Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    var hocam da 10 saat sonra oynayamiyorsunuz. bn direk vault a gelmesini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

var hocam da 10 saat sonra oynayamiyorsunuz. bn direk vault a gelmesini bekliyorum

hocam mirrors edge içinde 6 saat oynama imkanı veriyor onunda dışında vaultta da güzel oyunlar var ondan aldım bakalım deniyeceğim bu gece
  • Fifa 16 alsam mı almasam mı online da fifa nasıldır diye düşünürken böyle bir şeye rast geldim.Af buyurun, ben 15 TL gibi bir fiyat ödeyip 1 ay boyunca Fifa 16 yı orjinal multi oynayabileceğim doğru mudur ? Fifa 16 sahibi kişilerinden normal hiç bir fark olmadan 1 ay veya daha fazla süreyi uzatarak bu imkana sahip olabiliyor muyum ve aynı şekilde listede bulunan diğer oyunlar içinde geçerli mi bu olay ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 16 Haziran 2016; 17:19:31 >
  • yusufrido kullanıcısına yanıt
    evet sizin oluyor

• Bu sistem gerçekten bir devrim abi zaten yazın oynuyorum ben oyunları 3 ay alıyorum keyfime bakıyorum.Fifaya 100 lira vereceğime 50 liraya 3 ayda vaulttaki oyunları oynuyorum.
  • ininal kart başlığına yazdım buraya da yazmak istiyorum müsadenizle :)
    origin accesse üye olurken şöyle bir hata alıyorum
    'We're sorry, prepaid cards aren't eligible for use with an Origin Access membership. Please enter a valid credit card number to continuie.'

steamde herhangi bir sorun yok bu arada..
  • vimurde kullanıcısına yanıt
    aylik odeme sistemlerinde ininal kart gibi on odemeli kartlar kallanilmaz. kredi karti olmak zorunda

• quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

aylik odeme sistemlerinde ininal kart gibi on odemeli kartlar kallanilmaz. kredi karti olmak zorunda

hocam peki access üyeliği kod olarak satılıyor mu başka sitelerde ?alternatif yol var mı üyelik almak için ? ininal ve ziraat banka kartım var ancak kabul edilmiyor ikisi de
  • yok hocam kod olarak bulamadim bende. ea access kod olarak satiliyor xbox da olani ama pc de origin access de kod olmuyor.

• satılsaydı çok iyi olurdu. fifa 17 yi erken oynamak istiyordum access sayesinde. bekleyelim bakalım belki oyun erken erişime açılmadan satılmaya başlanır kod olarak farklı sitelerde
  • ya şu ininal neden geçmiyor kredi kartımız yok paypalda kapandı almak isityorum ama nafile insan Türkleride düşünür hangi gençte kredi kartı var
  • Benim maaş kartımı da kabul etmedi.Başka bir kartım da yok. Ne yapabiliriz?

• Cebteteb kartıyla oluyor arkadaşlar ben öyle üye oldum. Steam de origin de banka kartı olmasına rağmen kabul ediyor. Kredi kartı harici çözüm arayanlar incelesinler.
  • need for speed deluxd edition da gelmis origin access e indirdim gercekten ozlemisim modifiyeyi ve grafikleri gercekten guzel.

• Yeni eklenecek oyunlar da belli oldu.

Crysis
    Crysis 2
    Crysis 3
    Mini Metro
    Plants vs Zombies
    Jade Empire
    Simcity 2000

Ayrıca 30 Ağustos 2016 da Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 de eklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarcasticxx -- 20 Temmuz 2016; 0:56:22 >
  • Xbox One'da Access üyeliğimiz varsa EA bununla ilgili bir kolaylık yapmıyor değil mi PC için? İlla PC'ye de ayrı abone olacağız?
  • anladığım kadarıyla spotify üyelik gibi, 1 aylık ücret ödüyorsun sonra oyunları indirip bazılarını 1 ay bazılarını belirtilen saat kadar oynayabilitorsun?

eğer dediğim gibiyse müthiş bir olay.

sağlam internet gerekir buna. akk varken şimdilik gereksiz benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

anladığım kadarıyla spotify üyelik gibi, 1 aylık ücret ödüyorsun sonra oyunları indirip bazılarını 1 ay bazılarını belirtilen saat kadar oynayabilitorsun?

Vault yani kasanın içindeki oyunların 1 ay boyunca oynama sınırı yok. Yani kiralıyormuş gibi ve şu 29 oyun var. Her ay da artıyor. Oynama sınırı olan oyunlar da yeni çıkan ya da çıkacak oyunlardan bazıları trail versiyon olarak. AKK konusunda haklısın, umarım kaldırılacağı zamanları da görürüz. Ama ben o lanet şeyi dert etmemek için superonline aylık 100 tl bayılıyorum. Pahalı mı evet ama en azından kafam rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

quote:

anladığım kadarıyla spotify üyelik gibi, 1 aylık ücret ödüyorsun sonra oyunları indirip bazılarını 1 ay bazılarını belirtilen saat kadar oynayabilitorsun?

Vault yani kasanın içindeki oyunların 1 ay boyunca oynama sınırı yok. Yani kiralıyormuş gibi ve şu 29 oyun var. Her ay da artıyor. Oynama sınırı olan oyunlar da yeni çıkan ya da çıkacak oyunlardan bazıları trail versiyon olarak. AKK konusunda haklısın, umarım kaldırılacağı zamanları da görürüz. Ama ben o lanet şeyi dert etmemek için superonline aylık 100 tl bayılıyorum. Pahalı mı evet ama en azından kafam rahat.

bizim siteye henüz çekmediler fiber. çeksinler anında 25 mbir akl'sız paket

• quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

quote:

Superonline Turkcellin
    Turkcell de Ensar vakfının destekçisi
    karar sizin bundan sonra
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.