Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox One'da bulunan süper ötesi bir özellik. Çok mantıklı yıllık bir oyun parasına dünya kadar oyun oynuyorsun. Neredeyse çoğu AAA oyunlar
  • Vpn ile kullanim imkani sagliyorsa,ayri bir hesap acip alirim muhtemelen.kendi hesabimi riske etmek istemem icinde bulunan oyunlardan dolayi. Listede oynamak istedigim oyunlarda mevcut. Bence guzel ve uygun fiyatli bi sistem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış analaşımla olmasın üstat şu an da PC için çıkış yaptı Origin Access. EA Access Xbox içindi. Bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir onu da ekleyelim
  • Sonunda servis Türkiye'ye de açıldı. Var mdıır üye olmayı düşünen şu durumda?
  • Su listediki oyunlarin en dip gordugu fiyatlardan hesaplayin 50 dolari gecmez en degerli oyun fifa 15 oda key olarak 10 dolar bisi bf3 zamaninda zaten bedava verildi dead space 1 dolara dusmustu sanirim hardline bf 4 20 dolar etse geri kalam oyunlarda toplasan 10-15 dolar zor eder ea isini biliyor xbox one icin iyi ama pc icin bence avantaji yok zaten pc oyunlari ucuz konsol oyunlari pahali oldugu icin karli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 27 Ocak 2016; 0:45:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyeliği iptal edersem Vault daki oyunlarım silinir mi ? yoksa kalır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laboral

Sonunda servis Türkiye'ye de açıldı. Var mdıır üye olmayı düşünen şu durumda?

Dragon age ve Bf 4 için 1 aylık almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllk üyelikle ilgili bilgi göremedim yoksa saçma olur, xbox one da yıllık üyelik 29.99 $ aylık bazdaki fiyatın yarısına denk geliyor yıllık üyelik çok avantajlı, pc versiyonları varmı emin değilim ama xbox da olan nhl , nba , ufc, nfl serierinin olmaması kötü ve xbox da olan titanfall da yok mesela belki yavaş yavaş eklerler şu haliyle bana pek kullanışlı görünmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon.Born

Üyeliği iptal edersem Vault daki oyunlarım silinir mi ? yoksa kalır mı ?

para ödediğin sürece oyunları oynayabilrisin ödemeyi kestiğin anda senden oyunları satın almanı veya devam için ödeme yapmanı ister sistem.
  • Aynen henüz çok eksiği var sanırım kademe kademe ekleyecekler Origin'in sorunlu altyapısını düşünüp bölge bölge açıldı zaten sistem. EA Access'de olan diğer oyunlarında zamanla eklenmesini bekliyorum ben.
  • Kur farkıyla bir mana ifade etmiyor. 15 fazla geldi bana. Oyunu alınca sonsuza dek kütüphanemde durmasını yeğlerim ben. Bir ay dediğin çabucak geçer gider.
  • Ben satın alacağım birazdan isterseniz deneyimlerimi paylaşabilirim sizlerle
  • Bekliyoruz hocam
  • laboral kullanıcısına yanıt
    Kusuruma bakmayın PVZ Garden Warfare oyunundan kalkamadım sistem ekonomik oalrak müsait olmayan arkadaşlar içni çokta iyi bir sistem sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz yardımcı olacağım elimden geldiğince :)
  • Bende bugün alıyorum dostum FIFA 15 ve Hardline ile vakit geçirmeyi planlıyorum.

Eklemek isteyenelr için Origin ID: GrizmooBlog
  • laboral kullanıcısına yanıt
    BF Hardline' da beraber gezinebiliriz arzu eder isen Bir de BF Hardline' da Quick Match aratınca dolu bir servera girmiyorsun hiç hep boş hep boş o çok sinir bozucu
  • Unravel betasına katılan var mı arkadaşlar. Nasıl buldunuz oyunu.
  • Bugün satın alacağım bende. Hardline'da araba patlatmak çok zevkli tavsiye ederim
  • bende satın aldım 2dk önce Battlefield 4 indirip deniyeceğim, şu an için herşey problemsiz..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.