Şimdi Ara

ORDU ATEŞ Hyundai Yetkili servisine söyleyecek söz bulamıyorum.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
17.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Garantiyle işim olmaz diyorsanız buyurun deneyin derim :)
  • Ne iş yaparsınız bilmiyorum ama senaryonuzun hiç tutarlı yanı yok.

TAMAM, sıkıntılı bir durum ama
    quote:

Akü bu akü. Çok afaki olacak belki ama Bir kasiste kaput ile temas edip şase yapsa araba yanar. İçinde ben de yolcular da yanıp can verebiliriz.

Çok saçma.

Akü zıplasa bile ki aküyü 10-15 cm zıplatmanız lazım zor olay belki.... Kaput dümdüz olacak, akünün 2 kutup başı da denk gelecek ki, genellikle + kutbun başını kapatırlar yalıtkan ile, kısa devre edecek ve yangın çıkacak?! kaputa değme süresi maksimum 0.05 sn olur ki bu sürede yangın çıkaramazsınız. Ancak elektronik sistemlere zarar verme ihtimaliniz var.

Ancak takla atarsanız. O durumda akü kendi kendini yer bitirir. O bölgeye benzin-lpg gelir ve ark yaparsa havaya uçarsınız zaten.

ORDU ATEŞ Hyundai Yetkili servisine söyleyecek söz bulamıyorum..

• kaliteli bir özel servis her zaman tavsiyemdir. iyi usta ozel serviste karin tokluguna calismaz. bircoguna sanayide araba teslim etmem ben. iyi ustalar elbet vardir ama bunca yetkili servis arasinda benim arabayi falan usta yapsin deme luksunuz yoktur. yetkili servis bence 3 kat fiyat + düşük işçiliktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaradaki arkadaşlara japon-fransız grubu veya volkswagen grubu kaliteli ozel servis tavsiye edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis işte servis. Beş para etmez. Dinleri imanları para.
    Anca yağ filtre grubu değiştirip 1000 liraya çaksınlar millete.
    Dersin ki logo solmuş değişim sağlayabilir miyiz? 3 güne hop olumsuz dönüş yapılır.
    Topluyorum parçalarımı netten gidiyorum ustaya.
    Dibinden de ayrılmıyorum vallahi (:
    Filtreleri bana değiştirtiyor artık.
  • şikayet var dan daha sağlıklı sonuç alırsınız. ancak sizde aşırı pipirikli birisiniz sanırım. yetkili servise verdikten sonra neden beklediniz ki . orada beklediğiniz her dakika stresinizi arttırır.
  • Kaputun altında yalıtım varsa çok problem olmayacaktır. Yokse bile çok uçuk bir ihtimal. Siz yine de düzelttirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu işler bayi/servis lere göre değişiyor.

2012 yılında izmir yükseliş ten sıfır km i30 almıştım. i30 zaten güzel bir araç zevkle kullandım aracı. bir gün bodrum dan gelirken baskı balata arıza verdi. yavaş yavaş giderek izmire attım kendimi. tabi ertesi gün servise gittim. serviste baskı balatanın bittiğini söylediler. dedim 14.000 km de nasıl biter vs.. derken adamlar ş"anzımanın yağ kaçırdıgını ve kaçan yagın baskı balatayı erittiğini ,bunun sizin kabahatiniz olamdıgını ve garantiden karşılanacagını" söyledir. tabi ben pek bir mutlu oldum. bunun yanında direksiyon da soyulmalar vardı. onuda garantiden değiştirdiler.

2 yıl sonra falan aracı satarken hiç bir kaza yapmamış olmamama ragmen . exper de aracın sol arka kapısında boya oldugunu ögrendik. buda bir daha hyundai almamaya itti beni.

kısacası bu iş servisten servise değişiyor.
  • artık heryerde kazıklanma ihtimaliniz var, mağazalar, araç servisi, telefon bayileri. en iyisi üstünüze gizli kamera takın, öyle gidin. gizli kamerasız hiçbiryere gitmeyin, kazık yediğiniz zaman youtube falan atarsınız en azından elinizde bir koz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerryyyy -- 18 Haziran 2019; 8:22:36 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.