Şimdi Ara

Order & Chaos Online Hakkında Herşey[Resimler Eklendi] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
12
Favori
98.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir iphone almanın zamanı çoktan gelmiş ve geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombo53

Wifi haricinde bir bağlantıyla bağlanmıyor mu?

3g ile girmiyor.

malesef hayır hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Architecth

Nickim ArchitecthTR american bilmem ne forest serverindeyim :)
    dwain dostum seni friend olarak ekledim guilde alırsan sevinirim yalnız levelim 5 :)
    ve telefonun şarjını çok feci emiyor + şarjda iken oynasam bile şarj artmıyor aksine azalıyor :D

Merhaba,

Beni online görür görmez msj atabilir misin? :) Bir de Kanuni isminde bir karakterim var onu da ekler misin?
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

ÖNEMLİ BİR DUYURU YAPIYORUZ!!!

Guildimiz bildiğiniz üzere Old_Religion idi...

Artık adını değiştirmeye karar verdik. Bundan sonra Øttømans guildi altındayız. Hali hazırda Old_Religion guildinde olan arkadaşları online gördükçe taşıyoruz yeni guildimize.

Kindor veya Kanuni adlı karakterlerim var. Her ikisini de ekleyebilirsiniz. Hangisini online görürseniz mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwain -- 31 Ocak 2012; 16:35:58 >
  • Yeni versiyon gelmiş 1.0.8 acaba bunu indirmeden oynuyamiyor muyuz

Edit: olmuyormus installous beklıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racaerme -- 31 Ocak 2012; 13:38:44 >
  • Herkese merhabalar. Bu aralar bos zamanim olunca tekrar oyuna baktim yeni patch gelmis ve bi umutla yasadigim sikintinin giderilmis olmasini hayal ettim fakat ne yazik ki ayni sorunu hala tasiyorum. Durum su ki;iphone dan oynuyorum oyunu da son bi kaç ekranın sağ kısmı yani kamerayı etrafa döndürmeye yarayan taraf bazen tepki vermiyor(ozellikle parmagimi sola dogru kaydirirken) ancak parmağımı kaldırıp tekrar koyduğumda tepki veriyor.Benim disimda bu problemi yasayan var mi acaba cok sinirimi bozmaya basladi bu.
  • Oyuna an itibariyle giremiyorum lvl 44 düm ancak birde baktım bag bomboş olmuş anlamadım sonra giriyim çıkıyim dedim artık char gelmiyor anlamadım ben bu ısı başka böyle bir sorun yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Oyuna an itibariyle giremiyorum lvl 44 düm ancak birde baktım bag bomboş olmuş anlamadım sonra giriyim çıkıyim dedim artık char gelmiyor anlamadım ben bu ısı başka böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Itemlerin duruyordur fakat gorunmuyordur,bende de oldu geri geldi goruntuler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theogonia

quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Oyuna an itibariyle giremiyorum lvl 44 düm ancak birde baktım bag bomboş olmuş anlamadım sonra giriyim çıkıyim dedim artık char gelmiyor anlamadım ben bu ısı başka böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Itemlerin duruyordur fakat gorunmuyordur,bende de oldu geri geldi goruntuler

evet duzeldı 2 saat ıcınde tskler
  • Ria ederim, herhalde yeni update ile olusan hata. Update yuzunden Whisperin'e yollayan gorev gelmedi ve baya ugrastim level atlanak icin.
  • bir liste oluşturup aynı serverda char açalım. Sonra DH klanı kurarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofitx

bir liste oluşturup aynı serverda char açalım. Sonra DH klanı kurarız.

