Şimdi Ara

Orient Mako (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.003
Cevap
21
Favori
86.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski seriyi almalımı yeni seriyi beklemelimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar orient mako xl sahibiyim, benim bir problemim olacak,

Şimdi saatim dün kolumdayken tarih kısmında MON 25 yazıyordu, yani monday 25 ve bu doğru idi;

Bugün ise saatin tarihi doğru, 26 yazıyor ama gün kısmında LUN yazıyor. Normalde tuesday yazması lazım değil miydi? Bu durum için ne yapılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Arkadaşlar orient mako xl sahibiyim, benim bir problemim olacak,

Şimdi saatim dün kolumdayken tarih kısmında MON 25 yazıyordu, yani monday 25 ve bu doğru idi;

Bugün ise saatin tarihi doğru, 26 yazıyor ama gün kısmında LUN yazıyor. Normalde tuesday yazması lazım değil miydi? Bu durum için ne yapılabilir?

Saatin iki dil opsiyonu var (İng-İsp) sizin saat İspanyolca'da kaldığı için oradan devam ediyor. Tarihi gece 23:00-02:00 arası değiştirdiğini varsayıyorum.
    LUN (Lunes) Pazartesi
    DOM (Domingos) Pazar vb..

Bu durumda pompalı mekanizmadan İngilizce TUE bulana kadar devam. (Tekrar uyarıyorum, saatin gün-tarih değişiminin gece olduğunu varsayıyorum)

• http://www.aalisveris.com da artık Aslan saat garantili Orient modelleri satılmaktadır.

http://www.aalisveris.com/kategori/saat-modelleri/orient.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teomanr -- 26 Kasım 2016; 1:58:14 >
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    Bence yeni seri beklenmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce mako II mi ray II mi hangisini almalı ?

• Yeni mako 2 ne zaman gelir Türkiyeye ve ne kadardan satışa çıkar bilen var mı? Beyaz kadranlısını çok şık buldum almayı düşünüyorum

• Merhaba arkadaşlar, ben de bir lacivert mako siparişi vererek aranıza katılmış bulunuyorum. Ancak bazı tereddütlerim var. Örneğin bilek ölçüm 16 cm. Sizce büyük gelir mi?
    Aynı zamanda da bir deri kordon istiyorum. Nereden temin edebilirim?
  • İnternetten alanlar hangi siteden aldınız acaba güvenemiyorum çok ben

• kaç yıl sonra bakım yaptırmak gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

kaç yıl sonra bakım yaptırmak gerek?

3 ay sonra , 5 yilimi tamamlayacagim Mako ile . saat ilk günkü gibi calisiyor . sanirim 7-8 yilda bi bakim iyi olur hatta 10 yilda.

• Merhaba Mako ve Ray`in farkı nedir? 1.versiyonu mu daha iyi yoksa ikinci mi?

• Herkese iyi akşamlar diliyorum. Geçen hafta Mako lacivert kadranlı orient marka saatimi büyük bir heyecanla aldım. Saatten çok memnunum ancak çalışma performansını test ettim. Saatim bir gün içinde yaklaşık 14 saniye ileri gidiyor. Aldığım yeri aradım getirin bir kontrol edelim dediler. Garantisini Aslan saat veriyor. Aslında çok üzerinde durmayacaktım fakat bir çok saatim var ve saatlerimin dakikliği konusunda hassasım. Kendim de ayarını yapabilirim ancak aldığım yer acaba kendimi yapar yoksa ana bayiye yollayıp orda mı açıp ayar yaparlar. Benim sıkıntım yeni aldığım saatin arka kapağının açılıp ayar yapılması ve sonrasında yeniden kapanmasıdır. Bilindiği üzere 200 metre su geçirmezliği var acaba açılmasının buna olumsuz bir etkisi olurmu. Herkese teşekkür ederim.
  • Buda aldığım saat...

Orient Mako
  • serdaruz kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden kaca aldiniz ogrenebilirmiyim

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Çorum ili Aktif saatçilikden aldım. Orient saatlerinin bayisidir kendileri. İlgilerinden dolayı da oldukça memnunum. Aslında alış fiyatım 600 TL idi ancak yanında diğer saatlerim içinde orjinal kordonlar aldım ve en sonunda bir 50 TL daha indirim yaptı ben saati kendimce 550 TL ya aldığımı düşünüyorum :)
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Bu saatin siyah kadranlısını yaklaşık 2 hafta önce yılbaşı indiriminin olduğu Eskişehir de Espark da bulunan saat ve saat mağazası dışında sanırım alt katta bir saat mağazası daha var yanılıyor olabilirim üst katta olabilir, bana indirimli 585 lira demişti bir küçük modeli olan mako içinde 385 lira bir fiyat vermişti. Bilginize yılbaşına kadar kampanya yapıyorlar şu anda.
  • serdaruz kullanıcısına yanıt
    Saatini gece yatarken fotodaki gibi dik konumda bırakırsan göreceksin stabil şekilde hatta geri dahi kalmış olarak bulacaksın.Saati ilk çalıştırırken bilgisayar saatinden 15 saniye sonra sallayarak çalıştır.İleri gitmesini istiyorsan camı havaya bakacak şekilde bırak geri kalmasını istiyorsan dik bırak.Üç mako sahibi birisi olarak tecrübeyle sabittir.
  • hsayar H kullanıcısına yanıt
     Orient Mako
  • Arkadaşlar bende orient mako sahipleri arasına katıldım çok güzel saat yalnız konuyu okurken görmüştüm ama şimdi tekrar bulamadım gün ayarını yapıyorum sonraki gün ingilizce değilde başka dildeki gün göstergesine geçiyor bunu nasıl otomatik hep ingilizce olacak şekilde ayarlıyoruz bu syafadakı üstteki arkadasın dediğini yaptım ama sonuç yok yine ispanyolcaya dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishwizard04 -- 18 Şubat 2017; 9:42:58 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.