bir platform, steam o kadar güvenli değil bu konuda.
    O yüzden geçme ihtimalleri 0 bence.
    Zaten EA kendi başına bağımsız ilerleme düşüncesinde gibi bu karardan caymazlar.

• Şuan Uplay, Originden daha iyi durumda.
  • Bana ggelmiyyor güncelleme ilginç.
  • FIFA olmasa kullanmayacağım bir platform. Hiçbir işe yaradığı yok. 10 yıldır Steam'de olan özellikleri yeni eklemişler.

• origin gayet kullanışlı ve güzel beğenmeyenler kimler acaba tamamen haterlar objektif bakarsanız origin kadar iyi platform göremezsiniz.
  • Ben Steam'den çok Origin kullanıyorum gayet de işimi görüyor bu nefretin sebebini anlamadım. BF1, Dragon Age, Fifa oynuyorum genelde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin'e karşı gereksiz bir nefret. The Sims için Origin kullanıyorum. Zaten geri kalanı konsolda oynadığım için Steam benim adıma gereksiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.