Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler hocam. Enparaya başvuracaktım tereddüt ediyordum. Teşekkürler. 1 sene sizin zaten oyunlar sonrasında da uzatırsınız oynayın oynayın silin :D

Batman serisi, Mass Effect serisi, Crysis serisi var oynamaya değer, multi olarak da Bf1, Bf4 pre, battlefront, titanfall ve fifa 17 var cidden baya karlı. Ben de euro yükselmeden abone olacağım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, valla bu olmasa bile Enpara'ya başvurun, ben kredi kartı kullanmayan biri olarak Enpara hizmetlerinden inanılmaz memnunum ve maaş kartımın Vakıf'ta olması hariç tüm bankacılık işlemlerini Enpara'dan yapıyorum, eft-havale-cebe para gönderme filan tamamen ücretsiz, hesap işletim ücreti saçmalığı yok, müşteri hizmetleri kusursuz, banka kartı ile yurtiçi-yurtdışı her yerden alışveriş yapılıyor...
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Ya tek sıkıntısı kargo gibi kartı beklemek. Şubeden gidip hallolsa hemen yapıcam da şimdi her zaman evde değilim ondan başvuramıyorum.

• Telefonla yapın başvuruyu ben öyle yapmıştım, 0850 222 3663

• Cidden bayağı iyi bir sistem. Yakın zamanda FIFA 18'de eklenecek gibi duruyor.
  • Payback ne zaman eklenir acaba arkadaşlar sisteme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Payback ne zaman eklenir acaba arkadaşlar sisteme
    eklendi.
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 saat trialmi yoksa fullmü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam 10 saat trialmi yoksa fullmü
    full
  • Selamlar bir şey soracagım arkadaşlar maalesef konuyu detaylı inceleme fırsastım olmadı kusura bakmayın, Origin Access' alma düşüncesindeyim lakin aklımda bir soru var, Access'i aldıgımda Bf4 yada bf1'de kazanılan techizat ve silahlar üyelik sona erdikten sonra siliniyor mu?
  • buna uye olsam fifa 19 çıkmadan önce oynayabilirmiyim ve sonra başka keyle devam edebilirmiyim bilgisi olna varsa aydınlatsın fifa 18 de nasıl oldu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bushido Samurai

Selamlar bir şey soracagım arkadaşlar maalesef konuyu detaylı inceleme fırsastım olmadı kusura bakmayın, Origin Access' alma düşüncesindeyim lakin aklımda bir soru var, Access'i aldıgımda Bf4 yada bf1'de kazanılan techizat ve silahlar üyelik sona erdikten sonra siliniyor mu?
    silinmiyor ilerlemen kaydediliyor diye biliyorum

• Bushido Samurai kullanıcısına yanıt
    Silinmez sadece oyuna erişemezsin. Üyeliğini yenileyince tekrardan kaldığın yerden devam edersin. Tüm techizatların kazanımların yerinde kalır.
  • Tamamdır bilgi için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: answer25

buna uye olsam fifa 19 çıkmadan önce oynayabilirmiyim ve sonra başka keyle devam edebilirmiyim bilgisi olna varsa aydınlatsın fifa 18 de nasıl oldu merak ediyorum
    bilgisi olan yokmu

• mass effect serisinin tamamını oynayabiliyor muyuz? dlcler ile birlikte.

• yıllık üyelik kredi kartına kaç tl olarak yansıyor acaba bir türlü tl fiyatını bulamadım ona göre alacağım mevcut kurla hiç avantajlı gelmiyor da
  • yıllık üyelik kredi kartına kaç tl olarak yansıyor acaba bir türlü tl fiyatını bulamadım ona göre alacağım mevcut kurla hiç avantajlı gelmiyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

yıllık üyelik kredi kartına kaç tl olarak yansıyor acaba bir türlü tl fiyatını bulamadım ona göre alacağım mevcut kurla hiç avantajlı gelmiyor da
    origin access de sadece euro veya dolar bazlı fiyat var.bölgeye göre özel fiyatlandırma sadece xbox one sürümü olan ea accessde var(yıllık 65 tl).ne yazikki bankanız kuru kaçtan alıyorsa origin access o fiyata tekabül ediyor.gönül isterdiki ea access gibi olsa fiyat ama yapacak bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.