Şimdi Ara

Orient Star WZ0211EL İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.orient-watch.jp/product/category/item/?item_id=727&category_id=81

Kısa bir video nun ve benim çektiğim resimlerden daha kaliteli resimlerin olduğu diğer bir link :

http://watch-tanaka2.sub.jp/orient/WZ0211EL/

• Mekanizma resmi alıntıdır:

Orient Star WZ0211EL İncelemesi

Lume shot da alıntıdır :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozburun -- 23 Şubat 2013; 23:18:31 >

• Hasan abi mükemmel bir seçim olmuş kalitesi tartışılmaz bir markanın çok şık bir modelini almışsın çok sevindim abi iyi günlerde kullan, gelsin biralar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim kardeşim Sağlığına ve dostluğa

Resimleri ufaltmak için 2 kez F11 e basın lütfen, ben yüklerken küçültmüştüm aslında ama belki de hızlıresim sitesinden dolayı böyle büyük görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozburun -- 23 Şubat 2013; 23:26:52 >
  • Abicim hayırlı olsun, zevkine sağlık diyorum sadece.
  • NightHawk. Daha iyisi senin olsun kardeşim ;) Teşekkürler
  • Çok güzel bir saat hocam, bu işi biliyorsun kesinlikle. Sanki bileğine takıp almışsın saati, yoksa denedin mi bir yerlerde daha önce? Bu arada orient tamam da star ne oluyor? Belki benim gibi bilmeyen başkaları da vardır

ek: hayırlı olsun bu arada
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hayırlı olsun ağabey, çok güzel gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolfire teşekkür ederim Yok, denemedim ama sezgilerim kuvvetli diyelim Orient Star bildiğimiz Orient firmasının upgrade yani bir üst seviye mekanizma malzeme konsept vs ile sunduğu serinin adı benim bildiğim...Bu arada sen yönetici adamsın yetkin vardır yani Benim konu başlığını Orient Star WZ0211EL İncelemesi olarak değiştirirsen ya da ilgili kişiden rica edersen sevinirim, çok teşekkürler dostum

Polemik teşekkürler Kısmetse yolda son bir saat kaldı ;) O da pek piyasada ve herkeste olmayan cinsten ;) Gelsin ayrı bir konuda Aile fotoğrafı paylaşımı yapacağım Zaten o kadar sürede yeni bir buluşma ayarlar sohbetin dibine vururuz inşallah

• Konu başlığı değişti, tekrar hayırlı olsun hocam. Benim de bir açık renk kadranlı saat alma hevesim var ama kısmet bakalım, ne zaman ve hangi saat olur bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

Konu başlığı değişti, tekrar hayırlı olsun hocam. Benim de bir açık renk kadranlı saat alma hevesim var ama kısmet bakalım, ne zaman ve hangi saat olur bilemiyorum

Teşekkür ederim ;) her zaman her türlü istişare ederiz hocam ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi siteden ve kaça alındı acaba? Güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Hangi siteden ve kaça alındı acaba? Güle güle kullanın...

Teşekkürler

http://global.rakuten.com/en/search?st=&tl=0&k=wz0211el
  • Hasan abicim

ORient güsel seçim olmuş güsel zamanlar göstersin
    Tahminide yabana atmamak lasım
  • BMW 528 Teşekkürler dostum ;) Tahmininde doğruydun ama buluşmada ben tüyo vermiştim o yüzden senin tahminini geçerli saymadım Bir dahaki saate beklerim Kısmetse 2 haftaya elimde ;) Uzun bir süre başka saat de almamaya karar verdim...
  • Ailenin Star'ı geldi hoşgeldi, ama ben şu son gelecek olan assolist'i merak ediyorum.
    Bu arada kadran'a ve kollara bayıldım.

Hayırlı olsun diyor ve tebriklerimi gönderiyorum Hasan abi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

BMW 528 Teşekkürler dostum ;) Tahmininde doğruydun ama buluşmada ben tüyo vermiştim o yüzden senin tahminini geçerli saymadım Bir dahaki saate beklerim Kısmetse 2 haftaya elimde ;) Uzun bir süre başka saat de almamaya karar verdim...

Hasan abi haklısın tüyo vermiştin Yoksa ben imkanısız tutturamazdım Arkadaşlar özür dilerim
    2.saat ile bir süre kapatıyorsan saat alımını Steinhartmı alıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Ailenin Star'ı geldi hoşgeldi, ama ben şu son gelecek olan assolist'i merak ediyorum.
    Bu arada kadran'a ve kollara bayıldım.

Hayırlı olsun diyor ve tebriklerimi gönderiyorum Hasan abi..

Teşekkürler Deniz Gelecek olan nadir bir parça ;)

BMW 528 yorum yok, paket gelene kadar sabretmekten başka çare yok ;) Tahminlerini o zamana sakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozburun -- 25 Şubat 2013; 11:14:51 >

• Hayırlı olsun. Çok klas bir saat.
    Kendi saatinin fotoğrafını koyduysan işyerinden göremiyorum.
    Sana gelen de, tanaka linkindeki gibi dikişli deri kordonlu mu?

Diğerini ben de Steinhart olarak tahmin ediyorum.
  • burbank teşekkür ederim evet tanaka linkindekinin aynısı ;) Tahminleri biriktirin açılışta görüşürüz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.