Şimdi Ara

Orfion Zeytinyağı - Naturel Sızma Zeytinyağı - Foruma Özel İndirim Kuponu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
32
Favori
17.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Zeytin ve Zeytinyağları
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

https://www.orfion.com.tr/magaza/ozel-seri-erken-hasat-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-2lt-2/

Hala filtresiz mi yağlar Özgür Hocam ? Filtreli istiyordum ama...

Alıntıları Göster
    Hocam filtesiz, duyusal özelliklerin kaybetmemesi için filtre etmemek için direniyoruz :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Özgür Bey merhabalar,
    Konu hakkındaki cahilliğimi maruz görün lütfen ama merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum.
    Bu sezonun yağı diye satılan ürünler yılın hangi döneminde alınmalıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • munans kullanıcısına yanıt
    Estagfrullah, ne cahilliği, rica ederim.

Zeytin hasati ulkenin farkli bolgelerinde ufak tefek tarih kaymalari gösterse de, genelde ekim ocak arasında yapılır ve yaglar sıkılır. Sonrasında stoklanir ve paketlenir. Bu yuzden ne zaman ihtiyacınız var ise o zaman alabilirsiniz. Biz surekli tanklardan taze dolum yapiyoruz, tenekeye giren yagdan daha iyi koruyoruz bu sekilde. Topluca yuklu miktarda almaktansa bu yuzden ihtiyaç duydukca almakta fayda var.

• Merhaba,

Forum üyelerine indirim kuponumuzu paylaşmaya devam ediyoruz. Nisan ayına özel bir kampanya yaptık ve indirim oranımızı bu aya özel biraz daha yükselttik. Baharın güzelliğini beraber paylaşmak istedik :)

Nisan ayın sonuna kadar kullanabileceğiniz indirim kodumuz fdhnsn19
    www.orfion.com.tr üzerinden kullanabileceğiniz indirim kuponumuz yapılacak alışverişlerde sepet tutarında %15 indirim sağlıyor.

Afiyet olsun.

Not: İndirim kodu mevcut kampanyalı ve indirimdeki ürünlere uygulanamamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguruzden -- 4 Nisan 2019; 18:45:59 >

• Özgur bey merhaba ,

Mayis ayina indirim kodunuz mevcut mu ?

• Merhaba,

Forum üyelerine indirim kuponumuzu paylaşmaya devam ediyoruz. Nisan ayındaki indirim oranımıza gelen geri bildirimler ve yaklaşan ramazan sebebiyle, aynı oranı korumaya karar verdik.

Mayıs ayı sonuna kadar kullanabileceğiniz indirim kodumuz fdhmys19www.orfion.com.tr üzerinden kullanabileceğiniz indirim kuponumuz yapılacak alışverişlerde sepet tutarında %15 indirim sağlıyor.

Afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguruzden -- 2 Mayıs 2019; 15:24:54 >

• Ozgur bey kupon hatali bir sorun var kod bulunamadi diyor . fdhmys19

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Ozgur bey kupon hatali bir sorun var kod bulunamadi diyor . fdhmys19
    Sercen Bey uyarınız için teşekkürler.
    Web sitemizde gelişmiş bir kampanya yönetim modülüne geçtik, alışamadık henüz, kuponları oluştururken hatalar yapabiliyoruz...

Şu an çalışıyor gözüküyor, düzeltip, kontrol ettik.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguruzden -- 2 Mayıs 2019; 20:31:14 >

• ozguruzden kullanıcısına yanıt
    Orfion Zeytinyağı - Naturel Sızma Zeytinyağı - Foruma Özel İndirim Kuponu
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

İndirim kodu mevcut kampanyalı ve indirimdeki ürünlere uygulanamamaktadır.

• Ozel seri ne ara 199 oldu 174 civariydi 5 6 ay once ..surekli zam mi yapiliyor yoksa indirim kodu uygulanmasin diye bir stratejimi anlayamadim ucmus fiyatlar neyse nova veraua devam

• 199 tl gercekten ucuk fiyat , en azindan indirim kodu gecse . Bayram kampmyasi yapsaniz .