Şuanda Arcadian Forest serverında burdaki üyelerin olduğu bir guild mevcut zaten.Ben pek bakamıyorum oyuna ama dwain isimli üyeye söylerseniz size yardımcı olabilir.
  • Oyun şuan 6.99 yerine 0,99 dolar olmuş sizce almalı mıyım??
  • Al bence kacirna derim.
  • Oyuna kaydoldum american arcadian nick Frobisher
  • Oyun update istiyor markete yonlendiriyor markette ise bu oge ulkenizde desteklenmiyor diyor nerden yapicaz update yi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofitx

bir liste oluşturup aynı serverda char açalım. Sonra DH klanı kurarız.

Zaten 40 kisilik guild var bekleriz.
  • Arkadaşlar size uzun süredir bahsettiğim sorun ile ilgili bir video çektim.Videoda da gördüğünüz gibi ekranın belli bir bölgesinde(sağ alt,skill bar ın hemen üstü) parmağımı ekranı sola çevirmek için oynattığımda hiç bir şekilde bi tepki vermiyor oyun.Fakat sadece o bölgede sıkıntı var gibi gözüküyor.Ve sadece ekranı sola çevirmek istediğimde oluyor,sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Uzun zamandır bu sebepten dolayı oynamıyordum oyunu.Bugün yine oyuna girdiğimde sanki bu sorunun biraz daha ilerlemiş olduğunu farkettim.Nerdeyse hiç bir şekilde algılamıyor artık.Telefonun dokunmatiğinde bir sorun yok,o bölgeyi test ettim.Zaten dediğim gibi aynı bölgeyi kullanarak ekranı sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Videoyu izleyince sorunumu daha iyi anlarsınız.

Acaba bu sorunu yaşamış olan var mı? Nasıl çözüm getirebilirim buna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardahun -- 17 Şubat 2012; 11:58:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

Arkadaşlar size uzun süredir bahsettiğim sorun ile ilgili bir video çektim.Videoda da gördüğünüz gibi ekranın belli bir bölgesinde(sağ alt,skill bar ın hemen üstü) parmağımı ekranı sola çevirmek için oynattığımda hiç bir şekilde bi tepki vermiyor oyun.Fakat sadece o bölgede sıkıntı var gibi gözüküyor.Ve sadece ekranı sola çevirmek istediğimde oluyor,sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Uzun zamandır bu sebepten dolayı oynamıyordum oyunu.Bugün yine oyuna girdiğimde sanki bu sorunun biraz daha ilerlemiş olduğunu farkettim.Nerdeyse hiç bir şekilde algılamıyor artık.Telefonun dokunmatiğinde bir sorun yok,o bölgeyi test ettim.Zaten dediğim gibi aynı bölgeyi kullanarak ekranı sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Videoyu izleyince sorunumu daha iyi anlarsınız.

oyunu orjinal satın aldıysan tekrar silip kurmanı tavsiye edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

Arkadaşlar size uzun süredir bahsettiğim sorun ile ilgili bir video çektim.Videoda da gördüğünüz gibi ekranın belli bir bölgesinde(sağ alt,skill bar ın hemen üstü) parmağımı ekranı sola çevirmek için oynattığımda hiç bir şekilde bi tepki vermiyor oyun.Fakat sadece o bölgede sıkıntı var gibi gözüküyor.Ve sadece ekranı sola çevirmek istediğimde oluyor,sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Uzun zamandır bu sebepten dolayı oynamıyordum oyunu.Bugün yine oyuna girdiğimde sanki bu sorunun biraz daha ilerlemiş olduğunu farkettim.Nerdeyse hiç bir şekilde algılamıyor artık.Telefonun dokunmatiğinde bir sorun yok,o bölgeyi test ettim.Zaten dediğim gibi aynı bölgeyi kullanarak ekranı sağa çevirirken hiç bir sıkıntı yok.Videoyu izleyince sorunumu daha iyi anlarsınız.

oyunu orjinal satın aldıysan tekrar silip kurmanı tavsiye edebilirim.

Evet jb yok orjinal aldım.Tekrar silip kurdum hatta restore bile attım telefona fakat bi değişme olmadı.Sanırım bu tarz bi sorun yaşayan birtek ben varım :]

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.