Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Last Hope

Finansbank ya da yapıkredi kartlarıyla alabilen var mı ? her ikisinde de banka tarafından onaylanmadı diyor.

Bende yapikredi play kartla aldim iki gun once

Ins btf 1 ile titanfall 2 onumuzdeki ay gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gyusufg kullanıcısına yanıt
    bende tl card varda arada aklıma esince almayı deniyorum da sürekli banka bilgilerinizi doğrulayamadı falan filan diyor. bugün de bi sıkıntı olmazsa enpara ile deneyeceğim.
  • Titanfall 2 Origin Access'e eklendi. O zaman diğer ay da Battlefield 1 geliyor.
  • Merhaba origin access i ingiltere vpn i ile alan var mı o zaman 19.99£ yani 92tl gibi bir fiyata geliyor yıllık üyelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noegenesis -- 4 Ağustos 2017; 15:21:55 >
  • Arkadaşlar bu Origin Access'i ilk kez alıyorum da benden 24 TL civarı bir para çekti sebebi nedir? Önce 16,70 TL olarak ana ödemeyi aldı sonra 2 tane -3,67 TL'lik çekim yapıldı Access için. Toplamda 24 liram gitti. Acaba ilk çekim diye mi nedir yani?
  • 4 euro çekmesi lazım sadece mail atın origine

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    battlefield 1 eklendi hayırlı olsun.
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Cevap veren olursa iyi olur bende 1 aylık almayı düşünüyorum otomatik çekme olayı sıkıntı bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Bu tip sistemler zaten hep otomatik çekiyor. Spotify, Deezer, spor salonu üyelikleri vs. Üyelik sayfanızda bir sonraki para çekiminin ne zaman gerçekleşeceği yazıyor. Bir gün öncesinden iptal etmeniz yeterli.
  • arkadaşlar merhaba, origin senelik üyelik almak için elimdeki garanti bankasına ait sanal para kart,sanal kredi kartı,normal kredi kartı girişlerimi deneyerek (hepsi internet ve telefon bankacılığına açık ) hiçbir şekilde başarılı olamadım ! Bir kez de aylık seçeneği seçip sanal para kartla tekrar denedim şak diye kabul etti 1 ay sonra tekrar senelik için girişimde bulunacağım, belki birilerine faydası olur kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

battlefield 1 eklendi hayırlı olsun.

access ile multiplayer oynayabilirmiyiz
  • -10uR- kullanıcısına yanıt
    tabii ki, tam sürüm kullanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

tabii ki, tam sürüm kullanıyorsunuz.

Belki milyon kere sorulmuştur hocam da şimdi 4€ ya origin'den üyelik aldım ve BF1 indiriyorum. 1 ay boyunca sınırsız multi oynayabileceğim değil mi? yoksa bir sınırı var mı gün içinde? ayrıca multi de sınır olmasa bile oyun olarak bir sınırı var mı yani haritalar, silahlar vs.
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Sınır yok, oyun sizinmişçesine oynayabilirsiniz.

• Diyelim ben 1 aylık hesap aldım BF 1 multisinde çılgınlar gibi oynadım, rank atladım vs. vs. sonrada belli durumlardan ötürü diğer aylarda accessimi devam ettirmedim. Başka bi zaman yine Origin Access üzerinden olur ya da direk oyunu satın aldığımda kaldığım yerden mi devam ederim ?

• Kaldığın yerden aynen devam. Arada açıp kapatıp Battlefront,BF4 filan oynuyorum ben de.
  • Arkadaşlar BF1'i origin accesse ekledim yükledim.Ancak oyun tam açılırken kapanıyor.Neden olduğu hakkında fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sealine

Cevap veren olursa iyi olur bende 1 aylık almayı düşünüyorum otomatik çekme olayı sıkıntı bilgilendirirseniz sevinirim.

Otomatik çekiyor.

Velakin origin üyeliğinize girip oradan origin accessi iptal ederseniz çekmez.

Her ay yatırıp tekrar girip iptal işlemi yapmanız gerekiyor otomatik çekmemesi için.

Yada sanal kart kullanın.
  • pprodigyy kullanıcısına yanıt
    Oyuna sağ tıklayıp repair yapın sonra verify yapın.

• apespecter A kullanıcısına yanıt
    Onu da yaptım.

Tek yapmadığım kaldı.O da oyunu bulunduğu pc de yeniden yüklemek.

Daha önce başka pcden yüklenmiş orjinal oyunu kopyalayıp çalıştırmaya çalışıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.