• quote:

199 tl gercekten ucuk fiyat , en azindan indirim kodu gecse . Bayram kampmyasi yapsaniz .
    Suan 179 indirimli haliymis hocam a bu yagi 5 ay olmadi ben arastirdim bu fiyattaydi zaten yani buyuk ihtimal pazarlama stratejisi magazalarin yaptigi gibi yaniliyorda olabilirim

• quote:

199 tl gercekten ucuk fiyat , en azindan indirim kodu gecse . Bayram kampmyasi yapsaniz .
    Suan 179 indirimli haliymis hocam a bu yagi 5 ay olmadi ben arastirdim bu fiyattaydi zaten yani buyuk ihtimal pazarlama stratejisi magazalarin yaptigi gibi yaniliyorda olabilirim

• Merhaba,
    Bu ürün şu an zaten 199 Lira'dan satılmıyor ki, bir yanlışınız var.
    Bizim pazarlama ve fiyatlama yöntemimiz şu şekilde;
    Liste fiyatımız vardır: Gördüğünüz indirimsiz fiyatlar
    Toptan Satış Fiyatımız Vardır: Gördüğünüz indirimsiz fiyatlar üzerinden toptan müşterilerine iskontolu fiyatlardır.
    Kampanyalı fiyat: Liste fiyatı üzerinden, perakende müşterilerimize uyguladığımız kampanyalar ve indirimli fiyatlar.

Erken Hasat yağımızı bizim dışımızda herhangi bir firma kendi mağazasında satmak isterse, bu ürünü minimum 199TL'den rafında satışa koymak durumunda. Biz bu rakam üzerinden müşterilerimize kampanyalı bir fiyat sunuyoruz.

Bunun yanında, bizler sadece foruma satış yapmıyoruz, bu yüzden kampanya kuponları ve stratejilerimizi sadece buraya özel belirlemiyoruz. 1 veya 2 teneke ürünün işçilik, ambalajlama, kargo vs. gibi giderlerini karşılayacak şekilde fiyatlama yapıyoruz.

Şu an 179TL'den alabiliyorsunuz bu ürünü yani.

Selamlar

• Merhaba,

Forum üyelerine indirim kuponumuzu paylaşmaya devam ediyoruz.

Haziran ayı sonuna kadar kullanabileceğiniz indirim kodumuz fdhgnl19 www.orfion.com.tr üzerinden kullanabileceğiniz indirim kuponumuz yapılacak alışverişlerde sepet tutarında %15 indirim sağlıyor.

Afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguruzden -- 11 Haziran 2019; 11:28:44 >

• Aldım sabırsızla bekliyorum :)
    Yemekler için soğuk sıkım mı normal mi tavsiye merak ediyorum ama.

• ozzdere O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Tum urunlerimiz soguk sıkım aslinda. Erken hasati soruyorsunuz sanirim:) Yemekler icin olgun hasati oneriyoruz biz.

• Sıcak sıkım 38 derece sıkım ile 27 derece soğuk sıkım demek istemiştim. Yemek yaparken tavada yağ ısınıyor zaten. Salatalarda soğuk sıkım kullanırsın dedi bir kaç arkadaş forumlarda okumuştum. Sizin fikriniz nedir onu merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzdere

Sıcak sıkım 38 derece sıkım ile 27 derece soğuk sıkım demek istemiştim. Yemek yaparken tavada yağ ısınıyor zaten. Salatalarda soğuk sıkım kullanırsın dedi bir kaç arkadaş forumlarda okumuştum. Sizin fikriniz nedir onu merak ettim.
    Literatürde 27-28 dereceyi aştığınızda soğuk sıkımın dışına çıkarsınız, 38 derecelik bir soğuk sıkım olmaz :)
    Biz soğuk sıkım olmayan ürünleri önermiyoruz, sağlık faydası ve aromatik özelliklerini çok hızlı kaybedip kusurlu hale geliyorlar.
    Yemekte ısınsa da, üretim prosesinde düzgün üretildiği için daha faydalı bir ürün tüketmekte oluyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.