Şimdi Ara

Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapımcılar ile sinema salonu işletmecileri arasındaki tartışma nedeniyle ertelenen Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihi, filmin fragmanı ile birlikte duyuruldu. Organize İşler: Sazan Sarmalı, 1 Şubat'ta vizyona girecek.

2005 yapımlı Organize İşler’in devamı olacak yapımın başrollerini Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola paylaşıyor. Filmin kadrosunda Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ata Demirer ve daha pek çok önemli isimler yer alıyor.

Filmin konusu

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı"nda, Asım Noyan (Yılmaz Erdoğan) ve çetesi her zamanki dolandırıcılıklarına devam etmektedir. Asım'ın sevgili kızı Nazlı (Bensu Soral) büyümüştür ve artık babasının bu kirli dolapları bırakmasını ister. Asım'ın ise oltasına atlamaya hevesli olan sazanların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Fakat bir gün başlarına beklemedikleri bir iş gelir. Dolandırıcılar kralının kızı Nazlı dolandırılmıştır. Asım'ın ise elbette bu harekete verilecek iyi bir cevabı vardır. Çetesiyle birlikte "sazan sarmalı" adını verdiği bir üç kağıdın organizasyonuna başlar.

Merakla beklenen Organize İşler: Sazan Sarmalı, 1 Şubat 2019 tarihinde seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Tolga Çevik nerde?

Mesut Çevik bey kardeşinizi filme neden almadılar?

• O araba sahnesi ne öyle. Yeminlen kör oldum.

• Bu ne

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    ilk önce 12 den vurmuşsun, sonraki onun üstüne.

• Patlamış mısır daha lezzetli 🍿

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tolga Çevik yoksa olmaz.

• Bensu Soral gibi oynuculuk yeteneği olmayan tipleri böyle filmlere neden yedirirler anlamıyorum. =/
  • Yok o hissi almadım olmamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Yok o hissi almadım olmamış
  • günaydın donanım haber 🙄

• Videolar yüklenemedi diyor tel android

• Sarmadı dandik duruyor. Mısır muhabbetinede parayı götürme işinede girdiler. Bunlar sanat için değil para için bu işi yapıyorlar.içlerinde güzel film yapayım derdi yok malı hötürme peşinde hepsi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merakla bekliyorum
  • Pek umudum yok ama 1. filmin hatrına tabiki izleyeceğim.
  • Gözler Tolga Çevik aramıyor değil izlerken.
  • Gayet güzel gözüküyor. Sinemada izlemeye değer bir yapıma benziyor ,umarım senaryosu falan iyidir. Benimde gözüm Tolga ÇEVİK'i arada hatta Cem YILMAZ'ı da araya sokuştursalar güzel olurmuş.Bu arada Kıvanç TATLITUĞ un oyunculuğu da baya güzel olmuş.
  • Ben çok eğlendim izlerken..

• Size para kaptirmak yok
    Dussun izleriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bensu Soral gibi oynuculuk yeteneği olmayan tipleri böyle filmlere neden yedirirler anlamıyorum. =/
    Araya illaki bir güzel koymak gerekiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.