Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fifa 19 u 1 yıldan fazla oynamak için origin access premium u her sene yenilemek mi gerekio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin Access aldım an itibariyle bir aylık deneyeceğim 30 lira verdim. Şimdi ilk nfs mi indirsem battlefield 1 mi diye düşünmekteyim xd
  • Selamlar..
    Origin access aldıgım da preimer demiyorum. 10 saat oynadıktan sonra ne oluyor ?
    Bir ay beklememiz mi gerekiyor yoksa tekrar satın alabiliyor muyuz origin accessi ?
    10 saat güzel olsada bir ay eğer beklememiz gerekiyorsa tekrardan gerçekten cok kotu :)
    Fifa 2019 insallah vardır origin accesste.. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi animalmtr -- 9 Ekim 2018; 12:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: animalmtr

Selamlar..
    Origin access aldıgım da preimer demiyorum. 10 saat oynadıktan sonra ne oluyor ?
    Bir ay beklememiz mi gerekiyor yoksa tekrar satın alabiliyor muyuz origin accessi ?
    10 saat güzel olsada bir ay eğer beklememiz gerekiyorsa tekrardan gerçekten cok kotu :)
    10 saat ne için sınır var ki?

origin access premier pahalı olan ve yeni çıkan tüm oyunları üyeliğiniz boyunca sınırsız olarak oynayabilirsiniz.

o 10 saatlik olay normal origin access'te vardı sanırım. Size yeni çıkan oyunları 10 saat oynatıyorlar , daha fazla oynamak isterseniz oyunu satın almanız veya origin access premier üyeliğinize geçmeniz gerekir.
  • eğer rusya lokasyonundan alabilme imkanınız var ise 365 liraya yıllık premier alabilirsiniz bilginize.
  • Origin Access Premier en ucuz nerde arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Arkadaşlar fifa 19 u 1 yıldan fazla oynamak için origin access premium u her sene yenilemek mi gerekio
    Aynı sorunun 700.hali galiba

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: animalmtr

Selamlar..
    Öyle bişey yok ki, bağlı bulunduğunuz hesaba 10 saatlik "trial" yani deneme süresi veriyor. Bu süre boyunca oynayıp sonrasında satın almanız gerekiyor, bir ay beklemek falan gibi bişey yok.

Fifa19 Premium'da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancd

eğer rusya lokasyonundan alabilme imkanınız var ise 365 liraya yıllık premier alabilirsiniz bilginize.
    Rusya Paypal falan istiyor, Ukrayna üzerinden Türk kredi kartları ile direkt olarak alışveriş yapılabiliyor. Fiyatlar burada da Ruble ve aynı fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 24 Ekim 2018; 15:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Origin Access Premier en ucuz nerde arkadaşlar ?
    Görebildiğim kadarıyla Rusya-Ukrayna'da.

Ukrayna üzerinden vpn ile Türk kredi kartları ile direkt olarak satınalabilirsiniz.
  • hesabı kapatırsak oyunlara erişemiyoruz değil mi ? Emin olmak için soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

hesabı kapatırsak oyunlara erişemiyoruz değil mi ? Emin olmak için soruyorum.
    Tabi... Yani Origin'i her açışta kendisi sizde ne var ne yok kontrol ediyor gibi düşünün. Hesap yoksa oyun da yok, isterse Hard Disk'te yüklü olsun, hesap olmadan nasıl oynayacaksınız? Steam gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Tabi... Yani Origin'i her açışta kendisi sizde ne var ne yok kontrol ediyor gibi düşünün. Hesap yoksa oyun da yok, isterse Hard Disk'te yüklü olsun, hesap olmadan nasıl oynayacaksınız? Steam gibi...

Alıntıları Göster
    teşekkrüler. Dragon age 2 yi almak nasip olmayacak herhalde... Bir kere indirime girdiğini görmedim.
  • 7 gün deneme süresi bitti. Kartta limt yok para çekemeyince üyeliğin süresi doldu gösteriyor. Kartın limitini açtım (sanal kart) üyeliği1 bir aylık ödeme ile tekrar nasıl aktif edebilirim ? Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
  • quote:

Görebildiğim kadarıyla Rusya-Ukrayna'da.

