Şimdi Ara

Origin'den Hızlı Yama İndirme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç bir şey yapmadım. 800kb/s ile indirmem gerekirken 1.6mb/s ile indirdi origin
  • İndirme işlminizi bitince geri çevirmeyi unutmayın geliştirici kipinde bırakmayın yani Origin'i.
  • http://www.merlininkazani.com/Battlefield_4un_yeni_yamasi_yarin_geliyor-haber-68496p1.html

Yarın bu konuyu uplamalısın aresmar eminim bir çok üye görmemiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 2 Aralık 2013; 19:59:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankolik Adam

http://www.merlininkazani.com/Battlefield_4un_yeni_yamasi_yarin_geliyor-haber-68496p1.html

Yarın bu konuyu uplamalısın aresmar eminim bir çok üye görmemiştir

Upl'layalım şimdiden :)
  • Oha be. 50 KB'dan 1 mb'a çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helter_Skelter

Oha be. 50 KB'dan 1 mb'a çıktı.

İndirme bitince eski haline getirmeyi unutmayın. ;)
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    Bittiği anda çıkıp düzelttim. Valla sen olmasan şimdiye update anca biterdi. Çok sağol
  • İşe yarıyor paylaşım için teşekkürler..
  • bu yolla güncellemeleri de daha çabuk alırsınız? mesela 9 aralık güncellemesini ben bu yolla aldım yoksa akşama kadar beklerdim sanırım? 888.35mb güncelleme boyutu.

eski haline almak için;
    C:\Program Files (x86)\Origin içinde ki EACore.ini dosyasını silin. Masaüstünden oraya alıyor dosyayı program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 9 Aralık 2013; 14:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerPC
    bu yolla güncellemeleri de daha çabuk alırsınız? mesela 9 aralık güncellemesini ben bu yolla aldım yoksa akşama kadar beklerdim sanırım? 888.35mb güncelleme boyutu.
    eski haline almak için;
    C:\Program Files (x86)\Origin içinde ki EACore.ini dosyasını silin. Masaüstünden oraya alıyor dosyayı program.

Zaten bu yolla Origin deki tüm download'lar hızlanıyor. Geri alma yöntemini ilk mesaja eklemiştim.

Bu arada bende mesela bu yönteme hiç gerek olmuyor çünkü genelde işten eve gidip ben indirmeye başlayana kadar yoğunluk geçmiş oluyor. Genelde yamayı ilk çıktığında hemen indirmek için herkes yüklendiğinde çok işe yarayan bir yöntem bu.
  • bu şekilde akamai ile oynasak hızlanır mı acaba pingler vs bir etkisi olur mu? oyuna açacaktım tam güncellemeye denk geldim sunucu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 9 Aralık 2013; 14:28:50 >
  • quote:

bu yolla güncellemeleri de daha çabuk alırsınız? mesela 9 aralık güncellemesini ben bu yolla aldım yoksa akşama kadar beklerdim sanırım? 888.35mb güncelleme boyutu.

eski haline almak için;

Eski haline almazsak sonuç ne oluyor?
  • bilmiyorum bende tamda bu şekilde girecektim güncellemeye denk geldim neyse 15:00 de açıalcak zaten. güncelleme alanlar boyutunu yazabilir mi ben 888.35 mb indirdi doğru mu bu son güncelleme mi?
  • quote:

bilmiyorum bende tamda bu şekilde girecektim güncellemeye denk geldim neyse 15:00 de açıalcak zaten. güncelleme alanlar boyutunu yazabilir mi ben 888.35 mb indirdi doğru mu bu son güncelleme mi?

evet bende indiriyorum şimdi. boyutu 888,35MB. akn yüzünden bağlatım 3mbs e düştü. fakat zaman zaman 750kbps hızında indirebiliyorum.
    şaşırtıcı. benim merak ettiğim işlem bittikten sonra bu dosyayı silmememiz halinde sonuç ne oluyor? yokmu cevaplayabilecek biri?
  • mesmeyut kullanıcısına yanıt
    konu sahibi açıklar sanırım, umarım çoğu hata düzelmiştir. akamai böyle bir şey işte tr de sunucuları var. ben 3mbit ile indirdim daha akn ye takılmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 9 Aralık 2013; 14:48:44 >
  • Şimdi denedim ve bayağı hızlandı, yöntemi bulana ve konuyu açana teşekkürler
  • Son güncelleme ile tekrar geldim . Tekrar teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehrmantraut

Son güncelleme ile tekrar geldim . Tekrar teşekkür ederim

+1 Teşekkürler.
  • Bunu konuyu adminler yukarı asabilse keşke değil mi :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.