Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni oyunlar eklendi, fena değil ama beklediğim gibi olmadı.

Darksiders Warmastered Edition geldi (1-2 birlikte, remastered mı bilmiyorum), daha geçen PSN miydi Steam'de miydi neyse indirimde 17TL'ye mi ne almıştım galiba, şimdi adamlar burada bedava veriyor, neyse bi yerde açar bitiririm artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 13 Temmuz 2018; 9:42:57 >
  • Birkaç tane çöp oyun eklendi sanıyorum.
  • Selam arkadaşlar. Origin hesabıma neredeyse her ay başkaları tarafından giriş yapılıyor. Şifreyi falan değiştiremiyorlar ama bu durum can sıkıcı gerçekten Nasıl halledebilirim bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar origin access premier alınca FİFA 19 ve Battlefield V 1 sene boyunca sınırsız oynanıyor mu?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Evet aynı zamanda 1 yıl içinde çıkacak tüm oyunlarıda çıktığı gün oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Evet aynı zamanda 1 yıl içinde çıkacak tüm oyunlarıda çıktığı gün oynayabilirsin
    Teşekkürler gerçekten. O zaman oyunları almak yerine böyle yapmak daha mantıklı.
    99 euro fiyatı avrupa bölgesi olduğu için tabi o da 739 tl ediyor çok pahalı bence tabi karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

99 euro fiyatı avrupa bölgesi olduğu için tabi o da 739 tl ediyor çok pahalı bence tabi karar sizin
    evet pahalı ya ama fifa almaya değer bence 1 sene boyunca oynadığım oyun için verilir ya. Bir yere yemek yemeye gitsen 30 40 TL hesap ödüyorsun bunu 10 kere yapsan Fifa parasına denk geliyor. Zaman geçirdiğin şeylere verilir bence çalışıyorum zaten baba parası değil.
    o zaman hayırlı olsun hocam origin basic kullandım bir sene güzel sistemi var.xbox one s im var daha yeni gamepass aldım bir yıllık ondan devam edeceğim için uzatmıcam.
  • askere giderken devletin çıkardığı kart var elimde bankkart ziraatın mastercard logosu var bu kart ile origin acces alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

evet pahalı ya ama fifa almaya değer bence 1 sene boyunca oynadığım oyun için verilir ya. Bir yere yemek yemeye gitsen 30 40 TL hesap ödüyorsun bunu 10 kere yapsan Fifa parasına denk geliyor. Zaman geçirdiğin şeylere verilir bence çalışıyorum zaten baba parası değil.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba yanlış yeremi yazıyorum bilmiyorum, afedersiniz ama bir sorum olacaktı; Ben eski need for speed oyunlarının koleksiyonunu yapıyorum underground most wanted carbon gibi oyunlarda 2. el olması farketmiyor origin kodu içermiyor fakat hangi need for speed oyunundan itibaren origin kodu gerektiriyor biliyormusunuz yani şu oyundan itibaren 2. el alma kodu kullanamazsın dediğiniz ? Sonuçta koleksiyon içinde olsa kullanılmamış satılanlarda var en azından. Kusura bakmayın uzun oldu biraz :)
    Not: Origin hesabım var yenilerden sadece need for speed 2015 ve payback'e sahibim kutulu orjinal olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

Hocam merhaba yanlış yeremi yazıyorum bilmiyorum, afedersiniz ama bir sorum olacaktı; Ben eski need for speed oyunlarının koleksiyonunu yapıyorum underground most wanted carbon gibi oyunlarda 2. el olması farketmiyor origin kodu içermiyor fakat hangi need for speed oyunundan itibaren origin kodu gerektiriyor biliyormusunuz yani şu oyundan itibaren 2. el alma kodu kullanamazsın dediğiniz ? Sonuçta koleksiyon içinde olsa kullanılmamış satılanlarda var en azından. Kusura bakmayın uzun oldu biraz :)
    Not: Origin hesabım var yenilerden sadece need for speed 2015 ve payback'e sahibim kutulu orjinal olarak.

Alıntıları Göster
    kusura bakma fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 20 Eylül 2018; 18:9:6 >

• origin acces basic ile 10 saat oynadıktan sonra oyunun keyi elime gelince nasıl işlem yapacağım kaldığım yerden devam edebilecekmiyim bilgisi olan varmı?
    Pekala yinede teşekkür ederim hocam
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunlarda 10 saat süre var? Ben sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Hangi oyunlarda 10 saat süre var? Ben sorunsuz oynuyorum.
    acces basic alırsan istediğin oyunu 10 saat oynayabiliyorsun diye biliyorum fifa 19 için aldım başlangıç için
    E mesela A Way Out gibi kısa oyunlarda dahil mi buna?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

E mesela A Way Out gibi kısa oyunlarda dahil mi buna?
    valla o kadarını bilmiyorum acces basic alırsan 10 saat oynama hakkın var

vault gamesler ile trial games kataloğuna baktım göremedim öyle bir oyun PC oyunumu o ?
    Ptemium da var. Güzel oyun ama Türkçe yaması yok. Aslında Acces 'teki oyunların çok azı yamalı ama çok iyi bir sistem.

• origin acces ile fifa 19 triali 10 saat oynadım şimdi playstore den key gelince ne yapacağız reedem code yaparak yeni oyunmu inecek yoksa kütüphaneye trialden dolayı bizim fifa 19 mu gelecek yoksa trial direk full sürümemi dönüşecek arkadaşlar bilgisi olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.