Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıllık üyelik almak üzereyim değer mi acaba? Fifa 17 için alıyorum ama ilerde bf1 titanfall 2 falan gelirse de oynarız yani :D
  • Arkadaşlar ben kredi kartıyla 1 aylık almaya çalışıyorum fakat "your request could not be processed. we're unable to verify this credit card" hatası veriyor bunun çözümü yok mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Arkadaşlar ben kredi kartıyla 1 aylık almaya çalışıyorum fakat "your request could not be processed. we're unable to verify this credit card" hatası veriyor bunun çözümü yok mudur ?

yaklaşık 1 buçuk saattir aynı hatayla uğraşıyorum şuan origin ile chat üzerinden konuşuyorum çözecekler umarım
  • Ne güzel fifa 17 yi inmeye bırakıp uyuyacaktım saatlerdir origin access almaya uğraşıyorum sistemlerinde sorun varmış daha sonra tekrar deneyin diyorlar :( para veriyoruz kabul etmiyorlar resmen
  • fifa 17 access te görünüyor ama inmiyor daha ne zamana aktif olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

quote:

Arkadaşlar ben kredi kartıyla 1 aylık almaya çalışıyorum fakat "your request could not be processed. we're unable to verify this credit card" hatası veriyor bunun çözümü yok mudur ?

yaklaşık 1 buçuk saattir aynı hatayla uğraşıyorum şuan origin ile chat üzerinden konuşuyorum çözecekler umarım

Hocam ne oldu sorun çözüldü mü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuru kaçtan hesaplıyor origin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı kartları ne yaparsanız yapın kabul etmiyor ben arkadaşımın kartıyla almıştım her ay ödüyor sağolsun ben de unutmuş gibi yapıyorum

• titanfall origin accesde varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Bazı kartları ne yaparsanız yapın kabul etmiyor ben arkadaşımın kartıyla almıştım her ay ödüyor sağolsun ben de unutmuş gibi yapıyorum

:) Benim başka birinin kartıyla alma gibi bi durumum da yok hocam neden böyle oluyor acaba ?
  • quote:

Bazı kartları ne yaparsanız yapın kabul etmiyor ben arkadaşımın kartıyla almıştım her ay ödüyor sağolsun ben de unutmuş gibi yapıyorum

Bu yaptığınız adamlığa sığar mı peki hocam? Arkadaşta size aybaşı vereceği borcunu unutsa hoşunuza gider mi?
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    Hocan seni yesin Volkan, unut borcunu canın sağolsun

• quote:

quote:

:) Benim başka birinin kartıyla alma gibi bi durumum da yok hocam neden böyle oluyor acaba ?

Bilemiyorum hocam kartlarımın ikisi de yurtdışına açık yine de alamadım bir türlü.

• quote:

quote:

quote:

Bilemiyorum hocam kartlarımın ikisi de yurtdışına açık yine de alamadım bir türlü.

Hata veren kartlar hangileriydi satın aldığın kart hangisiydi hocam :)
  • Bu gün fifa 17 ultimate hesabım online ban yedi ve bende access'de fifa 17'yi gördüm hemen almak istedim fakat öncesinde banı kaldırtmak için özür maili falan atmayı düşünüyorum sizce mümkün mü ?

Ve ban yediğim origin hesabımın üstüne access üyeliği alırsam online kapalı mı olur bandan dolayı eğer öyleyse yeni origin hesabı açıp access üyeliğini yeni hesaba alacam.

Son sorum origin access üyeleri her oyunu online oynuyabiliyor mu ? Fifa 17 ultimate ve diğer oyunları online oynuyabiliyor mu yoksa kısıtlamalı mı oyunlar, eğer öyleyse hiç almaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • fifa 17 yi origin access ile indiren var mı? Ben de hala indirme aktifleşmedi neden acaba?
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Oyunu satın almış olmaktan hicbir farkı yok online oynayabilirsin. Özür mailini de boşver bence yeni hesap aç.

• ottmn kullanıcısına yanıt
    Ziraat ve Vakıf'ın kartlarıyla alamadım önceki mesajımda etiketlediğim arkadaş İş Bankası kartıyla aldı.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Yeni hesap açabiliyormuyum ? ban yedim nasıl açacam ki ?
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    malesef hala alamadım. Sanal kart ile almayı deniyorum ilk denediğimde limit yetersiz geldi. Şimdi limit aktardım fakat 2 gündür bu hatayı alıyorum. Your request could not be processed.We're unable to verify this credit card. Başka kredi kartı da kabul etmiyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.