Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: queen1921

arkadaşlar misal ben buna üye oldum ve fifa 17 yi indirimli aldım hemen ardından üyeliğimi iptal etsem fifa 17 kütüphaneden silinir mi ?

silinirse parası iade edilir mi

upuppup
  • queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    sİlinnmez bir sorun yaşamazsın
  • beyler bu origin access'İ nereden iptal ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Aralık 2016; 17:18:33 >
  • Arkadaşlar bu Origin Access'i nasıl alabilirim? US ve Almanya'dan denedim kartlarımı kabul etmedi, Paypal da Türkiye'de kapandı. Nasıl olcek bu iş?
  • Benim vault hakkında merak ettiğim ancak cevap bulamadığım bir soru var; şuanda vaultta bulunan oyunlar ömür boyunca vaultta mı kalacaklar, yoksa girip girip çıkıyorlar mı listeden?
  • ömür boyu kısmını bilemem ama hep vaultta kalacaklar.
  • İninal kart hâla geçmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

İninal kart hâla geçmiyor mu?

malesef alınamıyor hala ama yakında paypal türkiyeye geri dönecek o zaman alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Aralık 2016; 23:35:48 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Nereden aldın dostum bu bilgiyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler birdahaki ay otomatik devam ediyormu ?
  • arkadaşlar iki pc var evde ,sw battlefrontu indirdim laptoba masaüstüne atttım,ama %99 da kalıyor calculating diyor ilerlemiyor,bi kaç kez denedim ama aynı yerde kalıyor,sorunun çözümünü bilen var mı acaba?
  • Niye bu ea nın yaptığı rağbet görmedi şaşırdım ayda 15 liraya Harika oyunlar var daha da oyunlar eklenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc oyuncuları için büyük bir adım olmuş bu tip projeler gelmeye devam etmeli en azından insanları kendine çekmek için.
  • arkadaşlar önce aylık abone oldum şimdi çıktım yıllık abone olmak istiyorum olamıyorum aylık seçtiriyor var mı bunun çözüümü
  • 1 hafta ücretsiz üyelik koymuşlar denemek lazım.
  • Merhaba.İnternet cafeye 10 hesap almak istiyorum 1 yıllık.Hangi oyunları yüklememi önerirsiniz?

Tşk
  • Şimdi ben Battlefield Hardline Almayı düşünüyorum.Bu paketi almazsam oyunu oynayamıyacakmıyım ?
  • GK07 kullanıcısına yanıt
    Origin Acsess'i almanıza gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum. Origin ile ilgili hiçbir bilgim yoktu.Sadece çakma fifa indirip oynayan biriyim. Kendime yeni bir pc aldım birazda zamanım var artık. Onun için oyun oymaya başladım. Fifa dışında dünyada oyun olmadığını sanıyordum. :) Neyse sizin burada kafalarınızda origin ile olan şüphelerinizde bir nebzede olsa yardımcı olursam ne mutlu bana.

öncelikle origin access aldım. Size tavsiyem aylık almamanız. Ben yıllık aldım 25€ TL ile 101 lira çektiler kartımdan. TEB'in maaş hesap kartı vardı. oradan direkt çektiler ve yok aktivasyon yok bilmem şifre geldi mi gelmedi mi sıkıntısı ile uğraşmadım. Sanırım üye ismi ile kart isimleri uyuşması gerekiyor herhalde ondan dolayı böyle kolay oldu. Şuan Fifa 16'yı indiriyorum. Sanırım 1 yıl boyunca belirttikleri oyunları ücretsiz oynayabileceğim. Bu arada 20 Nisan'dan sonra Fifa 17'nin ekleneceğini de belirtiyorlar.

Sizin yerinizde olsam 100 TL verir yıllık alırım. Aylıkla uğraşmamanızı tavsiye ederim.

Birde hiçbir şeye güvenmiyorsanız bile benim gibi maaş hesabı olan bir kartınıza 110 tl yükleyin ordan ödeme yapın. Bir daha çekilme fazla para çekme derdi olmaz kafanızda. Hani kredi kartı olayına girmeyin. Ne bileyim kafalarına göre çekerler(çekmezlerde) kafanızda şüphe kalmasın.

sevgiler..

• origin access üyeliğiyle oyunları online oynayabiliyoruz degil mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.