Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Origin çok yavaş indiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
5.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Origin çok yavaş indiriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2894 Mesaj
    Selamlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Konu yanlış yerde olabilir ama kusuruma bakmayın.
    Arkadaşlar sorunum şu. Originden bf3 indiriyorum şuan ama çok yavaş iniyor. 200-300kb/sn hızla iniyor. İlk başta 1.3mb ile başladı sevindim doğal olarak sonra 1 dk falan 900lerde seyretti sonra çat diye 250-300 e kadar düştü çıkmıyor. İnternet hızım 8megabit. Normalde 800kb+ ile download yapıyorum. 850-900 ün altına kısmen düşüyorum ama origin sağolsun 200lere kadar çekti . Yokmu bunun bir çözümü yükseltmek adına yani 15 saat diyor kafayı yicem ?

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: xPhoenixx

200-300 lere çektiyse akk yi geçmişindir

A.K.K yi kontrol ettim geçmemişim. Origin ' i durdurup download yaptım 900 lere cıkıyorum fkaat origin de 200 kb ile indiriyor.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: FrontLiner

Yani bu duruma diyecek tek şey "origin server'lar yavaş" olabilir. Ne yapabilirsin ki?

Malesef öyle sanırım. Gece açık bırakıcaz artık normalde gün arası 6-7 saat max. indireceğim oyunu gece indirmek zorunda kalıyorum.
    |
    |
    |
    |
    Darthblast

A.k.k. ile alakası yok 16 mb internette 3 mb zor görüyor.Bakalım steam gibi hızlı serverları ne zaman olacak
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Anakart: Msi B150m Bazooka / CPU: I5 6400 / GPU: AMD Msi RX470 4GB / RAM: Kingston HyperX 8 Gb 2133 MHz / HDD: 1TB WD Blue / Güçkaynağı:Akasa Viper 600W 80Plus Bronze / Monitör: Samsung CF390 Curved 4 Ms / Kasa: Dark N10
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    Arkadaşlar artık hızlı indireceksiniz. Verdiğim şeyleri düzgünce uygulamanız gerekecek. Şimdi masaüstünde bir metin belgesi açın ve ((((((''[connection]
    EnvironmentName=production

[Feature]
    CdnOverride=akamai '''')))) parantez ve tırnakların içindekileri yapıştırın. Sonra farklı kaydet yapıp ''EACore.ini'' diye MASAÜSTÜÜNE kaydedin. Bu dosya masaüstünde durmak zorunda. Ve şimdi origini açıyoruz. Size bir şey soracak 10 saniye içinde cevaplamanız gerek. Evet ''yes'' diyoruz. Bazı plugin hataları verebilir (kırmızı ile yazılanlar) onları önemsemeyin. Ben artık 3 mb/s saniyede 3 mb yani. E ama benimki hakediyo. 50MBps idi. ama origindden 800-900 kb/s yede indiriyodum iyi günler.

ALINTIDIR(Merlinin Kazanı)=
    Güncellleme: Alıntı yazısının unutulması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egomanyag -- 26 Temmuz 2014; 12:23:06 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Selamlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Konu yanlış yerde olabilir ama kusuruma bakmayın.
    Arkadaşlar sorunum şu. Originden bf3 indiriyorum şuan ama çok yavaş iniyor. 200-300kb/sn hızla iniyor. İlk başta 1.3mb ile başladı sevindim doğal olarak sonra 1 dk falan 900lerde seyretti sonra çat diye 250-300 e kadar düştü çıkmıyor. İnternet hızım 8megabit. Normalde 800kb+ ile download yapıyorum. 850-900 ün altına kısmen düşüyorum ama origin sağolsun 200lere kadar çekti . Yokmu bunun bir çözümü yükseltmek adına yani 15 saat diyor kafayı yicem ?

Yukarı
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.