Ukrayna üzerinden vpn ile Türk kredi kartları ile direkt olarak satınalabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam eyvallah

Az önce ukrayna üzerinden vpn ile bağlanıp 4000 ruble ile aldım .

teşekkürü borç bilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

Hocam eyvallah

Alıntıları Göster
    Ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • quote:

Ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu

Alıntıları Göster
    rica etsem bununla ilgili bi resimli anlatım yapmanız mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

rica etsem bununla ilgili bi resimli anlatım yapmanız mümkün müdür?

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle bir konu açmıştım isterseniz bir bakın, fotoluk işiniz pek yok ama yine de burada emin olamadığınız - anlatamadığım bir yer varsa sorabilirsiniz yine;

https://forum.donanimhaber.com/vpn-ile-origin-access-premier-almak--135291490#135291490
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

Hocam eyvallah

Alıntıları Göster
    Bu arada hesabı da EU bölgesine çevirmeyi keşfettiniz mi?

https://forum.donanimhaber.com/vpn-ile-origin-access-premier-almak--135291490?

Bu konuma bi bakabilirsiniz. Tesadüf eseri keşfettim.

Dün aynı şeyi yaşayınca neden olduğunu da anladım. VPN'i Windows açılışta otomatik yapmıştım, Ukrayna üzerinden açıldı, Origin'i açınca Rusça yazılar görünce aa eyvah dedim benim hesap Rus'a döndü yine. VPN'i kapattım, Origin'i refresh yapayım dedim, zart, hata mesajı...

C:\Kullanıcılar\Adım\Appdata\Local\Origin altındaki tüm cache dosyalarını sildim, Origin'i tekrar açtım. Hesap tekrar düzeldi.

Aynı şekilde satınalımdan sonra hesabı çevirebilirsiniz sanıyorum bu yolla. Ukrayna üzerinde kalması gerekmiyor yani anladığım kadarıyla. Yalnızca Rusça seçeneği olan oyunlar da bu yolla düzeliyor. Örn: Starwars Battlefront 2.
  • quote:

Bu arada hesabı da EU bölgesine çevirmeyi keşfettiniz mi?

https://forum.donanimhaber.com/vpn-ile-origin-access-premier-almak--135291490?

Bu konuma bi bakabilirsiniz. Tesadüf eseri keşfettim.

Dün aynı şeyi yaşayınca neden olduğunu da anladım. VPN'i Windows açılışta otomatik yapmıştım, Ukrayna üzerinden açıldı, Origin'i açınca Rusça yazılar görünce aa eyvah dedim benim hesap Rus'a döndü yine. VPN'i kapattım, Origin'i refresh yapayım dedim, zart, hata mesajı...

C:\Kullanıcılar\Adım\Appdata\Local\Origin altındaki tüm cache dosyalarını sildim, Origin'i tekrar açtım. Hesap tekrar düzeldi.

Aynı şekilde satınalımdan sonra hesabı çevirebilirsiniz sanıyorum bu yolla. Ukrayna üzerinde kalması gerekmiyor yani anladığım kadarıyla. Yalnızca Rusça seçeneği olan oyunlar da bu yolla düzeliyor. Örn: Starwars Battlefront 2.

Alıntıları Göster
    Cevap için çok teşekkürler.

Siz yazana dek bir şeyler denedim ve sorunsuzca hallettim.
    Şöyle;

Chrome'a zenmate vpn yükledim, ukrayna seçip origin sitesine girdim. Site dolar/euro göstermek yerine ruble gösterdi. Direk access premier seçip satın al yaptım, çıkan ekranda kullanıcı bilgilerimi girip oluşturduğum sanal kart ile 328 liralık alışverişi yaptım. Sonra origin'in programından bf5'i kütüphaneye ekledim ve indirmeye başladım :D
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.