Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gündür uğraşlarımın sonucunda şuan adil kullanım kotası ile beraber Fifa 17 iniyor
  • Origin'de, Origin Access kısmında istediğin oyunun üstüne gelip ''Get it Free'' kısmına tıklayacaksın. Oyun böylece kütüphanene ekleniyor. Bu şekilde olmuyorsa iletişime geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

2 gündür uğraşlarımın sonucunda şuan adil kullanım kotası ile beraber Fifa 17 iniyor

Hocam nasıl hallettin ben hala uğraşıyorum çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

quote:

2 gündür uğraşlarımın sonucunda şuan adil kullanım kotası ile beraber Fifa 17 iniyor

hocam canlı destekle konuştum. sanal kart yerine fiziksel kredi kartı kullandım oldu şükür.
  • quote:

quote:

quote:

hocam canlı destekle konuştum. sanal kart yerine fiziksel kredi kartı kullandım oldu şükür.

Anladım hocam ben de live chat'e bağlanayım o zaman. Ne kadar sürdü hocam halletmeleri neleri sorup ne istiyolar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım hocam ben de live chat'e bağlanayım o zaman. Ne kadar sürdü hocam halletmeleri neleri sorup ne istiyolar

gizli sorunun cevabını soruyolar kaç kartla denediğini, kartın doğru olup olmadığını soruyolar 2 gündür uğraşıyorum. Bu sabahta adil kullanım kotasına yakalanmışım tam eziyet ya :D 99,56 kuruş çekti karttan 1 senelik
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

gizli sorunun cevabını soruyolar kaç kartla denediğini, kartın doğru olup olmadığını soruyolar 2 gündür uğraşıyorum. Bu sabahta adil kullanım kotasına yakalanmışım tam eziyet ya :D 99,56 kuruş çekti karttan 1 senelik

Sağolasın hocam. Şimdi bağlandım chat'e bakalım halledebilecek miyiz :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam yine rahatsız ediyorum kusura bakma. Bağlandığım kişi hesap ekibine bildireceğim size mail ile dönüş yapılacak dedi pek ihtimal vermedim çözüleceğine. Sana da böyle bişey dediler mi? Yok origin önbelleğini sildin mi filan da dedi
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    dün gece yarın tekrar deneyin dendi. bugün çözdüler. ya da kendi kendine çözüldü bilmiyorum. farklı tarayıcılardan falan denememi söylediler. mail falan demediler hiç
  • quote:

dün gece yarın tekrar deneyin dendi. bugün çözdüler. ya da kendi kendine çözüldü bilmiyorum. farklı tarayıcılardan falan denememi söylediler. mail falan demediler hiç

Tamamdır hocam bekleyecem mecburen sağolasın.
  • Fifa 17 yi kurdum ancak Türkçe dil seçme kısmı çıkmıyor.İndirirken oynanabilir duruma ulaştığında tr dil seçeneği vardı şu an full sürümde yok.
  • Hocam sağda solda yıllık üyelik 65 lira yazıyor ama originde bakıyorum yıllık üyelik 25 euro yani 97 lira.

Fifa 17 yüzünden bindirmemi getirdiler acaba ? Ne zaman fiyatı düşer ?
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Sağda solda yazanlar eski kura göre yazmış sanırım. Şuan güncel kurla 25 euro 97 lira. Euro düşmedikçe fiyat da düşmez bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer Xbox ınız varsa ve onun için Access alacaksanız doğrudur yıllık ücret 65 TL ama pc kullanıcısı için maalesef 25 euro.
  • hocam tam tersine xbox için ea access daha pahalı :D 29 euro
    Söylediğim fiyat doğru dostum Xbox TR de 1 yıllık aboneliğin fiyatı 65 TL. Keşke PC de de bu fiyata alabilsek.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/ea-access/cfq7ttc0k5dh/0004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 24 Nisan 2017; 6:9:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet halledebildim. Şimdi ben originde online iken arkadaşım offline olarak girip oynayabiliyor değil mi ? Örneğin ben Fifa 17 online oynarken arkadaşım origini offline mode da açıp nfs yi offline olarak oynayabilir değil mi ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    origin steam gibi değil offline modda bir çok oyun oynanmıyor. mesela nfs sadece online oynanan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

origin steam gibi değil offline modda bir çok oyun oynanmıyor. mesela nfs sadece online oynanan bir oyun.

Anladım hocam teşekkürler. Offline oynanan oyunlar dediğim şekilde yapılıp oynanabilir değil mi ?
  • Bende Origin Access'e üye olmadan önce Battlefield 4 standart edition vardı Origin Access'e üye olup BF4 premium'u kütüphaneme ekledim eğer 1 ay sonra ödeme yapmazsan BF4 standart Edition oynayabilir miyim. Kütüphanemde Standart edition gözükmüyor da bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.