Şimdi Ara

Örgüt Neden Bitmiyor Fikirleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kobaniye girmeliyiz.. bunların egitim vs gördükleri rahat rahat gezip rahat rahat egitim aldıkları yerleri bir an önce yok edecegimize bataklıgı kurutacagimiza hala terorist avliyoruz...avlicaz lakin kobani gibi bataklıklar kurumadan av bitmez..egitim olmadan saldırı düzenleme yetinelerini kazanabilirlermi? hayır!

örnegin yumruk atmasını bilmeyen bir kaç ay boksa gittiginde düzgün yumrugu nasil atacagini kavrayabilir..bunun için egitim aldıkları yerleri bıcak gibi kesmemiz yok etmemiz gerek..

bunlar rahatça yaşayabildikleri alanlarda egitim eliyor buraları yok etmezsek egitimleri vs bitmez..türkiyede egitim alabileek noktaları mı var arkadaslar bunların..bizim içimizde egitim alamayacakları rahat oldukları yerlerde egitim aldıkları aşikar..buraları yok etmeliyiz..daha nekadar sürecek bu iş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 4 Haziran 2017; 2:52:18 >

• Bir kaç eğitimsiz dağ askerini bir yığın teknolojik alet ve eğitimli askerler bitiremiyorsa devlet o örgütle iş birliği yapıyordur. Bitirmeye çalışanın önünü kapar karşı geleni terör örgütü üyesi diye hapse atar olmadı kazaya kurban gitti der helikopterini düşürür aracını patlatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 3 Haziran 2017; 2:39:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wepawet

Bir kaç eğitimsiz dağ askerini bir yığın teknolojik alet ve eğitimli askerler bitiremiyorsa devlet o örgütle iş birliği yapıyordur. Bitirmeye çalışanın önünü kapar karşı geleni terör örgütü üyesi diye hapse atar olmadı kazaya kurban gitti der helikopterini düşürür aracını patlatır

böyle sinek avlar gibi bitermi sinek bataklıgı neden yok etmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Bir kaç eğitimsiz dağ askerini bir yığın teknolojik alet ve eğitimli askerler bitiremiyorsa devlet o örgütle iş birliği yapıyordur. Bitirmeye çalışanın önünü kapar karşı geleni terör örgütü üyesi diye hapse atar olmadı kazaya kurban gitti der helikopterini düşürür aracını patlatır

hocam sinek avlar gibi değil. bu devlet 10 20 30 senede bitiremeyecek güçte değil. türkiye bu kadar zayıf değil. orayı 1 gecede temizler. hiçbir şeyde bırakmaz. ama iş başta bitiyor. emir vermeden asker napsın. gerekeni yapan generali de içeri atarlar. işler öyle göründüğü kadar basit değil. ne paralar dönüyordur yukarıda bir görsen her insanı satın alırlar o paraya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

hocam sinek avlar gibi değil. bu devlet 10 20 30 senede bitiremeyecek güçte değil. türkiye bu kadar zayıf değil. orayı 1 gecede temizler. hiçbir şeyde bırakmaz. ama iş başta bitiyor. emir vermeden asker napsın. gerekeni yapan generali de içeri atarlar. işler öyle göründüğü kadar basit değil. ne paralar dönüyordur yukarıda bir görsen her insanı satın alırlar o paraya.

paraları daha olmadı yani ozamn...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.